Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz endoskopik de oldunuz bu durumda. Üst bölgeye de müdahale yapıldı. Nazolabial hat belirgin bende ( burun kenarından yanlardan dudakyanlrına yanaklardan inen ) Ozanbey ile yazıştık bu çizgi hat yok olmuyormuş onun tekniğinde. fakat belirgin derinlği hafifliyormuş. Ozan beyin adlandırdığı derin plan yüz germe alt bölge ameliyatı imiş. buldog görünümü olan yerdudak altı alt yanak bölgesi sarkması olan bölgede çalışıyor.
1-Kısaca buldog görünümüm gidecek boyun gerilmiş olacak yanaklar toparlanmış olacak.
2- Şakaklar alın bölgesi dahil değil. Dolayısı ile kaşlar da dahil değil.

Sadece boyun alt yüz yani çene bölgesi ve yanakların bir kısmı ve boyun. Dahil olan bunlar.

Ozan beyin tariflediğine göre eğer ona olsaydınız kafa saç bögenizde dikişiniz olmayacaktı çünkü derin plan yaptığında üst bölgeye çalışmıyor.
Bu durumda Ozan beyin tekniğine göre siz endoskopik orta yüz estetiği ameliyatı da olmuş oluyorsunuz.
Doğru aktarabildim mi acaba. Göz kapakları ayrı ücretlendiriliyor.
Aynen oyle hem ust tarafi endoscopik yontemle yapti hem alt tarafi derin plan ile yapti dogru anlamisiniz.
Ust taraf sakak germe orta yuz germe yapildi ayni anda gozlerimi badem goz yapti
Su an nazobial cizgim yok denecek kadar az tabiki odemler gecince ayni kalacakmi bilmiyorum.. elmacik lar da yukari asildi onlarda yorgun goruntu veriyor.. ve hacim kaybi oluyor yasla o duzeliyor..

Alt derin yuz germemdede yuz ovali buldog yanagi cene ve boyun baslangic yeri gerildi benim oldu bitti jawlin cene konturum fazla belirgin degildi yasla iyice kayboldu yandan dumduz bir goruntu vardi yuzum boynumla birlesik gibiydi

Goz kapaklari da ayni anda yapildi ama doktorum ona extra ucret almamisti..

Ben fular ve şal kullanmaktan bıktım saklanmak için. boynum ve buldog yanaklarım en büyük kederim oldu. Görüntüm fit alt yüz çökük.
Sevgili Chanel göndermeye çalışacağım foto.

Sevgili Chanel; Nasıl oldunuz iyi misiniz. Çok merak ettiğim bir konu var. Derin yüz germe de yapıldı size. Şakaklara yani kulak arkasına ve önüne topralayarak yapıldığına göre bu ameliyat dudaklar yayılmıyor mu. Aynanın karşısına geçiyorum elimle kulaklara buldog görünümünü gerince dudaklar da palyaço gülümsemesi gibi oluyor. Bu durumda bir destek de üstten ya da başka bir noktadan olmalı ki denge olsun.
Şimdi bunu düşünöeye başladım..Siz nasıl hissediyorsunuz.

Sevgili Chanel; Nasıl oldunuz iyi misiniz. Çok merak ettiğim bir konu var. Derin yüz germe de yapıldı size. Şakaklara yani kulak arkasına ve önüne topralayarak yapıldığına göre bu ameliyat dudaklar yayılmıyor mu. Aynanın karşısına geçiyorum elimle kulaklara buldog görünümünü gerince dudaklar da palyaço gülümsemesi gibi oluyor. Bu durumda bir destek de üstten ya da başka bir noktadan olmalı ki denge olsun.
Şimdi bunu düşünöeye başladım..Siz nasıl hissediyorsunuz.
Cok sukur iyiyim yok oyle dudaklar yana dogru gitmiyo cunki asil calistigi alan ic dokular deriyi cok fazla germiyo o eskidendi.
Bende o goruntu yok

Siz endoskopik de oldunuz bu durumda. Üst bölgeye de müdahale yapıldı. Nazolabial hat belirgin bende ( burun kenarından yanlardan dudakyanlrına yanaklardan inen ) Ozanbey ile yazıştık bu çizgi hat yok olmuyormuş onun tekniğinde. fakat belirgin derinlği hafifliyormuş. Ozan beyin adlandırdığı derin plan yüz germe alt bölge ameliyatı imiş. buldog görünümü olan yerdudak altı alt yanak bölgesi sarkması olan bölgede çalışıyor.
1-Kısaca buldog görünümüm gidecek boyun gerilmiş olacak yanaklar toparlanmış olacak.
2- Şakaklar alın bölgesi dahil değil. Dolayısı ile kaşlar da dahil değil.

Sadece boyun alt yüz yani çene bölgesi ve yanakların bir kısmı ve boyun. Dahil olan bunlar.

