Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence de olmaz aynı fikirdeyim söyledim kendisine
Merak edip takibe aldım ben de o doktoru bugün video paylaşmış hem smas tabakayi çekip yukarıya sabitliyorum hem de deriyi geriyorum diyor ameliyat esnasında hatta hasta üzerinde gösteriyor. Burda ilk okuduğumda bana da çok saçma geldi ama bilemedim şimdi. Bir de paylasimlarinda bir kadının o deriyi serbestestirdigi alan olduğu gibi açık renk çıkmış fotoda belli olmuş yani. Derin plan yüz germe sınırına kadar açmış adam ordan anladım ama 2-3cmlik bir kesiyle onu nasıl yaptı anlamadım. Yalnız şu bir gerçek ki onun germe yaptığı açıyla gözler bir tık aşağıya doğru iniyor. O da bir handikap. Göze zaten başka müdahale yok. Bir de böyle bir operasyonu muayenehanede yapıyor anladığım kadarıyla. Herhangi bir sorun olsa ameliyat esnasında o da risk. Buna rağmen yaptiran da çok sanki çok minik bir operasyon gibi gösteriliyor. Tek cezbeden yanı kesi alanı çok az işte. Ben de bi durup acaba demedim değil bir an

Gözler her tür ameliyatta ya kücülüyor ya çekiliyor sanırım, bunda da aşagı iniyor demek İyice de bakmadım acıkcası ne desem boş şimdilik alt yüz düşünmedigim için o kısma hic hakim değilim. Ama narkoz olmayısı hastane yatısı gerekmemesi baya bir kolaylık keşke hepsi böyle yapılabilse. Ki bence yapılabilir de işte dr a konforsuz geliyordur hasta sabit durmuyordur vs. Çünkü üst bölgeyi de narkozlu- narkozsuz yapılabilir yazan dr görmüştüm

Evet konforlu olduğu kesin de ben iki yıl önce yumurtalık kıstı için bir ameliyat geçirmiştim ameliyatta ciddi bir alerji geçirmişim göğsüm şişmiş kipkirmizi olmus doktorlar baya uğraşmış panik olmuş ve benim bildiğim herhangi bir alerjim yoktu o güne dek. Ben ameliyattan çıkıp odaya geldiğimde hala köprücük kemiklerimin altina bastırıp kontrol ediyordu dr yanimdakilere tembihledi burayı kontrol edin herhangi bir değişiklik olursa haberin haber verin diye. İşte böyle bir durum olursa diye donanımlı bir hastanede olmak her zaman iyidir bence. Ha bir de şu var tabii bahsettiğimiz dr bence lokal yaparak operasyon başına çok daha fazla kazandığı için bu yöntemi tercih ediyordur diye düşünüyorum sonuçta hastaneye giden bir pay yok ve baya eski yorumlarda bu operasyon için 20 bin yazmışlar şu an çok daha fazladır bence.

Çokmuş ya

Bilgiler icin cok Tesekkur ederim canim simdi denedim ve sanirim tukuruk beai degil elime gelen. Sanki iki tarafta yagli bir potluk kalmis gibi bi kurtulamadim su gidimdan ya bi daha bicak altina da yatmak istemiyorum

Bilgiler icin cok Tesekkur ederim canim simdi denedim ve sanirim tukuruk beai degil elime gelen. Sanki iki tarafta yagli bir potluk kalmis gibi bi kurtulamadim su gidimdan ya bi daha bicak altina da yatmak istemiyorum
Radyo frekans denenebilir veya lazer gibi destek işlemler de yüz güldürebilir illa cerrahi bir müdahale gerekmeyebilir hemen moralini bozma. Yüzün cok güzel oldu ama sen de haklı olarak o kadar acı cekip maddi bedel ödeyince kusursuzluk arıyorsun sana da hak veriyorum. Eger gercekten tükürük bezi büyükse zaten sakın elletme varsın kalsın o kadar kusur herkes de var. Teyzem zamanında Türkiye’nin en iyi cerrahı diye bilinen dr daki yüz germe ve sonrası full revizyon ameliyatından sonra tüm yüzü kısa sürede eski haline dönmüştü, klasik savunma senin cildin böyle demişti o ünlülerin ünlüsü dr. Şimdi başka dr lar, o eski teknikler cok kusurluydu sadece deri geriliyordu, evet hemen de geri sarkıyordu diye itiraf ediyor. O kadar hasta madur olmus oldu gecmiş yıllarda. Şimdi yok smass yok dual plan bir sürü teknik var ama yine revizyonsuz insan yok. Ama genel anlamda senin yüzün cok başarılı oldu gercekten. Detaylara takılma, bu güzel sonucun keyfini süremezsin çok kafama takma yani.

