Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar benim ikinci aşılamam negatif bugun adet oldum. Tüp bebek icin doktorum adetin ikinci günü gel dedi. Kafam çok karışık. Hem yoruldum negatifleri görmekten hem de hemen çok istiyorum sizce bir ay aramı vermeliyim kafam çok karışık Bir yandan eşimin anneannesi ölüm döşeğinde. Tedavi sürecinde bişey başına gelirse naparim. Hem istiyorum hem istemiyorum yoruldum... bana akıl verin ne olur

Canımmm çok üzüldümmm demekki zamanı gelmemiş daha. Doktorunla konuş emin ol en güzel fikiri o verecektir sana. Bende öyle oldu

ölüm hak dünya baki Allah gecinden versin inşallah iyileşir hem oda ister bi torunu olsun dünya gözüyle görsün bence pes etme doktorun dinlenme önerirse ayrı ama bence kendini bırakma emek olmadan partinin bi anlamı olmaz dimi ama

Canım merhaba inşallah tedavin başarılı olmuştur. Ben de Ahmet Erdeme gitmek istiyorum da
sen memnun kaldın mı?
Ilgili bir doktor mu?
Merkezin labaratuar ı iyi mi bilgin var mı?
Bir de ilaç dozun ne kadardı?

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım Ankarada yaşıyorum ve tüp bebek merkezi araştırıyorum. Sanırım Genart tüp bebek merkezine karar vericem haftaya bi ön görüşme için gidicem aranızda burayı bilen var mı acaba. Benimde ilk denemem olucak ve hiç bişey hakkında bilgim yok burda yazılanlardan öğreniyorum. Geçen ay hsg sonrası iki tüpümünde tıkalı olduğnu öğrendim inşallah başka sorunlarımız daha çıkmaz. Allah hepimizin yardımcı olsun bu yolda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…