Tüp Bebek Raporu için Aranan Şartlar Nelerdir? 2017

Eşim e devletten alır ben kurumdan mı almalıyım yoksa sadece benimki yeterli olur mu

canım ben kocaeli de olacağım doktorla ön görüşme yaptım bana bu evrakları topla regl olmadan 1 hafta önce gel hem raporu halleder hemde tedaviyi ayrıntılı konuşuruz dedi
Tek belgem bu eksik kaldi
sgk hizmet dökümünü e devletten alabilirsiniz.

Cnm ne yaptın merak ettim seni ?
canım ben gecen hafta 3 gün hastanedeydim .dediğin gibi önce muayene olmaya gittim en alt kata genç bir doktor vardı erkek şükrü ismi.neyse baktı kağıtlara muayene etti kan tahlili istedi.endokrine,dahiliyeye,psikiyatri ve eşim için ürolojiye yazı yazdı.endokrine bu cumaya gün aldım.Psikiyatriyi geçen hafta hallettik.eşimden ürolog spermiyogram istedi.dahiliyecide kan tahlilleri istedi .gittim saat 3 dü sanırım kan vermeye almadılar .kan alma 12 ye kadar diye yarın gel dedi bende gitmedim eşim yarın ürolojiye gidicek onunla giderim öyle veririm dedim inş sorun etmezler.
endokrin ne yapacak hiç bilmiyorum bir hormonum yüksekti ..kadın doğumcu bana eylüle cıkar raporun dedi .endokrindeki kadın cıkmaz rapor dedi napcağımı bilemedim cnm ya

Endokrin topluyor adetliyken muayene ediyor sonra tüp bebeğe veriyor dosyanı kumral orta yaşlı güzel bir hemşire var yardımcı olur iyi şükür çıkarıyorsun bak senin evin dahiliye çok şey istiyor

Endokrin topluyor adetliyken muayene ediyor sonra tüp bebeğe veriyor dosyanı kumral orta yaşlı güzel bir hemşire var yardımcı olur iyi şükür çıkarıyorsun bak senin evin dahiliye çok şey istiyor
o kumral orta yaşlı hemşireydi bana rapor cıkmayabilir diyen .eylüle de cıkmaz mı canım .bana öyle söylemişti.valla bir haftada yüzümde cıkmayan sivilce kalmadı sıkıntıdan

o kumral orta yaşlı hemşireydi bana rapor cıkmayabilir diyen .eylüle de cıkmaz mı canım .bana öyle söylemişti.valla bir haftada yüzümde cıkmayan sivilce kalmadı sıkıntıdan
Tüp bölümü taşınıyor ondan demiştir niye dedin diye sorsaydın senden kaynaklı mı dedi hastaneden kaynaklımı ? Ne zaman bölüm tam oturacak bilmiyorum cnm sorsana arayıp

Tüp bölümü taşınıyor ondan demiştir niye dedin diye sorsaydın senden kaynaklı mı dedi hastaneden kaynaklımı ? Ne zaman bölüm tam oturacak bilmiyorum cnm sorsana arayıp
bana aşağıdaki kadın doğumcu tadilat var o yüzden eylüle cıkar dedi ben onu dinledim,o yüzden endokrindekinede sormadım.aslında ben bu hafta hepsini bitirmiş oluyorum.sadece cuma endokrin kalıyor o da ne isticek hiç bilmiyorum.bir de cnm devlet ne kadar ödeme yapıcak bi bilgin var mı

Bir son üroloji de Prof görüyor 110 tl muyane ücreti ödüyorsun o kadar eylül e kadar bekleyecekmisin?
Endokrin in ilerisinde tüp bebek git sor bence

