Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen galiba sac cizgisi ve kulak cizgisi lift daha iyi bi sonuç alir.
Bende alt yüzümden menun degilim , seneye Lifting düşünüyorum.
Bide coğu doktor cok reklam yapiyor maya estetikte gibi !!! Onlari hic önermiyorum dertleri tek para !!

Geçmiş olsun Nasıl oldunuz şimdi, foto atsanız keşke, çoklu op olmuşsunuz umarım iyi geçmiştir 4 ay olmuş

Geçmiş olsun Nasıl oldunuz şimdi, foto atsanız keşke, çoklu op olmuşsunuz umarım iyi geçmiştir 4 ay olmuş
Ben 18 haziranda sym estetikte ataşehir subesinde Dr.Suleyman Deniz kahraman'a şakak germe işlemi yaptirdim uzerine olmadı tekrar revizyon yapıldı saçlarımı inanılmaz kötü kestiler saçlarım yok 4 aydir asla uzerine birsey kapatmadan örtmeden dışarı cikamiyorum dikkat ediniz yaptıracağınız Dr. Mutlaka estetik cerrah olmalı yoksa hiçbir şekilde estetik dikkat edilmiyor göz ardı tutuluyor resimlerimden görebilirsiniz

Eklentiler

• 20210908_152850.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 526
  • 20210824_082658.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 331
Merhaba kizlar konumu guncelliyorum
Ben iki hafta once telrar ameliyat oldum cunki gidi bolgem de duzeltilecek ufak seyler vardi , benim boyun ve cenem cok yakin oldugu icin lipo yeterli olmadi ve nazobial cizgilerim tekrar cokmeye baslamisti tekrar revizyon oldum..
doktoruma sordum tabiki bu ameliyati olurken kalici oldugunu soylemistiniz diye evet dedi oyle ama bana dediki benim yuzdeki kas ustunde baya yag varmis ve o yaglar o goruntuyu vermis tekrar …
Onlari calisacagim dedi..
Mecburen sakaktan girecekti yine ve kulak onu arkasi izimi daha gizli yapmasini istedim ..
ameliyatim 8 saat surmus bu arada meme diklestirme silikon degistirmede yaptirdim.. ameliyat cikisi cok usudum . Yine kafamda boynumda sargilar vardi
Dr dren cok nadiren kullanir bana da gerek duymadi..
bu sefer gercekten boyun gidi bolgesi cok gergindi .yutkunmak agzimi acmak zor du
Yuzum ilk gece iyidi ama sonra asiri sistim moralim cok bozuldu tabiki beklemiyordum bu kadar.. odamdan cikmadim evime donene kadar..
her gun buzlu su yapip gozlerime uyguladim.. inanin kendimden korkuyordum ama aci olmasada bu ameliyatta moral bozuk oluyo goruntuden.. tabi herkes benim kadar sismek zorunda degil..
pisman oldum neden kendime bunu yaptim diye o pismanlik gecti tabiki
su an morluklar gecti cok sukur ama hala sis ve gergin..yuzum
Izler iyi durumda tam kulak kivrimdan yapti bu sefer hic belli degil
Gozlerim hala cekik ama biliyorum ki onceki ameliyatim daki gibi bu cekiklik kalmayacak..
bu arada herkese tek tek resim gindermem mumkun degil simdidzn ozur dilerim..
surecle ilgili sorular varsa burdan yazarsaniz sevinirim en azindan on kere ayni seyi tekrarlamam ozelden

Ay sen tam bir cılgınsın:)) çok güzeldi ameliyat sonucun tekrar mı saldı yani? Acaba endoskopik yöntem sonucu kısa oluyor dedikleri gibi bir durum mu? Ama eninim iyi olacaktor, zaten güzeldin daha mükemmeli istedin gibi düşünüyorum. Çık gecmiş olsun bu arada. İyi haberlerini bekleriz çabuk iyileş

Meraklilar sirasina bende gireyim bari. Evet siz gercekten bir estetik gurususunuz saygiyla selamliyorum sizi sevgili chanel :) biz daha birine hala cesaret edememisken ne ara geldiniz oldunuz da yorum yazdiniz :)

Inan bende kendime sasirdim ve kendime kufur ettim ameliyat cikisi riski giz gormuyor insan pismanligini unutuveriyor malesef ama bu sefer gercekten deydi
Bende onu sordum kendisine dokular ilk ameliyattaki gibi mi duruyodu diye duruyodu evet dokunmadim’onlara dedi benim doku uzerinde yag fazlaymis onlari onarip incetmis sakagi acmiskende yeniden biraz cekti gozleri bu sefer saglam olmustur.. ki hissediyorum gerlinlikten olecem

