Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani bencede yag dolgusu yapilabilir extra yuz germe ameliyatlarinda yapiliyor kendi yag dokunuzla tsk ederim

derin yüz germe mi size uygulanan teknik tam olarak.
3 haftada nasıl hissediyorsunuz kendinizi.
göz kapaklarınıza dokunuldu mu.
şu an yolculuk yapıyorum o nedenle şarj korkusu ile dönüp okuyamıyorum.

derin yüz germe mi size uygulanan teknik tam olarak.
3 haftada nasıl hissediyorsunuz kendinizi.
göz kapaklarınıza dokunuldu mu.
şu an yolculuk yapıyorum o nedenle şarj korkusu ile dönüp okuyamıyorum.
Evet derin yuz germe yani teknik olarak orta yuz ve sakak icin endoscopik olarak yapildi ust ve alt goz kapaklarimin fazlaliklari alindi. Alt yuz germe kulak onj ve arkasi kesi ile girildi derin yuz germe yapildi ayni yerden de bisektomi de yapildi cene altimda ufak bir kesi var ordan da gidi sarkmami duzeltti hoca
Kendimk cok iyi hissediyorum sadece daha yeni yeni sag soluma yatabiliyorum ondan oncesi agri yapiyodu biraz ..

Size hayran oldum Sn Chanel. Tüm yüz germede endoskopik tercihini anlayamadım daha doğrusu bilgisizim. Endoskopikte göz altından alt kapak altındangiriliyor diye biliyorum. Buna gerek var mı tam bilemiyorum. Yani tüm yüz germe olunca zaten germe üste de yapılamıyor mu. Endoskopik girişimle mi ortaya müdahale oluyor bu zorunlu mu. Bunu anlayamadım.
Tüm yüz germede radikal cerrahi müdahale anlıyorum alın da dahil vs. O şekilde şekilleniyor kafamda.
27.500 idi ödediğiniz değil mi.
Sizi takipteyim.

Yani endoscopik yontem daha cok badem göz , sakak germe ve orta yuz germe icin yapiliyor sac icinden kesi yapiliyor .. endoscopik olmazsa sanirim daha cok uzun bir kesi Yapiliyor..
benim goz altimdan girilmedi onu sormustum doktoruma, sacli deriden girildi ama bazi doktorlarin goz altindan da girdigini duydum dogrudur..
alt yuz germe icin mecburen kulak etrafinda kesiler oluyor ,
Boyun da sorun yoksa bu sadece kulak onunde kesi oluyor ama boyunda gidida da sorun varsa benim gibi kulak onu arkasi kesili oluyor..
yok ben daha cok odedim cunki benim butun yuz oldu ve goz kapaklari da oldu

Bende çok istiyorum elmacik kemiklerim biraz belieginlessin..hepten çöktüler..rica etsem beni de ekleyebilir misiniz resim için..birde öncesi sonrası resimleri var mi??

Bende çok istiyorum elmacik kemiklerim biraz belieginlessin..hepten çöktüler..rica etsem beni de ekleyebilir misiniz resim için..birde öncesi sonrası resimleri var mi??
Tabiki ozelden gonderiyorum

Sevgili Chanel ; bu yüz germe ameliyatı konusunda hemen hemen tüm sayfaları okumaya çalıştım. İnsanlar ameliyattan önce herkese soru sorup kılı kırk yarmışlar. Ameliyat olunca da bir satır yazmıyorlar. Sorulara dönüş yapmadıklarını gördüm

Sizdeki sorumluluk insanlara gösterdiğiniz sayvıyı burada gördüm. Kendi adıma bu sabrınıza sorulara tek tek yanıt verdiğiniz için sonsuz teşekkür ederim. Bu kulüpte görmek istediğimiz kadın profili örneğisiniz. Teşekkürlerrrr (

Yardim edebildiysem ne mutlu bana bu forum bunun icin var
Lutfen kimse cekinmesin zamanim oldukca cevapliyorum tercubemi. Su an calismadigim icin zamanim var ama calisinca bile mutlaka dönerim mesajlara ..

Bunu simdi cektim sac icindeki izim

Eklentiler

• 00B1011A-7564-4A04-810E-03DE99E10A41.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 208
Zamanla silikleşir sanırım. Daha önce de bu şekilde saç içine yapılmış mıydı. Daha önce de yapıldı ise izler silikleşmiş miydi

Siz endoskopik de oldunuz bu durumda. Üst bölgeye de müdahale yapıldı. Nazolabial hat belirgin bende ( burun kenarından yanlardan dudakyanlrına yanaklardan inen ) Ozanbey ile yazıştık bu çizgi hat yok olmuyormuş onun tekniğinde. fakat belirgin derinlği hafifliyormuş. Ozan beyin adlandırdığı derin plan yüz germe alt bölge ameliyatı imiş. buldog görünümü olan yerdudak altı alt yanak bölgesi sarkması olan bölgede çalışıyor.
1-Kısaca buldog görünümüm gidecek boyun gerilmiş olacak yanaklar toparlanmış olacak.
2- Şakaklar alın bölgesi dahil değil. Dolayısı ile kaşlar da dahil değil.

Sadece boyun alt yüz yani çene bölgesi ve yanakların bir kısmı ve boyun. Dahil olan bunlar.

Ozan beyin tariflediğine göre eğer ona olsaydınız kafa saç bögenizde dikişiniz olmayacaktı çünkü derin plan yaptığında üst bölgeye çalışmıyor.
Bu durumda Ozan beyin tekniğine göre siz endoskopik orta yüz estetiği ameliyatı da olmuş oluyorsunuz.
Doğru aktarabildim mi acaba. Göz kapakları ayrı ücretlendiriliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…