Tüp Bebek için Eksozom yaptıranlar buluşalım

Zeytinyağında bekletilmiş incir ve bal polen mi fsh yükseltiyor benimde fsh yüksek bende yiyordum yumurta kalitesine faydalı diye biliyorum ama fsh yükselttiğini ilk kez duydum

Evet eksozomdan sonra ama bugün geçti. Muhtemelen coraspin kullandığım için kanamam oldu bi süre. Yaptırmayı düşünenler korkmasın opudan farkı yok ağrı falan olmadı

Merhaba. Ben de 2 martta kök hücre tesavisi oldum. 47 yaşındayım. 9 yaşında bir kızım var. Kızımdan sonra 6 kez tüp bebek denedim fakat rezerv azlığından ve yumurta kalitesi düşüklüğünden başarılı olmadı. 2 martta gitriğimde 1 yumurta varken kök hücreden sonra 3-4 yumurta görüldü ama büyüyecek mi belli değil. 11 mayısta tüp bebeğe başlamak için ilaçlar yazılacak. Hepimiz için hayırlısı olsun.
Ekspzom ve kök hücre tedavisinin farkı nedir acaba bilen var mı?

Bende bugun eksozom oldum anesteziliydi herhangi bir ağrı sızı kanama olmadı vitaminler yazdı 3 ay sonra kontole çağırdı … sizede 3 ay sonramı kontrol verildi her ay adetle folükül bakılır diye düşünmüştüm ben ama ağustos adet tarihimde gelmemi söyledi

Merhabalar, ovulasyon testiyle kendi takip yapip PRP ve eksozom sonrasi gec yumurtladigini fark eden oldu mu hic? Adetimin 11. gununde yaptirdim iki uygulamayi da, bugun 17. gun ve testte hic pozitif gormedim. Simdiye kadar ilk defa boyle bir seyle karsilasiyorum...

Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır yazdıklarınızı okuyodum artık bende anlatmak istedim yaşadıklarımı .
33 yaşındayım dört aylık evliyim.Amh 0.54 fsh 9.9 çıkınca evlilik işlerini hızlandırdık amacımız direk tüp bebek yaptırmaktı.Eşiminde sperm sayısı düşük ve ileri hareketli spermi yoktu. Önce amerikan hastanesinde başladık tedaviye 6 yumurtadan 4 ü toplandı ve üçüncü güne gelebilen tek yumurtamdan malesef negatif sonuç aldık.
Doktorum hemen bir sonraki aya tekrar işlemlere başlayabileceğimizi söylemişti ama içime sinmemişti çünkü burdada okuyorum herkes mutlaka çeşitli vitaminler kullanıyor ve ismini bile duymadığım yeni yöntemler uygulanıyordu.Doktorum vitaminlerin bir etkisinin olmadığını söyledi.Başka bir merkezde denemeye karar verdim ve oldukça popüler olan acıbadem maslakta Yiğit beye gitmeye karar verdim.Kendisi çok ilgilendi herşeyi tek tek anlattı ve çok kibar naif bir bey.Bir olumsuz tüp bebek geçmişim olması sebebiyle ve yumurta sayımda düşük olduğu için prp ve eksozom tedavisi önerdi.hsg çektirmemi istedi ve eşimdende sperm dna hasar testi istedi.Vitamin destekleri önerdi hem eşime hem bana .Prp ve eksozom tedavisinden sonra 2.adette ultrason kontrolü sonrası yumurta toplama işlemine başlayabileceğimizi söyledi.Bu işlemlerin etkisinin 7-8 ay süreceği bilgini verdi. Bugün prp ve eksozom işlemleri uygulandı sabah gidip kan ve idrar verdim dört saat sonra işleme alındım.Tamamen uyuduğum kısa süreli bir anestezi altında işlem gerçekleşti.İşlemden sonra yarım saat dinledim.Bugün evde dinleniyorum.Regl ağrısı gibi hafif bir ağrım var.Haftaya amh ve fsh kontrolü için kan vericem .Yiğit bey arayıp eşimin spermiyogram sonucuyla ilgilide bilgilendirme yaptı eve geldiğimizde.3milyondan 8 milyona çıkmışyine harekette sıkıntı var ama vitamin destekleriyle sağlıklı beslenmeyle inşallah onuda aşacağımıza inanıyorum.
Fiyat konusuna gelirsek prp 63bin eksozom 80 bin tuttu.
Sürecimle ilgili deneyimlerimi burdan yazacağım.İnşallah allah tüm bebek isteyenlere hayırlısıyla sağlıkla nasip eder.

Bu fiyatları peşin mi alıyorlar yoksa taksit falan yapılıyor mu nasıl altından kalktınız

arkadasim gecmis olsun, eksozom ne kadar sürüyor yani kaç hafta/ seans/ vs. aliyor?

Eksozom icin doktorun soyledigi gun hastaneye gidiyorsunu. Sizin kaninizi alip isleme koyuyorlar. 3-4 saat bekliyorsunuz hastanede. Sonra hazir oldugunuzda opu islemi gibi sizin yumurtalklara uyguluyorlrlar. Agri sizi yasamadim acikcasi ben. Cok hafif lekelenmem olmustu o kadar. Anlamiyorsunuz bile. Opudan kolay. Ilk gun hafif kasik agrisi olabilir. O kadar. Sifa olsun

peki kaç seans yapriniz? ve Seans aralari ne kadar sürdü?

Canım yararı oldumu eksozomun

3 ay önce eksozom yapıldı kontrolde yine folükül yok , eksozomda işe yaramadı sonraki aylarda olurmu kontrollerde bakıcaz

Merhaba ben de ağustos da Pendik Yüzyıl hastanesinde Serap Hanım da prp ve eksozom tedavisi oldum göbek deliğinden girerek yapıldı tedavim ve 1 haftada iyileştim bebek kanından elde edilen eksozom ile tedavi oldum daha çok hücre içerdiği için tedavi öncesi hormon değerlerim iyiydi ancak şuan östrojen imi yine düşmüş gibi hissediyorum rahatsızlığım da düşük yumurta rezervi ve erken menapoz fsh hormonu sürekli değişken bi durumda eksozom un etkisini önümüzdeki aylarda mı görürüm bilmiyorum doktor 2 ay deneyin sonra olmazsa tüp bebek denersiniz dedi ne yapacağımı bilmiyorum en son bir yumurtam vardı ancak onun da akıntısını vs hiç görmedim muhtemelen önümüzdeki günlerde adet olacağım cyclo progynova kullanıyorum

peki Prp ve ekzosom tedavisi kac gün/ hafta/ ay sürüyor? ikisi ayni anda mi oluyor yoksa aralarinda zaman mesafesi koyuluyormu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…