Bir son üroloji de Prof görüyor 110 tl muyane ücreti ödüyorsun o kadar eylül e kadar bekleyecekmisin?
Endokrin in ilerisinde tüp bebek git sor bence
yarın gidince sorayım eylüle kadar beklerim sorun değil hem yüksek olan dheas so4 hormonum var ne olacak o yüksek diye rapor cıkmayabilir belki tedavi uygularlar eylüle kadar onu düzeltmeye calısırım bende ..
devlet ne kadarını karsılayacak bu tüp bebeği cnm bu kadar ugrasa değer mi sence

Tam bilmiyorum benim merkezde normal tüp 6500 ben 4500 ödeyeceğim 3000 şık ilaca 1000 ödedim ilaçta yüzde yetmiş i tüp bebekte 1300 civarı

Bugün başladım cnm gonal f le sen naptın ?
Cerrahpaşada bitmeyecek gibi görünen işlemlerin %90nını tamamladım sanırım . bugun raporları aldım tüp bebeğe verdim bana sen git yaptıracağın merkezle konuş tedavinde kullanacakları ilaçları reçetelesin bize getir sgk dökümü vs şeyleride getir eşini son kez prof görcek 110 tl ücretle dedi sonra raporun çıkar dedi .inş orada süründüğüme değer bi katkı sağlar devlet beni bayağı uğraştırdılar çünkü
Neyse sonu güzel olsunda bunlar unutulur.
Şimdi hangi merkeze karar vereceğiz onu düşüneceğiz hafta sonu umut tup bebeğe gidicem ön görüşme için .bir kaç merkez daha var aklımda onlara bakıcam.
Sen ne durumdasın moralin nasıl şuan için memnun musun hastaneden

Canım ilk görüşmeye gittiysen telefonla da sorsan olur
İsimleri söylüyorsun çoğu bitmiş
Öyle düşünme ilaçlarda 3000 nerde 850 nerde
6500 du 4500 ödüyeceğim benim değdi son şeylerin kalmış bişey kalmamış eşini bir kez hoca görüyor daha iyi gözden bişey kaçmıyor sen Cerrahpaşa da yaptırdığın tahlilleri dışarda milyarlara yaptıramazdın yoruldun ama değecek sabret az kalmış tatlım hadi gözün aydın
Nerde oturuyorsun?
Ben hocadan çok memnunum büyük merkezlerde hemşirelerle muhattap oluyorsun burda hoca ne zaman sorunum olsa yardımcı oluyor

Pırtılaşma ya baktılar değil mi sende o çok önemli cnm

Pırtılaşma ya baktılar değil mi sende o çok önemli cnm
Ben avcılarda oturuyorum cnm .evet haklısın ama ben 10 kere girmişimdir raporda vermiyolar maaşımdanda kesiliyo e eşiminde öyle oluyo inş değer dedik neyse daha söylenmeye gerek yok çoğu bitti Allahın izniyle pıhtılaşmaya bakmadı ona hangi bölüm bakıyo nasıl bir test ben evrakları götürünce bi sorayım.

Dahiliye seni genetik e yolladı mı ?
Ben yaptırmıştım yine yollamış ben gitmemişim kan alınca bakacaklar sandım onuda yaptır cnm o önemli dahiliye ye sor pahalı bir test 1 ayda çıkıyor

Dahiliye seni genetik e yolladı mı ?
Ben yaptırmıştım yine yollamış ben gitmemişim kan alınca bakacaklar sandım onuda yaptır cnm o önemli dahiliye ye sor pahalı bir test 1 ayda çıkıyor
Aaa sağol cnm bilgilendirdiğin için teşekkür ederim ben bakayım onada .beni genetiğe fln göndermediler ya endişelendim şimdi aman eksik olmasında .kağıtları götürünce direk sorayım hemen yaptırabiliyo muyum dahiliyeye gidince

Dışarda yaptırsan bin iki bin onu istemez merkez ama inferlite de önemli yaptırabilirsen iyi olur hamileyken de önemli cnm sormanda fayda var
Ben bağcılar tıbbi genetik te yaptırdım yine istediler unutmuşum 1 ay daha sürer diye yaptırmadım bir gidişimde bakalım yaptırmaya çalışacağım yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…