Tüp bebek ilk denemeler

izmirlibjkkartal

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
2.253
4.181
Kızlar merhabala,

Tüp bebek tedavisine başladım. İlk denemem yarın opu yumurta toplama işlemim var. Beni cesaretlendiren herkese teşekkür ederim.merak ettiğim şey ilk deneme tutanlar neler yediniz, içtiniz? Tutmayanlar içinse sebep neydi neden tutmamış olabilir? Kendimi herşeye hazırlamaya çalışıyorum. Yaşım 31 amh 1.79 spermiogram sonucumuz iyi. Rahim filmi temiz. Regl düzenli. Bende son 6 ayda belirlenen sebep yumurta oluşmamasıydı. Herkesin tavsiyesini, yaşadıklarını olumlu/olumsuz bekliyorum.

Canım hayırlı olsun inşallah güzel bi sonuç alırsınn Ben de ocak ayında transfer oldum ve ilk deneme tuttu ama sonradan başka sebeplerle kayıp yaşadım 7.haftada tüple alakası yoktu yani bana tüp bebek doktorum yumurta toplama öncesi çok sayıda takviye verdi transfer sonrası da ilik suyuna çorba içmiştim sadece başka bişey yaptığımı hatırlamıyorum kefir de içmiştim sağlıklı beslenmeye çalışmıştım kısaca

Peki dondurulmuş mu taze miydi. Bana dondurulmuş dedi muhtemelen birkaç ay sonra transfer olacakmışım. Nedenini bilmiyorum yönteminin bu olduğunu söyledi ve bana hiçbir takviye vermedi. Siz birdaha deniyor musunu

Peki dondurulmuş mu taze miydi. Bana dondurulmuş dedi muhtemelen birkaç ay sonra transfer olacakmışım. Nedenini bilmiyorum yönteminin bu olduğunu söyledi ve bana hiçbir takviye vermedi. Siz birdaha deniyor musunu
Dondurulmuştu bildiğim kadarıyla dondurulmuş biraz daha tercih ediliyo doktorlar tarafından. Benim durumum farklı polikistik over var ama gizlemiş kendini tüp bebek aşamasında teşhis koyuldu doktorum tedaviye baştan başladı transfere gitmeden doğal takip ediyor şimdi bu sene böyle geçecek sorunun köküne inilecek çare bulunmazsa tekrar transfere gidicem

Merhaba ,
Öncelikle umarım biran önce hayırlı haberi alırsınız inşaAllah en hayırlısıyla benim 5. Gün embriyosu taze transferdi . İlk denememdi Allah a şükür nasip oldu. Şuanda 13+5 iz . Size en önemli vereceğim tavsiye burda bazı yazılanlar var eminim iyi niyetle fakat insan kafaya çok takıyor . Veya hiç kalkmadan yatanları okuyunca insan diyorki benimki kesin tutmadı . Öncelikle Allaha güvenin herşey ondan sonra doktorunuz . Kafanızın rahat olması çok önemli . Ben ertesi gün transferimin , burda yazılanları okuyup ağlama krizlerine girmiştim ve tutmadığına kendimi inandırıp hayatıma devam ettim. 10. Gün idrar testinde pozitifi görmek nasip oldu. Kendinizi çok yormadan , ağır kaldırmadan ama sürekli kendinizi hasta gibi de hissetmeden bu süreci tamamlayın bence :) söyleyeceklerim bunlar . Tabiki herkesin bünyesi bir değil yanlış yönlendirmek istemem asla . İsterseniz hep yatın ama kafanız sürekli onda olmasın inanın ve çok dua edin :)
İnşaAllah Rabbim dualarınızı kabul eder .

K kkkkkkkk12345 doğru söylüyorsunuz burada negatif tüp.bebekler okudukça ruhum daraldı. Doktorum ilk gittğim günden beri pozitif enerjisi çok yüksek sürekli olur olur neden olmasn diyip duruyor benide çok gaza getirdi. Dua dan başka çaremiz yok elmzdn geleni yapalm gerisi taktiri ilahi. Bende 1 hafta dinlenip işe dönmeyi düşünüyorum dondurulmuş olacak benim ağustos diye düşünüyor doktor. Evde olursam kafaya çok takarm bi şeklde normale döneceğim. Bende sizinle aynı fikirdeym kafaya çok taknca tutmuyor çok garip

Benimde yaşım 33 amh 1,67 rahim filmi temiz regl düzenli. Transferden sonra eşimin araştırmasıyla bol susamlı şeyler , keten tohumu, yeşil ağırlıklı yiyecekler, yoğurt peynir gibi besinler tükettim. Asla asitli içeçekler içmedim ve çok sevmeme rağmen ağır baharatlı olduğu için cips yemedim. Ben 6buöuk haftalık hamileyim şuanlık sorun yok

Hangi vitamnileri vermişti acbaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…