Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok güzel olmuş maşallah diyelim. Önceden endoskopik şakak germe olmuştunuz. Şimdi nazobial çizgilerin gitmesi için derin plan yüz germe ile birlikte tekrar şakak germe ve kantopeksi yapıldı değil mi? Yanlış takip etmedim. Enfes olmuş

Cok Tesekkur ederim ,
Aslinda hem endoscopik hem derin plan yaptirmistim Ama nazobial cizgilerim cabuk coktu
Dr’un dedigi de benim yuzumde kas ustunde baya yag var ve o yaglar asagi dogru sarkinca o goruntu olmus.. tam bende anliyamadim ama duzeltildi o kisim ve sakak dan kesi yapacagi icin biraz daha cekilsîn istedim gozlerim kantoplexi degil bu sakak germe.
Ve gidi bolgem de hala bolbelik vardi ordan da kesi yapildi ve kaslar dikildi sanirim..

Sizinle baya konusmustuk aslinda ilk ameliyatimda.. siz en cok alin germe icin arastirma yapiyosunuz galiba? Yanlis hatirlamiyorum degilmi?
Bende alin germe olmadi hatta sordum butun yuzum genclesti ama alin bolgesi kirismaya baslarsa (ki basliyo botox yapmasam) nolacak dedim doktora , kendisi de botox yaparsin dedi sanirim alin germe ye pek yaklasmiyo hoca .
Bu alin germeyi de arastirdim eger iyi yapilmazsa kaslariniz uzgun bir goruntu verebilir ve iki teknik varmis ama en iyisi sacli deriden alin hizasindan yapilmasi ve uzunca bir dikis oluyor sanirim..

Aynen doğru hatırınızda kalmış. Hocanın asistanı da alın germe yapmıyoruz demişti. Ama ne yapılabilir bi ön görüşme için gidiceğim.kendisi yapmazsa belki başka dr önerir. Bu botoks konusunu hiç anlamıyorum. Ozan bitikle görüştüğümde botoksun zamanla kaslarda sarkma yaptığını söylezişti. Önermiyor. aklım karışıyor Bu arada yapılan bu ikinci işlemler için ücret ödediniz mi?

Yani alin germe yapan dr karaca basaran di sanirim iyi hatirliyorsam.. birde onunla gorusun olmazsa..
botoxun ilk defa sarkma yaptigini duydum dogru olabilir arastirmak gerek ama ben botoxu cok seviyorum insallah oyle bisey yapmiyordur

Kizlar bir resim ekledim ikinci ameliyati iyi aciklayan bi bakin isterseniz

Chanel 81 ; Tebrik ederim sizi. Şu an nasılsınız.Ayrıca fiyatına kadar çok açıklayıcı anlatmışsınız herşeyi. İnsanlar şunu yaptırdım deyip pat sonluyorlar. İyi de kime yaptırdın memnun musun fiyat nedir niye yazılmıyor. Bunların sorulacağı belli değil mi. Çoğu reklam. Çünkü daha sonrasında kayboluyorlar cevap da vermiyorlar.
Ben kendi adıma teşekkür ediyorum size. Ben de yüz germe ameliyatı yaptıracağım..Ankara dayım o nedenle Ozan Bitik i araştırıyorum.
Sağlıklı ve güzel kalınız.

Tesekkur ederim surecimi yazma sebebim de bu zaten , ben cok arastirdim okumak istedim bilgi istedim , canli ornek istedim ama bulamadigim icin cok zordu onun icin ben yardimci olmak istiyorum benim gibi ameliyat olmak isteyenlere .
Bi cok ameliyat gecirdim bu siteye yazildigimdan beri butun herseyi detaylariyla anlattim iyi kotu tercrubelerim oldu . Yeri geldi acik acik yazdim ameliyatimin basarisiz oldugunu , herkes bunu yapmiyor malesef iyi de olsa kotu de olsa gelip yazmiyor.

Ozan bitik le de what ap la gorusmustum resimlerimi yollamistim ve bana derin plan tum yuz germe onermisti. Cok mantikli anlatmisti bana herseyi. Ama kendisi istanbulda degildi ve istanbul disinda hic bir yere gitmemistip simdiye kadar . zekeriya kul’u sectim en son.

Fiyat olarak benim sansim oldu pandemi zamaniydi ve cok ameliyat olan yoktu o zamanlar onun icin benim odedigim ucret simdi alakasi yok malesef. Almanyadan arkadasimin tanidigi icin mesela cok farkli fiyat verdiler.. ondan biliyorum yukseldigini.

Icinize hangi doktor siniyorsa ona yaptirin arastirin canli konusun gorusun . Benim oyle imkanim yoktu yurt disinda oldugum icin.
Ama canli gidince orda mutlaka ameliyat edilmis hastalar oluyor onlarla konusun

Merhaba chanel81,
Benim yüzüm çok coktu. Duz cikintisi olmayan kare /diktorgen bir yüzüm var simdi. Elmacik kemiği implantı düşünüyorum ama emin degilim. Zekeriya hocanın iyi oldugunu duymuştum.
Siz önerisi misiniz implantı veya bilginiz var midir bu konuda?

Fotograflarinizi görmeyi çok isterim. okuduklarından anladigim yuzunuz harika olmuş.
Cok gecmis olsun.

Merhaba bence belki size protez de gerekmez cunki yuz asilinca elmacik kemiklerin de ortaya cikiyor dolgu yapmis gibi bir goruntu oluyo anlatabildimmi? Daha gencken yuzunuzu begeniyormuydunuz yoksa oldu bitti elmaciklardan rahatsizmiydiniz?
Eger begeniyorduysaniz demekki proteze gerek yok o dokulari eski yerine yukari cekiyor zaten..
implanti ben sahsen pek onermem ilerde pisman olunca cikarmak mesele yani cildi daha cok sarkitabilir onu geri cikarinca..
yani belki benim ihtiyacim olmadigindan boyle dusuyorum ama iyisini kotusunu arastirin..
ozelden resim gibderiyorum tsk ederim

Begenmezlik yoktu yanaklarım varken. Elmacık kemiklerin pek yoktu ama kilo verince yasta ilerleyince yanaklarım iciye sondu. Ben yabancı bir madde koymak istemiyorum aslında yabancı kaynaklarida arastirdim silikon olsun protez olsun vucuda zararları varmış. çok mersi harika olmuş resimlerinizi gordum. 1000 kere masallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…