Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Eşimde varikosele bağlı sperm sayı problemi var sadece . Bugün itibari ile başladık . Sizin durumlarınız nasıl ? Hayırlısıyla güzel haberler alırız inşallah :KK200:
bizde de eşimde sperm sayısı 3- 4 milyon üstüne cıkmıyor canım o problem hemde bende rahim sekil bozuklugu cıktı bidaki adetim bitince histereskopi istedi doktor kamera ile girip düzeltecekmiş . ben ağustos sonunda başyabaılcem tedaviye ilk denemem olacak fazla bilgim yok bakalım nasıl geçecek :)

bizde de eşimde sperm sayısı 3- 4 milyon üstüne cıkmıyor canım o problem hemde bende rahim sekil bozuklugu cıktı bidaki adetim bitince histereskopi istedi doktor kamera ile girip düzeltecekmiş . ben ağustos sonunda başyabaılcem tedaviye ilk denemem olacak fazla bilgim yok bakalım nasıl geçecek :)
Çok geçmiş olsun benimde sıfır bilgi başladık artık güzel haberler verelim birbirimize

Merhaba arkadaşlar Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin..!! Ben 7 yıllık evliyim ilk defa tüp bebek yaptıracağım kısmetse Bursa Jimer hastanesi doktor Suat hazel de ilk görüşmemizi yaptık ve karar verdik 2,5 cm çikolata kistim var bu yüzden tüp bebek önerdi doktorum Temmuz sonu adet olunca muayene edecek bir de adet bitiminde çağıracak sonraki ay yani Ağustos'ta adet olunca da tedaviye başlayacak kısmetse çok heyecanlıyım ve çok ta endişeliyim inşallah hepimizin tedavileri olumlu sonuçlanır amiiiin
Merhabalar,
Öncelikle Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah..Suat Hazel e gideceğini okuyunca yazmak istedim.Haftasonu bende görüşmeye gideceğim.Çok kararsız kaldım ama en son Suat beyde karar kıldım.Doktorun yaklaşamından memnun kaldın mı?Bilgilendirebilir misin?Muhtelemen aynı zamana denk geleceğiz bizimde Ağustos'ta adet olunca başlar.

:21::21:Kızlarrrr herkese merhabaa tekrar,
Aradaki mesajları çok okuyamadım akşam hepsine bakacağım.. : )
Dün Opu dan sonra bugün heycanla beni aramalarını bekledim..
Toplanan 7 yumurtanın 6 sını işleme almışlar, 3 tanesi başarılı bir şekilde yoluna devam etmiş.. :KK53:
İyi mi kötü mü bilmiyorum.. Transfer gününe kadar bu 3ü benimle gelir mi bilmiyorum..
Amaaaaa hepimizin yapması gerekeni yapıyorum :KK47: kulaklarımı her şeye kapatıyorum ve inanıyorum..
Her şey iyi olacak..
Hepinizi öperimmm.. :21:

Toplanan 7 yumurtanın 6 sını işleme almışlar, 3 tanesi başarılı bir şekilde yoluna devam etmiş.. :KK53:
İyi mi kötü mü bilmiyorum.. Transfer gününe kadar bu 3ü benimle gelir mi bilmiyorum..
Amaaaaa hepimizin yapması gerekeni yapıyorum :KK47: kulaklarımı her şeye kapatıyorum ve inanıyorum..
Her şey iyi olacak..
inşallahhhh canım zor oldumu işlem hissettnmi bişi :)

Amiinnnn. Çok merak ediyorum kac gun sürer. Yumurta toplama islemi kac gun sonra yapılıyor ilk igneyi vurdugun günden
ben daha yaptırmadım canım agustosun sonunda baslıcam ilk olarak bu ay histereskopi yaptırcam. ama tüp bebek işlemine toplam 1 bucuk ay sürüyor demişti doktor. adette baslıyor sonra takip ediyor yeteri olgunluga erişince çatlatma iğnesi ve toplama. 4 5 gun de hangileri dölleniyor ona bakıyor sanırım sonra transfer. sonra beklıyorsun sonuc için 12 13 gün . öyle söyledi doktorum

Her şey iyi olacak..
Tebrikler canım. Ben yarın gidip imza vereceğim. Hastaneden aradılar.bebeklerimi donduracaklar. Beni de dinlendirmeye alacaklar. Hakkimizdan hayirlisi olsun. Benim de 3 tanesi cok iyimis ama bakalim kismet ne......

X