Tüp bebek öncesi incir kürü

roselovee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2022
242
100
İncir kürü yapanları duydum yumurta kalitesini arttıyormuş . Çok kaliteli yumurta çıkmış kızlar . Siz ne yaptınız ? Benim prolaktinim düşük bu arada yüksek olanlar uzak dursun

Son düzenleme:
Herkese her kür her ot çöp gelmez dr ne dedi ise onu yapın. İncir prolwktin çıkartır bir onu düşürmeye ilac almayin

İncir kürü yapanları duydum yumurta kalitesini arttıyormuş . Çok kaliteli yumurta çıkmış kızlar . Siz ne yaptınız
Fazla incir prolaktin yükseltiyor
İncir küründen bu tarz şikayet okumuştum.
Günde 1 tane kuru incir yemeniz size yeterli olacaktır. Ayrıca yumurta kalitesi için badem,muz,maden suyu da faydalı.

Fazla incir prolaktin yükseltiyor
İncir küründen bu tarz şikayet okumuştum.
Günde 1 tane kuru incir yemeniz size yeterli olacaktır. Ayrıca yumurta kalitesi için badem,muz,maden suyu da faydalı.
Onları yapıyorum canım incir de ye dedi doktorum . İncir yemekle zaten kaynatmak aynı olmaz mı

Herkese her kür her ot çöp gelmez dr ne dedi ise onu yapın. İncir prolwktin çıkartır bir onu düşürmeye ilac almayin
Doktorum bana ye dedi incir . Prolaktinim düşük . Yüksek olanlar için sormammm. Fsh prolaktin yüksekse uzak durulsunn

Onları yapıyorum canım incir de ye dedi doktorum . İncir yemekle zaten kaynatmak aynı olmaz mı
Hayır aynı değil. Yersen 1 tane yiceksin mesela.
Kaynatmak için en az 7-8 incir koyuluyor kür hazırlarken. Bu sefer çok ballı oluyor. Daha yoğun oluyor yani. Evet incir yemelisin ama faydalı da olsa herşeyin fazlası zarar. Ben zeytinyağlı incir kürünü de iyi duydum
Onu da araştırın bence

Hayır aynı değil. Yersen 1 tane yiceksin mesela.
Kaynatmak için en az 7-8 incir koyuluyor kür hazırlarken. Bu sefer çok ballı oluyor. Daha yoğun oluyor yani. Evet incir yemelisin ama faydalı da olsa herşeyin fazlası zarar. Ben zeytinyağlı incir kürünü de iyi duydum
Onu da araştırın bence
canım 7-8 incir değilde 1 bardak suya 2 incir olacak şekilde kaynatıyorum . Zeytinyağlı incirde güzel bir Kür çok yapanı var

X