İlk defa tüp bebek denememiz

İnanır misin benim benim durumum da hemen hemen seninle aynı. Bende 10senelik evliyim ilk çocuğum doğal yollarla tedavisiz oldu. Kızım 8 yaşında. Bende kızıma kardeş istiyorum ama olmuyor 4 5senedir. Bu süreçte 2 aşılama yaptık tutmadı. Doktor tüp bebek şansınız daha yüksek dedi. Daha önce gittiğim tüm doktorlar eşimin spermlerinin düşük olduğunu söylediler. Biz de bir an kendimizi tüpe bebek merkezinde bulduk. İstanbul bahçeci tüp bebek merkezinde gittiğim doktor . Spermler gayet iyi rahimde sıkıntı yok . Ama sizin durumunuZ açıklanamayan infertilite dedi ve tüp bebek tedavisi için adet olmamı bekliyoruz.
Bende aynı nasıl oldu bilmiyorum şu an transfer sonra 9. Günüm anlam veremedim yaşadıklarıma

Ya çok kolay diyemem ama sürekli kontrol için gidiyorsun yumurta takibi için yumurta toplama işleminden sonra transfer için gidiyorsun uygunsa gün veriliyor yoksa bekliyorsun benim yumurta toplamadan sonra ilk adetten sonra transfer olacaktı ama doktorum işlem dolayısıyla yumurtalıklarında hala ödem var dedi bi adet daha bekledim hakkında hayırlısı olsun inşallah
Amin insallahhh sizinde

#rez
aynı şekilde ben de tüp bebek yaptıracağım ve sizin gibi sebepsiz infertilite dendi. konunuzu takip edeceğim karar verebilmek adına.🙏🏻
bahçeciyi çok okumuştum burada daha evvel, geçenlerde de eşimin bir arkadaşının hanımı tüp bebek ile hamile kaldı hastanesini önermişler (memorial). kaçıncı denemede hamile kalmış öğrenip size de bilgi vereceğim. birbirimize bilgi verelim mümkünse faydalı olabilmek adına🙏🏻 inşaAllah tez zamanda kavuşuruz yavrularımıza sevgiler
Memeoriai bende duydum başarılı bir yer

Hanımlar ilk defa tüp bebek yapicaz . Açıklanamayan infertilite olupta tüp bebekle ilk denemede hamile kalanlar lütfen tecrübelerinizi yazar misiniZ . Çok ihtiyacım
Merhaba.. hayırlısı olsun hakkınızda inşallah tedaviniz başarılı geçer🌸 yanlış anlaşılmak istemem fakat ben sebepsiz infertiliteye inanmıyorum.. herşeyin illaki bir nedeni var sadece bulamayan doktor var/yanlış tedavi uygulayan doktor var.. bu sebepten kapsamlı bir hastanede iyi bir doktorlar yolunuza çıkın. Herşey gönlünüzce olsun ✨ 🎀

Merhaba.. hayırlısı olsun hakkınızda inşallah tedaviniz başarılı geçer🌸 yanlış anlaşılmak istemem fakat ben sebepsiz infertiliteye inanmıyorum.. herşeyin illaki bir nedeni var sadece bulamayan doktor var/yanlış tedavi uygulayan doktor var.. bu sebepten kapsamlı bir hastanede iyi bir doktorlar yolunuza çıkın. Herşey gönlünüzce olsun ✨ 🎀
İstanbul'da yaptıracaksanız Bahçelievler Medical Park Dr Latif Celal Küpelioğlu 👍

Beim eşimin sperm değerleri biraz düşük ama o da tüp bebek için çok iyi dedi doktor. Bende de bı sıkıntı yok . Bunun üzerine doktor aciklanamayan infertilite dedi. Ama biz daha önce bir kaç doktor daha gittik aşılama için. Bize sperm sayısı düşük ancak tüp bebekle olur dediler

Beim eşimin sperm değerleri biraz düşük ama o da tüp bebek için çok iyi dedi doktor. Bende de bı sıkıntı yok . Bunun üzerine doktor aciklanamayan infertilite dedi. Ama biz daha önce bir kaç doktor daha gittik aşılama için. Bize sperm sayısı düşük ancak tüp bebekle olur dediler
Anladım.. o zaman sansiniz daha yüksek tüp bebekte. Hayırlısı olsun..