Cok haklisin canim zaten sagligimi tehlikeye atmam varsin kusurlu olsun biraz .. ama mesela karaca basaranin sonuclarini gorunce bende niye boyun kismi oyle olamadi diyorim..
Dedigin gibi baska doktorla gorusup fikir edinecegim. Umarim ameliyat siz bir sekilde duzelir.
Evet eski tekniklere gore bu ameliyat baya gelisti her ameliyat gibi.
Keske her ameliyat bir kerede olup bitse ya
Hem doktor rahat eder hem hasta dimi

Eski tekniklere bakarak sonuclar daha uzun orası kesin. Ama o zamanlar da dr lar hep kusuru hastaya paslıyordu şimdi de sorun hep hastada. Mantıken sürekli bu ameliyatlatı yapan birisi sonucu göre göre bunun hastayla alakası olmadıgını da öğrenmiştir. Bunu senin ameliyatın üzerinden söylemiyorum elbette, senin dr un konunun arkasında duruyor bunu da taktir etmek lazım. Karaca Basaran’a gelince evet bana göre onun da iyi sonucları var. Bir yakınımıza cene, boyun ve gıdı ameliyatı yaptı bir sene önce.

Chanel ya iki ameliyatın üzerine hala içine sinmeyen birseylerin olması çok can sıkıcı gerçekten. Onca acıya sabra değsin ister insan. Insallah ameliyatsiz en iyi sonuca ulasirsin. Sinsirellanin dedigi gibi radyo frekans ise yarayabilir.Bunları okuyunca umudumu yitiriyorum valla benim de Cumartesi randevum var Zekeriya beye, aylardır kafamda kurdum kurdum o kadar sorular soracaktım güya yazıp gidecektim şu an kafam bomboş resmen. Sürekli aynı şey dönüyor kafamda ameliyat mı yoksa ameliyatsiz hifu,dolgu vb. gibi yöntemler mi mantıklı. Unlulerin çoğuna bakıyorum bisektomi, çene ameliyati,silikon vb var ama hiçbirinin kulak onunde izi yok ya ki zaten cogu o kadar uzun zaman da ortalıktan kaybolamaz ameliyat olup. İllaki ameliyatsiz yöntemlerle cozuyorlar sorunu ama burda da çoğunluk bu yöntemlerin ise yaramadığını söylüyor. Gecen bir dr tanidikla konuştum ona söyledim bana o kadar kızdı ki bu yaşta ne yüz germesi sakin ha diye. Ben çok kızıyorum meslektaşlarıma yaşa falan bakmadan kesmeye hazırlar aslında bir sürü yöntem var diyor. Valla tam randevu zamanım gelmişken ne düşüneceğimi sapıttım ben de. Rabbım hepimizi doğru insanlarla doğru işlemlere yonlendirsin maddi manevi çok zor cidden yaşayanlar çok daha iyi bilir ben anca tahmin yürütebiliyorum.

