Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar merhaba şimdi doktordayım. Yumurtalar büyümüş cetratid günde 2 ye çıkardı. Pazartesi opu var. Allahım çok korkuyorum. Kontrole bir abla geliyordu. 2 aylık bebeği vardı ve kalp atışı durmuş bebeğinin çok üzüldüm doğrusu. Rabbim çifter çifter versin bebişler hepimize insallllaaahhhh

Ayyyyy haftaya hareketleniyor buralar desenizeeeee..benimde pzt ya da salı inşallahhh..

canım nasılsın, gelişmelerin nasıl..var mı belirtiler inşallah..

haydi hayırlısı olsun canımmm..artık bekleme zamanı : )

yumurta kontrolüm vardı bugün 5 tanesi gelişmiş 4 ve aşağısına kötü diyoruz üzülme iyi dedi doktorum ama yinede üzüldüm 2 ay önce yumurtalarım daha iyi çıkmıştı bi tane iğnemi değiştirdi bi tanesininde dozunu yükseltti pazartesi tekrar gitcem çatlatma iğnesine başlıcaz dedi çarşambada toplarız dedi içim hiç rahat değil

arkadaslar merak ettigim bi sey var. Şimdi ilk tup bebek tedavisi icin doktora gittik diyelim süreç tam olarak ne kadar sürüyor. yani adetin ikinci gunu gel baslayalim mi diyolar hemen. Ben basindan sonuna kadar bir tup bebek seruveni kac gün sürüyor onu merak ediyorum.

Cnm.onemli olan sayi degil ki kalitesi. Sıkma canını boş yere

moralinizi bozacak bi sey yok doktor iyi demis bence ona guvenin. Allah ol derse tek yumurtayla da olur sonucta bir sperm ve bir yumurta yeterli o yuzden icinizi ferah tutun icten inanin ve olsun

aynen canım adetin 2. günü hemen başlıyorsun..
sonrasında yaklaşık 10 günlük bir iğne tedavisi veriyor. ben şuan 8. gündeyim.
sonra yumurtaları topluyorlar.
3-5 gün içinde de tekrar yerleştiriyorlar..
yani adetin başlangıcından itibaren 15 gün diyebiliriz..
sonrası da 12 günlük bekleyiş : )

canım sen için rahat tut, çok yumurta ekstra iyi bişe değil ki.. kaç mm olmuş o 5 yumurta ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…