Tüp Bebek Raporu için Aranan Şartlar Nelerdir? 2017

Dışarda yaptırsan bin iki bin onu istemez merkez ama inferlite de önemli yaptırabilirsen iyi olur hamileyken de önemli cnm sormanda fayda var
Ben bağcılar tıbbi genetik te yaptırdım yine istediler unutmuşum 1 ay daha sürer diye yaptırmadım bir gidişimde bakalım yaptırmaya çalışacağım yine
İşte o dahiliyeciler söylemesi gerek aslında bana saçma sapan akciğer filmi fln cektirttiler sonra idrarda üşütmeye bağlı enfeksiyon çıktığı için antibiyotik yazdı rapor vermedi 10 gün bekledim onun yüzünden bugun gittim başka doktor vardı allahtan o uzatmadı daha verdi hemen raporu bunları isteyene kadar en önemlisi kan pihtılaşması için tahlil isteselermiş ya Allah düşürmesin cok zor :KK43:

İşte o dahiliyeciler söylemesi gerek aslında bana saçma sapan akciğer filmi fln cektirttiler sonra idrarda üşütmeye bağlı enfeksiyon çıktığı için antibiyotik yazdı rapor vermedi 10 gün bekledim onun yüzünden bugun gittim başka doktor vardı allahtan o uzatmadı daha verdi hemen raporu bunları isteyene kadar en önemlisi kan pihtılaşması için tahlil isteselermiş ya Allah düşürmesin cok zor :KK43:
Onu sen söyle cnm devlet 2 düşük olmadan karşılamıyor sen biraz takipçisi olacaksın ama yine düzeltmiş enfeksiyonu özel yapar geçer negatif olsa düşürsen sen üzüleceksin biraz daha sabır cnm

Onu sen söyle cnm devlet 2 düşük olmadan karşılamıyor sen biraz takipçisi olacaksın ama yine düzeltmiş enfeksiyonu özel yapar geçer negatif olsa düşürsen sen üzüleceksin biraz daha sabır cnm
iki düşük olmadan pıhtılaşma var mı yok mu bakmıyorlar mı cnm ?

iki düşük olmadan pıhtılaşma var mı yok mu bakmıyorlar mı cnm ?
Ben de her bilgiyi kk da topladım
İlk Cerrahpaşa ya kadın Doğum a gittim 1 yıllık evliydim 5 aylık kaybım vardı 3 düşük dediler
Bağcılar a gittim orası yaptı orda çıktı sıkıntı zaten ama burda yine okudum sende uzun süredir interfil sin dir öyle olunca yapmışlar hatta kızmışlar bile burdaki bir bayana bence sen pırtılaşma ve kromozom testlerinide yaptırabilirsen yaptır cnm çünkü Bayaa bir masraf oluyor
Tam olsun herşey

Ben de her bilgiyi kk da topladım
İlk Cerrahpaşa ya kadın Doğum a gittim 1 yıllık evliydim 5 aylık kaybım vardı 3 düşük dediler
Bağcılar a gittim orası yaptı orda çıktı sıkıntı zaten ama burda yine okudum sende uzun süredir interfil sin dir öyle olunca yapmışlar hatta kızmışlar bile burdaki bir bayana bence sen pırtılaşma ve kromozom testlerinide yaptırabilirsen yaptır cnm çünkü Bayaa bir masraf oluyor
Tam olsun herşey
Aa canım cok saol böyle tecrübeleri arkadaslar iyiki varlar .ben gidince bunları talep edeyim bi bakalım ne diyecekler bana da

Madam B Madam B sagol canim
Kizlar ben ozel bi uni hastahanesindeki dr.a gidecektim rapor cikarmak icin orasi ucretli yapar tahlilleri falan devlet hastahanesine gitsem rapor cikar mi? Yani devletteki kadin doguma? Nasil bi yol izlemeliyim hic bilmiyorum yardimci olur musunuz?

Kizlar ben ozel bi uni hastahanesindeki dr.a gidecektim rapor cikarmak icin orasi ucretli yapar tahlilleri falan devlet hastahanesine gitsem rapor cikar mi? Yani devletteki kadin doguma? Nasil bi yol izlemeliyim hic bilmiyorum yardimci olur musunuz?
Konunun en başında yazıyor aslında ama ben özet geçeyim.devletin birüniversite hastanesine gidin aşılamanız var ise onları belgeleyin yardımcı olucaklardır.ben K Kavimlergocu tavsiyesi ile cerrahpaşaya gittim ilk önce kadın doğuma randevu alıyorsunuz adetin 3. Günü giderseniz işlemleriniz hızlanır.aşılama belgelerimi götürdüm.onlar sırasıyla endokrin dahiliye psikiyatri ve ürolojiye yönlendiriyorlar her birinden rapor alıyorsunuz tüp bebek için uygun oldugunuza dair daha sonra hastanenin tüp bebek birimine başvuruyorsunuz ve raporunuzu almanız için gerekli son adımları tamamlamanızı istiyorlar aslında basit 1-2 hafta sürüyor

meraba..genetik testi yani pıhtılaşmada var içinde özel labaratuvarlarda yada masrafsız olsun diyosan üniversite hastanelerinde yapıyolar ..
Önümüzdeki hafta tekrar gidicem sorucam rica edicem genetik testler için..ama K Kavimlergocu düşük olmadan o tahlilleri yapmadıklarını söyledi.yinede sorucam teşekkür ederim cevabınız için :)

