Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canim hepsine tek tek cevap verecegim uzun oldugu icin cevabim yarin yazacagim buraya

1- daha once karnimi ercan karacaoglu yapmisti malesef memmun degilim. Revizyona bile yanasmadi oylece kaldim.

2- saclarim kazinmadi yada ben gormedim yani sacsiz bir bolgem yok

3 endoscopik orta yuz germe yapildi bana evet

4- gozlerimin ust ve alt kapaklari alindi ve badem szkli icin sakak germe yapti
Benim kas dogustan cok yukarda oldugu icin yanlara dogru cekilmesini istedim ama kas ve goz yakinsa tabiki bunu hem yana hem yukari dogru cekiyor..

5- benim gozden girilmedi sadece sakaktan girildi
Ama alt goz kapagimi kesmek zorunda kalmisti potluk olmus yuzu gerince benim gozlerim disa dogru donmedi
Bazi kisilerin gozleri dogustan oyle disa dogru ve onlara onermem yapmalarini cunki yine disa dogru bir goruntu kalacak

6- benim bisektomi nerden yapildi bilmiyorum ama (sormadim cunki) agzimin icinde kesi olmadi! bence kulak onunden yapildi..

Bende istanbulu bilmem yurt disinda yasiyorum ve tek basima gittim kac kere ameliyat olmaya
Oteli hastaneye yakin yada muane yerine yakin tutuyorum
Ha birde avm ye yakin tutuyorum oteli ameliyat oncesi ve iyi oldugum gunler gidip dolasiyorum en azindan
Semt olarak sececegin doktora bagli mesela ben zekeriya hocanin muane yerine yakin tutmustum sisli fulyada ve otelde hemsireler bile var gelip kontrol ediyorlar seni.

Bunaltiyorum ne demek olurmu hic burdan sormaniz iyi oldu herkes okur en azindan

Ozan bey icinize sinmemis belli yani tamam budur diyememisin ben zekeriya bey icin iyle degildim tanimiyordum ama nedense bilmiyorum cok rahat ve guvenli gittim ona. Ki ben burun ameliyati olmadan once cok korkuyodum guzel olmaz tam yuzumun ortasi diye ama bunda hayret hic tereddut olmadi.
Siz muhtemelen onur bey cevap vermistir asistani oluyor. Kendisi hocaya gonderiyo resimleri sonra size bilgi veriyor bazen belkide kendi veriyordur bilgileri cunku ameliyat lara giriyor az cok kac senedir biliyor isi.
Benim ameliyatlara da girdi ve cok iyi biri gercekten

Ameliyat sonrasi zaten hocanin ozel cebi oluyor sizde ve kendisiyle bire bir konusabiliyosunuz.
Bunu baska ilk defa gordum ben diger doktorlarin hic cebi yoktu bende hep asistanla ugrasiyordum ve hos bulmuyordum bunu.
Bak bu resimde belli orta yuz sakaktan cekiliyor endoscopik yontemiyle ..
sakaktan endoscopik ile badem goz yapilabiliyor kaslar cekilebiliyor orta yuz geriliyor tabi elmacik kemikleri de dahil alt gozumuz dahil
Benim cok yorgun ifadem vardi o alt gozum de gerilince dumduz oldu o cokuk yerler gitti daha fresh oldu.
Bence gerekli bir islem yani alti yapip ustu oyle birakmak mantiksiz yani yarim bir is olur gibi geldi bana.

Alin daki islemle ayri bi sey ben yaptirmadim alin germe diye bisey var ben gerek duymadim cunki botoxla zaten cok guzel bir anlim oluyo.

Eklentiler

• C1212B46-683A-420E-B0FB-9EF35AF7CAE8.jpeg
    389,8 KB · Görüntüleme: 130
Sevgili Chanel arkadaş ; Resmen idolüm oldunız. Sizi okudukça cesaretlendim. Çünkü burada çoğu kişi gerçek değil. çoğu yazı kaçmış sorulara bile cvp vermeye tenezzül etmemişler.
Size iyileşme sürecinde aldığınız sorumluluk için çoook çoook teşekkür ediyorum. Sorumluluk duygusu gelişmiş karekter yapısını gösteren birşey benim için. O nedenle dikkate aldığım bir kişisiniz.(
Şu an iyi ki yaptırdım diyorsunuz sanırım.Benim kendim için ilk planım bu operasyon.Kesin ve net. Bu nedenle peşinizdeyim. (
Çoook çoook teşekkür ediyorum anlayışınıza ve güzel gçnlünüze..