Ozan beyin tariflediğine göre eğer ona olsaydınız kafa saç bögenizde dikişiniz olmayacaktı çünkü derin plan yaptığında üst bölgeye çalışmıyor.
Bu durumda Ozan beyin tekniğine göre siz endoskopik orta yüz estetiği ameliyatı da olmuş oluyorsunuz.
Doğru aktarabildim mi acaba. Göz kapakları ayrı ücretlendiriliyor.

ben instg ozan beyi takip ediyorum

size fiyat verdimi acaba , benım sadece alt yüzde sıkıntım yani tamamen boyun bölgesinde sıkıntım var

fiyatını çok merak ediyorum ,

Merhaba Blondguneş ; Evet 2 haftadır sadece bu işle meşgulüm. Yüz germe ile ilgili çok sonuç yok görsel sayfasında. Daha çok burun görselleri var ve hepsi çok güzel. Ben sizi bilgilendireceğim. Ben kesin olacağım bu ameliyatı durumumuz aynı. Buldog alt yanaklar boyun. Özelden yaşınızı da yazabilir misiniz. Bazı katkılarım olabilir öneri olarak. Bu işe yoğunlaştım ben çünkü.
Dr kim ona karar vereceğim. Gerekir ise İstanbul olur.

Merhaba kizlar
Dikislerimin hepsi dustu sayilir tam bir ay oldu ameliyat olali sanki hic olmamisim gibi sislik cok az .
Resim cekiyordum dun ve eskiden hep filtre kullaniyordum
Cekerken kizim diyorki yuzun sanki filtreli 🙈 gozler cekik tam istedigim gibi yuzum de gozenek sorunu vardi yuz gerilîce onlarda gorunmez oldu
Banyodan cikinca ayri bir mutluluk yasiyorum yuzumu cok begeniyorum 😍

Merhaba kizlar
Dikislerimin hepsi dustu sayilir tam bir ay oldu ameliyat olali sanki hic olmamisim gibi sislik cok az .
Resim cekiyordum dun ve eskiden hep filtre kullaniyordum
Cekerken kizim diyorki yuzun sanki filtreli 🙈 gozler cekik tam istedigim gibi yuzum de gozenek sorunu vardi yuz gerilîce onlarda gorunmez oldu
Banyodan cikinca ayri bir mutluluk yasiyorum yuzumu cok begeniyorum 😍
Maşallah canım, darısı olan ve olmak isteyenlerin başına 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 (41kere maşallah)

Sevgili Chanel o kadar soracağım soru var ki size.
1 Daha önce karın operasyonunu kime yaptırmıştınız.
2 Saç dibinden yapılan kesinizde saç kökleriniz işleme dahil oldu mu yani derin kesi vs. Saçınız kazındı mı.
3 Orya yüz işlemi yapıldı mı.
Yüzün alt bölümü ki derin germe zaten oradan oluyor bir de sadece endoskopik mi
4 Gözlere badem vs gibi bir işlem oldu mu ki gözkapaklarınız da işlem gördü.
5 Orta yüz alt göz kapağından kesi ile endoskopik yapılıyormuş ve çook komplikasyon oluyormuş göz alt kapağının dışa dönük kalması sarkması vs
( bundan çok korkmuş durumdayım)
6 Orta yüz germe yanak içinden bir kesi ile de yapılabiliyor . Size bişektomi de yapıldı orta yüze müdahale yapıldı ise bu şekilde mi yapıldı hazır bişektomi kesisi oluyor iken.

Ben kafa olarak hazırım ameliyata kent ve dr seçimine odaklanmış durumdayım
İstanbul u hiç bilmiyorum. Nerede hangi semt seçilmeli konaklamak için . Oteller çok mu pahalı acaba.

Ankara dayım. Ozan Bitk hakkında buradan sağlıklı bilgi akışı yok maalesef. Sanıyorum daha önce yazanlar sahte üyelermiş. Bir kişi de sanırım yine anında ban yemiş. Olduk vs yazanlar var kaçıp gitmişler sorulara bile cvp vermemişler. Ankara benim için çok mantıklı tabi. Fakat alt üst göz kapakları 18 bin tl. Çok pahalı. Bunun deri yüz germesi var daha. İnsan düşünüyor tabi. İnstagram sayfasında çok fazla yüz sonuçları yok ya da ben beceremedim hepsini incelemeyi. Daha çok burrunlar var ve harikalar.
Ne yapacağımı inanınız bilmiyorum Mümkün ise 2022 ye yeni yüz ile girmek istiyorum.
Zekeriya beye fotoğraf attı fakat eminim kendisi görmedi telefondaki kişi deperlendirme yaptı ve şu şu yapılmalı dediler bana. Bu beni rahatsız etti. Endoskopik şakak konusunda çok hevedli değilim etkisinin kalıcı olmadığı ile ilgili bir çok şey okudum.Orta yüz mümkün değil şakaktan yukarı çekilmez bana göre.
Şakaklar için yapılan endoskopik girişimin nasıl bir katkısı var kafamda hala oturtamadım. Sadece kaşlar mı kaldırılıyor. Alına etkisi yok sanırım.
Sevgili Chanel bunaltıyorum sizi fakat siz benim örnek aldığım ve damimi tavrınız ike beni yüreklendiren insan oldunuz. Sizi rehberim kabul ettim (:-)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X