Hangi şehirdesin üniversite hastaneleri Zeynep kamil Süleymaniye çıkarıyor bildiğim kadarıyla düz devlet hastanesinde çıkaramazsın
Özel yeniyüzyıl medipol vs de çıkarıyor ama özellerin kendi fiyat politikası var ondan öğrenebilirsin
Önümüzdeki hafta tekrar gidicem sorucam rica edicem genetik testler için..ama K Kavimlergocu düşük olmadan o tahlilleri yapmadıklarını söyledi.yinede sorucam teşekkür ederim cevabınız için :)
Evet ilk gittiğimde Cerrahpaşa öyle dedi bir düşüğüm olmasına rağmen tüp bebek için gittiğimde tekrar bakacaklardı ben kan veremedim genetiğe ama burda bir kıza ıvf mış yapmış araştırma hastanesi hatta kızmış bunca zaman niye gelmedin diye onu tüp bebeğe başlamadan önce yaptırmalı bence çünkü bir arkadaşın daha istememiş özel hsg bile istememiş 3 tane tutmayacak sonra demişler bir sürü maliyet baştan bence yapılmalı herşey

Arkadaslar merhaba elimde 1kutu hiç acılmamıs gonal f var dolapta muhafaza edıyorum son kullanma Tarihi 08 2018 antalya ve cevresine uygun fiyatta verebilirm

Arkadaslar merhaba elimde 1kutu hiç acılmamıs gonal f var dolapta muhafaza edıyorum son kullanma Tarihi 08 2018 antalya ve cevresine uygun fiyatta verebilirm

Kızlar ankarada zubeyde hanımda yarın tüp bebek için tedavi ye başlayacağız . Benim hormon hsg kan tahlilleri yapıldı eşime sperm testi uygulandı . Asilama olmadan direkt tüp e yonlendirdi doktorum . Tüp bebek de hastalaninca gel dedi direkt. Rapor vs hiç konuşmadık ? Devlette nasıl oluyor bu işlemler ? Devlet hastahanesinde yaptirmayı düşünüyorum ilk deneyimimi. Devlet katkısı için internetten şartlara baktım , 3 yıl şartı sadece tutmuyor şuan .3 yıl dolmasına 27 gün var.

Kızlar ankarada zubeyde hanımda yarın tüp bebek için tedavi ye başlayacağız . Benim hormon hsg kan tahlilleri yapıldı eşime sperm testi uygulandı . Asilama olmadan direkt tüp e yonlendirdi doktorum . Tüp bebek de hastalaninca gel dedi direkt. Rapor vs hiç konuşmadık ? Devlette nasıl oluyor bu işlemler ? Devlet hastahanesinde yaptirmayı düşünüyorum ilk deneyimimi. Devlet katkısı için internetten şartlara baktım , 3 yıl şartı sadece tutmuyor şuan .3 yıl dolmasına 27 gün var.
Canım illa 3 yıl aranmıyor yalın 35 i geçtiyse hiç aranmıyor uygun gördülerse çıkacak demek ki başka çocuğun yoksa 900 gün SSK varsa

Canım illa 3 yıl aranmıyor yalın 35 i geçtiyse hiç aranmıyor uygun gördülerse çıkacak demek ki başka çocuğun yoksa 900 gün SSK varsa
Evt bugün gittim hastahaneye , kan verdim ,EKG , akciğer filmi bakildi , anestezi uzmanı da gördü. Konsey e girdim onay çıktı . Diğer adetim de 3. Yılım doluyor zaten . Diğer aya evrakların ı hazırla gel dediler . Bu rapor işi o zaman mı çıkıyor

Evt bugün gittim hastahaneye , kan verdim ,EKG , akciğer filmi bakildi , anestezi uzmanı da gördü. Konsey e girdim onay çıktı . Diğer adetim de 3. Yılım doluyor zaten . Diğer aya evrakların ı hazırla gel dediler . Bu rapor işi o zaman mı çıkıyor
eğer eşiniz de sperm sıkıntısı ya da sizde yumurtalık rezervinde azalma varsa 3 yıl evlilik kriteri aranmıyor diye biliyorum.
zaten hemen başlayamazsınız o süreci bulur o sıkıntı yapmayın :) .ben ve kavimler göçü raporu devletten alıyoruz ama tüp bebeği özelde yaptırıyoruz o yüzden iç raporu konusunda net bilgim yok benim .muhtemelen birinizde sıkıntı gördüler o yüzden 3 yıllık evlilik şartı ortadan direk kalktı ya da yaşınız 35 ten büyük .
Bu arada zübeyde hanım dedğiniz yer devlet hastanesi değil mi?

canım bende sana şeyi sorucaktım bahçeci umutta reçete yazdı doktor bana bi de en son eşini prof görcek onunla evrakları gönder dedi şimdi ben gitmesem reçeteyi ve diğer belgeleri eşimle göndersem o gün halloluyor mu hemen

canım bende sana şeyi sorucaktım bahçeci umutta reçete yazdı doktor bana bi de en son eşini prof görcek onunla evrakları gönder dedi şimdi ben gitmesem reçeteyi ve diğer belgeleri eşimle göndersem o gün halloluyor mu hemen
Cerrahpaşa da senin gitmene gerek Yok eşin yapabilirse ilk kadın Doğuma gitcek evrakları alacak sonrası Prof Hamza Özkaya var çok tatlı biri ona görünecek ordan aldığı yazıyla raporu alacak yazı işlerinde onaylatacak baş hekimlik imzası alacak bitti işin hayırlı olsun
....,,,,,,,,,,,,,,,,,
Benim gittiğim merkez önceki tedavimi tekrar istiyor raporum var diyorum geçer mi ? Dediler bahçeci sadece rapor istiyor önceki aşılama raporlarını istemiyor sanırım

X