Merhaba sizinle aynı durumdayım , 2,5 yolluk evliyim 1 sene kendimiz istemedik 1,5 senedir de olmuyor, hiç sıkıntımız yok sebepsiz dedi doktor, 2 kez aşılama oldum tutmadı, 5 ay sonra 3 yıllık evli
Olacağım , 5 ay içinde doğal yolla olmazaa tüp bebek yaptıracağız🥺 çekiniyorum bu süreçler beni çok geriyor Allah yardımcımız olsun kucağımız dolu olsun inşallah bebeklerimizle 🙏

Maşallah🧿 Allah isteyen herkesin kucağını boş birakmasin. İnşallah benimde ilk deneme tutar. .Ebru hocaya ön görüşme yaptık ,bize durumunuZ iyi ,şansınız %50 %60dedi. İnşallah Allah'ım bana da nasip eder
Bende ebru hocanın hastaymışım başladınız mı tedaviye

Merhaba sizinle aynı durumdayım , 2,5 yolluk evliyim 1 sene kendimiz istemedik 1,5 senedir de olmuyor, hiç sıkıntımız yok sebepsiz dedi doktor, 2 kez aşılama oldum tutmadı, 5 ay sonra 3 yıllık evli
Olacağım , 5 ay içinde doğal yolla olmazaa tüp bebek yaptıracağız🥺 çekiniyorum bu süreçler beni çok geriyor Allah yardımcımız olsun kucağımız dolu olsun inşallah bebeklerimizle 🙏
Amin inşallah sizin de benimde de tüm isteyenlerin kucağı boz kalmasın. Benim bu forma gelip sizlerle konuşmak rahatlatıyor.

Ben ön görüşme yaptım. Adet olmayı bekliyorum. 22 Ağustos gibi adet olucam o zaman iğne tedavisine baslayacagim. Siz başladınız mı. Bide sorununuz nedir acaba
Evet ben yarın opu olucam. Ebru hocadan baya memnunum benim eşimin sperm sorunu var başka sorunumuz yok

Evet ben yarın opu olucam. Ebru hocadan baya memnunum benim eşimin sperm sorunu var başka sorunumuz

Evet ben yarın opu olucam. Ebru hocadan baya memnunum benim eşimin sperm sorunu var başka sorunumuz yok
Yaa 🥹 hadi hayırlısı gelişmelerinden haber bekleyeceğim. Benimde eşimim biraz sperm sorunu var . Sizi Bülent hocaya yönlendirdiler mi .? Ya da eşinize 3aylik vitamin verdi mi

Yaa 🥹 hadi hayırlısı gelişmelerinden haber bekleyeceğim. Benimde eşimim biraz sperm sorunu var . Sizi Bülent hocaya yönlendirdiler mi .? Ya da eşinize 3aylik vitamin verdi mi
Evet canım benim eşim 2022 Aralık ayından beri Bülent hocanın verdiği ilaçları kullandı yaklaşık 7 ay boyunca
Bülent hocanın ilaçları aman aman yükseltmedi ama tüp bebeğe yetecek kadar yükseldi diyelim
Eşinizin sayısı kaç morfoloji sorunu varmı

Canım
Evet canım benim eşim 2022 Aralık ayından beri Bülent hocanın verdiği ilaçları kullandı yaklaşık 7 ay boyunca
Bülent hocanın ilaçları aman aman yükseltmedi ama tüp bebeğe yetecek kadar yükseldi diyelim
2022 Aralık yazmışım 2023 olacak o :) kafam yerinde değil kusura bakma

Yaa inşallah güzel sonuclar alırsınız. Tüp bebek için morfoloji kaç olması lazım. Eşimin morfoloji 24.1. sizin kac

Dondurulmuş embriyo transferi süreciniz nasıl oldu? Allah kucağınıza almayı nasip etsin
Aminin hepimizin inşallah.. mayısta yumurta toplama işlemi yapılmıştı ikinci reglimin 20.günü transfer yapıldı iki embriyo transfer edildi ikisi de tuttu ama keselerden birisi küçük durumu henüz belli değil😢

X