Meraklilar sirasina bende gireyim bari. Evet siz gercekten bir estetik gurususunuz saygiyla selamliyorum sizi sevgili chanel :) biz daha birine hala cesaret edememisken ne ara geldiniz oldunuz da yorum yazdiniz :)
vallah o cesaret gelince yat masaya dusunme ama mesele gelmesi gelmezse zor bu isler
Buraz iyilesmeyi bekledim yorum yapmak icin ve oncesinde yazmadim kimse engel olmasin diye

Bunu ben de merak ediyorum. Şuraya ilişeyim bari
Yani sakak gerilnce cekik efekti veriyo haliyle ama basem goz istiyorum derseniz bazi teknikler eklenebilir mesela goz kenari dikiliyo bazen cantoplexi diyorlar
Ama her doktor ayni isleme ayni ismi vermiyor galiba bazilari bella eys diyolar bazilar cat eyes bazilar sakak germe bazilar badzm goz ama bence hepsi ayni kapiya cikiyo

vallah o cesaret gelince yat masaya dusunme ama mesele gelmesi gelmezse zor bu isler
Buraz iyilesmeyi bekledim yorum yapmak icin ve oncesinde yazmadim kimse engel olmasin diye
Ohhoooo ben sizin levele asla ulasamam ben hala acaba narkozdan uyanirmiyim acaba canim yanarmi gozlerim yamulurmu levelindeyim yani ben bir sure daha sizi takip edip ic gecirecegim zaten cok tas bir hatundunuz simdi dahada harika olmussunuzdur eminim ama cok pis gaza geliyorum sizi okudukca yaaaa

Yani canin yanmiyor o kesin sadece gerginlik hissi var .. ikinci ameliyatim ve cok sukur gozlerim yamulmadi cok sukur ama haklisin herseye hazirlikli olmak gerek yuz sonucta oyle haydi diyince olunmuyo..
tsk ederim
Yani gaza getirmem iyimi kotumu bilmiyorum ama gercekten iyi arastirip iyi dusunun iyisini kotusunu bu ameliyatin zararlari faydalari olcup bicin
Ben burun icin yuzumun ortasinda oldugu icin cok bekledim ve cok korkarak ameliyat olmustum onun icin anliyorum sizin gibi cesaret edemeyeni..

pazartesi tam 2 hafta oldu ameliyat olali ve bugun yuzume bakinca iyiki yaptirmisim dedim
Sislik hala var ama cok cabuk gitmeye basladi. Morluk bitti hafif goz altimda var oda fondoten le belli olmuyor.
Dikislerim masallah cok iyi durumda
Biraz daha iyilesim resim yuklicem..
bu arada unuttum soylemeyi ayni anda bisektomi de yapildi bana ama agiz icinden degil kulak onunden kesi oldugu icin ordan da yapilabiliyormus

Maşallah sana Canımmm En önemlisi ameliyat olmak, sonraki süreç yavaş yavaş ortaya çıkıyor.. Bişektomi yi bilmiyordum Ödem geçtikçe belli olacaktır o da

Maşallah sana Canımmm En önemlisi ameliyat olmak, sonraki süreç yavaş yavaş ortaya çıkıyor.. Bişektomi yi bilmiyordum Ödem geçtikçe belli olacaktır o da
Evet bende unuttum o bisektomiyi dokununca hatirladim cukurluk hissediyorum ama dedigin gibi odemli oldugu icin belli degil daha

Evet bende unuttum o bisektomiyi dokununca hatirladim cukurluk hissediyorum ama dedigin gibi odemli oldugu icin belli degil daha
Bişoktomi yi ben de hep istemişimdir. Hatta önüne gelene bişektomi yapan bi doktorlar da görüşmüştüm, araya hamileliğim girince gitmedim. Zekeriya hocaya da hiç dile getirmedim. Hoca gerek görseydi söylerdi bana da. Sen mi istedin ayrıca hoca mı gerek gördü merak ettim. Zayıf yüzü seviyorum ben de böyle yanaklar içe geçmiş kemikli yüzü

Evet ben istedim aslinda kendisi pek tavsiye etmiyor ileri yaslarda kotu olabilir diye sanirim ama masallah benim yanaklar cok alin birazini dedim
Aslinda yuvarlak yuzl tipleri daha genc gosteriyor cok cökuk bir yuzlu olmaktansa yuvarlak dolgun iyidir
Vallah bizi memmun etmek zor

Sende alınabilecek düzeyde olduğu için almıştır muhtemelen. Kalan yağlar işini görür

İşte herkes kendinde olmayana ilgi duyar ya ben de popaça yanaklarımı sevmiyordum pek. Orta yüz ameliyatından sonra kısmen düzeldiler neyse ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…