Tüp Bebek Raporu için Aranan Şartlar Nelerdir? 2017

Amin canım sen tüp bebeği de devlette mı yaptıracaksın
Yok canım Allah izin verirse bahceci fulya tup bebek ya da acıbadem tüp bebeği düşünüyorum.ama gönlüm bahcecide bakalım raporu alınca hepsine görüşmeye gidicem hem maddi hem de manevi hangisi beni tatmin ederse birini seçeceğim.sen nerde yaptıracaksın canım

Sormuştum doğru Fulya da rapor geçmiyor bahçeci umut ta geçiyor rapor

Sormuştum doğru Fulya da rapor geçmiyor bahçeci umut ta geçiyor rapor
canım benim dün itibari ile regl başladı.Yarın gidip dosyalarımı alıp cerrahpaşaya gideyim diyorum.Benim regl dönemimde gitmem daha iyi dimi tekrar kan alacaklar bende değil mi ? Bir de randevu almam gerekiyor mu ?Direk dosyalarla gitsem olur mu?he bir de tek mi gideyim eşimle mi gideyim ?Çok soru sordum ama şimdiden cok teşekkür ederim :)

Evet canım vakit kaybetme regl de kan alıyor muyane ediyor 1 ay vakit kazanmış olursun
İlk tek git ama anlatırsın onlar yönlendirip yazı isterler senden

Evet canım vakit kaybetme regl de kan alıyor muyane ediyor 1 ay vakit kazanmış olursun
İlk tek git ama anlatırsın onlar yönlendirip yazı isterler senden
ay canım benim çok saol sorumu yine yanıtlamışsın.Yardım edenin Allah da yardımcısı olsun inş :)
ben şimdi yarın sabahtan aşılama yaptırdığım kanuniye gideyim evraklarımı alayım ordanda cerrahpaşaya geçeyim direk tüp bebek bölümüne gidicem dimi orda yönlendirirler heralde.birde yanımda götürmem gereken resim fotokopi vs var mı?
Çalışıyorumda iş yeri artık sorun etmeye başladı devamlı izin almalarımı o yüzden gitmişken tüm belgeleri vereyim ki zırt pırt izin almak zorunda kalmayayım diyorum.

Sen randevu al kadın Doğuma onlar endrokine gönderir zaten endrokinde
Gün verir
Cerrahpaşa ya gideceksen çok izne ihtiyaç var

Almazlar öyle
ben Cerrahpaşa nın sitesinden baktım var boşluk

Almazlar öyle
ben Cerrahpaşa nın sitesinden baktım var boşluk
sen söyleyince hemen girdim baktım canım aldım poliklinik 1 den ..prof felan olması gerekmiyo dimi herhangi poliklinik de olur dimi ? ya canım cok tesekkür ederim sen yazmasan ben kafama göre giderdim .sonrada almazlardı beni

Prof a gerek Yok direk kadın Doğum a randevu al

Kanı 12 ye kadar alıyorlar erken gitmem lazım

Cnm ne yaptın merak ettim seni ?

Kızlar bizde ağustosun 2 si 3 u gibi başlayacağız şu an rapor evraklarını hazırlıyoruz
Sgk prim gün sayılı hizmet dökümü kaldı bir tek bu belgeyi nerden almalıyım hizmet dokumu mu çalıştığım kurumdan mi almalıyım emekli sandığına bağlıyım

Eşimin de almasına gerek var mı

Onlar en son iş ilk git bir tedavi ol zaten 2-3 ay sürüyor dahiliye psikiyatri üroloji sevkleri
SSK yı çıkarırsın Cerrahpaşa e devletten kabul etti tüp ü yeniyüzyıl Ünv gop hastanesinde yapacağım onlar SSK dan istedi 5 dk a da çıktı zaten onaylanınca eline bir evrak veriyorlar orda yazar

canım ben kocaeli de olacağım doktorla ön görüşme yaptım bana bu evrakları topla regl olmadan 1 hafta önce gel hem raporu halleder hemde tedaviyi ayrıntılı konuşuruz dedi
Tek belgem bu eksik kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…