Siz ne kadar güzel gönüllü ve tatlı bir arjadaşsınız böyle. Ankara ziyareti düşünürseniz bir dost arkadaş olarak kapım açık size (

Sevgili Chanel ; Ameliyat sürecinde kaç gün kalmalı otelde sizce. Ameliyat günü kendimiz mi gidiyoruz hastaneye. Siz kaçıncı gün tamamen İstanbul u terk ettiniz.
Anladığınız üzere ameliyat sürecine odaklanmış bulunmaktayım.

Utandirdiniz beni vallah cok sevindim yardimci olduysam size
Benim karakterim oldu bitti boyle herkese yardimci olmaya calisirim elimden geldikce sanirim ailemin beni yetistirme tarzindan geliyor bu sorumluluk yani annem babam fransizca bilmiyorlardi ve ailenin en buyuk kizi olarak butun islerini ben yapmak zorundaydim. Ve biri benden bisey istedigi zaman onu mutlaka en hizli bir sekilde yapmam gerekiyo, bunu esimden de bekledigim zaman sorun cikiyo tabi cunki o cok rahat uc ay beklesen anca yapar bir seyi

Evet iyiki yaptirdim gercekten yzum olsun burnum olsun iyiki yaptirmisim keske daha once yaptirsaydim diyorum kendime.

Şu an evinizdesiniz. Kaç gün kalmıştınız otelde. Kaç gün sonra tamamen dönüş yaptınız . Yani ameliyat olunan gün ve kontrol kaç gün ayırmak gerekiyor.

Yani eger onceden muane olduysaniz bir gun onceden gelmeniz yeterli oluyor istanbula ertesi gun zaten hastaneye kendiniz gidiyorsunuz kan ornekleri aliniyor testler icin anestezi doktoru geliyor sorular soruyor sonra doktor gelip son defa sizinle konusuyor sizi hazirliyirlar varis corabi vs.. ameliyat sonrasi doktor geliyor sizi gormeye.
Ertesi gun doktor yine geliyor kontrol ve pansuman icin , sonra hastaneden cikiyorsunuz zaten.
Size verilen receteyle ilaclarinizi alip otele gidiyorsunuz . Eger tek basinaysaniz benim gibi Hastane yardimci oluyor size , taxi cagirip gonderiyorlar.
Ben pazartesi ameliyat oldum carsamba muane oldum ve persembe evime dondum
Ama bir iki gun daha kalsaydim daha iyi olurdu cok erken dondum ve yuzum cok sisti hava alaninda sorun cikar diye korkmustum cikmadi sorun gozlerden tanidilar beni polisler

Polislere de bir göz kırpsaydınız (
Dikişler bir hafta sonra alınmadı o zaman sizde.
Vallahi ne güzel anlatıyorsunuz süreci.
Ankarada kapım açık size ..(

Polislere de bir göz kırpsaydınız -)
Dikişler bir hafta sonra alınmadı o zaman sizde.
Vallahi ne güzel anlatıyorsunuz süreci.
Ankarada kapım açık size ..-)
Tsk ederim artik Ankara ya geldigim zaman mutlaka haberlesirim sizinlede
Dikisler alinmiyor eriyen dikis hepsi dustu bir tanesi haric direniyo

Siz mutlusunuz. Ne güzel. Kızınız ve eşiniz de beğendiler mi ne diyorlar.
Darisi butun isteyenlerin basina tek duam herkesin sonucu guzel olsun insallah
Esim cok begendi surekli inceliyo zaten yok yok guzel yapmis diyo her gun
Iki kizim bir oglum var onlarda anne cok guzel oldun diyorlar bu yuzun cok iyi diyorlar eski resmimi gosteriyo kucuk oglum ayy anne bak burda kicaman gidin var diyo

Ben de yalnız olacağım zaten.
Yanliz gidip ameliyat olmak biraz insani duygusallastiriyo ama sonuca odaklanmak lazim bu durumlarda kendini birakmamak cok onemli ve seni gorecek kisilere ameliyat olmadan soyle bir iki ay sakin negatif yorum yapmasinlar ben bunu esime bastan dedim sakin geldigimde kotu bisey soyleme dedim ve sozunu tuttu. Cunki basta yuzumuz sis haliyle cok gergin gozlerimiz mor yani begenilecek bir tarafi olmuyor size gonderdimmi bilmiyorum o ilk resimlerimi ama gercekten o ilk 10 gun sabirli olmak gerek
Burdan ameliyat oldugumu duyan okuyan biri vardi tanimadigim inanirmisiniz otele cicek ve ayicik gondermisti cikolata da vardi onu gorunce cok duygulandim ve burdaki bazi dostluklara degismem.
Okuyosa burdan cok opuyorum onu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…