Chanel arkadaş seni uzun süredir neredeyse 7 8 aydır takip ediyorum burada diğer arkadaşların yazdiklarinida okuyor sizlerin vermiş olduğunuz bilgiler çok kıymetli oncelikle teşekkür etmek isterim sizi hem bizleri bilgilendirmenizden özveri ve cesaretinizden dolayi kutluyorum nacizane fikirlerimi sizlere duyurmak istedim çok güzelsiniz yüzünüzde kalbiniz birbiriyle uyum içinde surecini paylaşan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum hep güzel kalın

Çok teşekkürler canım umarım hepimiz için güzel olur çok zor bir süreç ilk 4 gün ciddi sabır istiyor sonrası da malum yüzün oturması baya zaman alacak
Çok geçmiş olsun
Bende bu islemi yaptirdim 6sene evel. Ne yaziki yaglar kaslarimdan ayrik duruyor. Onun icin her iki senede bir iple yüzümü aski yaptirmak zorundayim
Acaba ağrı sızı çok oluyormu ameliyatiniz çok başarılı görünüyor sözde öylesiniz

Canim bayramin kutlu olsun ask olsun bana niye haber vermedin revizyon oldugunu moral verirdim sana .. nasilsin su an neler yapildi merak ettim
Gecmis olsun umarim simdi hersey yolundadir

Merhaba kızlar, dün geceden beri deli gibi okuyorum yorumları. 2 senedir yüz germe ameliyatı istiyorum.Arkadaşım pandemi öncesi Ersin Ulkur hocama olmuştu ameliyat şuan kendisi çok memnun ben kararsız kaldım ve bekledim.iyiki beklemişim çünkü gerçekten ameliyat sonrası tüm yüz tanınmaz hale geliyor. Chanel 81 in tüm süreci gösteren fotoğraflarını görüncede iyice cesaretim kırıldı. Chanel 81 su AN gerçekten yüzün çok güzel olmuş. Doktor arayışlarında kararsizim.Zekeriya Kul,Nuri Battal arasında gidip geliyorum.7 haziranda Nuri Battal a randevu aldım.Kizlar çok kopuk yazıyorum farkındayım ama inanılmaz anksiyete ve korku icinde kaldım.Cesaretlendirilmeye ihtiyacım var.Arkadasim hemen yaptır kurtul diyor.Size fotoğraf ekliyorum böyle kalmak daha mi iyi acaba??.Hepiniz sevgiyle kalın.Bu arada yaşım 46 ,47 'ye ekimde bastim.

Eklentiler

• 20220510_230828.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 238
  • 20220515_131230.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 238
Merhaba canım. Yüzde şarkılık görünmüyor. Üst göz kapakları alınırsa çok değişir güzel olur. Net görünmediği için yorum yapamıyorum. Örneğin gıdı boyun nasıl ? Nuri Battalın operasyonları güzel ve doğal. Ben endoskopik yüz germe olayını hiç sevmiyorum. Kedi gibi çekik gözler ufacık kalıyor. Yüz bence çirkin oluyor. Sende eğer hafid sarkma varsa bence temporal lift ve göz kapağı operasyonu muhteşem sonuç verir. Temporal lift biliyorsun Sadece alt yüz germe.

Merhaba Petitloiseaux,cvp yazdigin için teşekkür ederim.Benim yapısal olarak göz kapağı dusuklugum var,yas ilede belli olmaya başladı iyice.inan artık makyaj yapmıyorum ki ne yalan söyliyeyim güzel göz makyajı yaparım/yapardım.Temporal lift alt yüz demişsin ama sanırım temporal lift üst yüz bölgesine deniyor.Gıdı konusuna gelince evet biraz var gıdım o da hep telefona basasagi bakmaktan iyice yer etti.Hepsinin çözümü var biliyorum fakat yorumlari tecrübeleri okudukça ve resimleri gördükçe iyice korkmaya başladım.Cok kararlıydım çünkü, halen kararsizim.Acaba göz için sadece bir göz doktoruna mi yaptırsam diye düşünüyorum. GÖZ Kapağı işlemi düzgün yapılmayınca göz kuruluğu, göz kapanmaması tam olarak vs. gibi sorunlar olduğunu okudum.Sanirim ayın 7sinde tam sorularımın cevabını alıp karar vereceğim.Bir de bu ameliyatı kış ayında olmayı düşünüyorum.Gelismelerden haberdar ederim.sevgiler

Yuzunuz de sarkma yok neden ameliyat düşünüyorsunuz ? Nuri battal hakkinda cok sikayet duydum. Gittiğim yerlerde. Mesela kaş icin gittiniz diyelim adam 50 tane kusur bulup söylüyormus yok suraniz yok buranız. .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…