Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
suan pıyasadakı en ıyı fıyat. Hemde işlem cok fazla. Adamın hıc boslugu yok valla.
Öyle canım ya ben aslında ilk ekim ayında görüşmüştüm ama kararsızdım o zaman 44.000 fiyat vermişti sonra şubatta gittim gün almak için 55.000 oldu dediler zaten fiyattan dolayı yer yok kaç doktorla görüştüm en aşağı 90.000 almıştım ekim ayında tereddütüm çoktu şikayetleri var diye ama baktım 90.000 100.000 isteyeninde şikayeti var çok doktor gezip en başa döndüm tekrar ama kısmet böyleymiş demekki çokda sıcağa bırakmamak gerek bugün kontrole giderken bile güneş var diye zorlandım gözümü zor açtım yazın daha zor olur

Şakak germe gibi üst yüze ait işlemleri endoskopik olarak yapıyor Zekeriya bey sanırım. Sizin de bu şekilde mi oldu ameliyatınız?

Merhaba evet canım şakak ve orta yüz germeyi endoskopik yapıyor zaten bir çok doktor bu şekilde yapıyor üst yüzü alt yüzü kulak önü kesisi ile yapıyor

Arkadaslar hic dr. Hayati Akbaşi arastiran yada dusunen fiyat alan oldumu.Onun hakkinda ne dusunuyorsunuz
Merhaba canım ben Hayati Akbaş ile görüşmüştüm doktor araştırırken ama tarzı hiç hoşuma gitmemişti çünkü paket sunuyor gibi orta yüz olursa 80.000 demişti komple isterseniz 125.000 demişti buna 1 hafta Samsun’da otelde konaklama dahildi ama hiç şuna ihtiyacın var yok değil komple olmama gerek varmı diyorum olursa güxel olur ama orta yüz de idare eder gibi cevaplar direk zaten silmiştim kafamdan

Teşekkür ederim canım.Peki orta yuzde nereler geriliyor komple yuzde nereler

Zekeriya Kul’u çok taktir ediyorum istese o da cogu dr gibi euro-dolar isteyebilir. Demek ki bu rakamlara da yapılabiliyor bu tür ameliyatlar. Düşünsenize sabahtan akşama bile sabit degil ödeyeceginiz rakam.
Aldıgım fıyatlardan sonra 55 cok garıp gelıyor bana şaka gibi

Bence zaten beş aşagı beş yukarı olması gereken rakam bu, esas şaka dolar euro diye diye kendi ülkemizde kendi paramızla perişan olmamız
Haklısın canım aslında rakamlar bu ama doktorlarda Araplardan bol para kazandıkları için nasıl olsa hasta geliyor diye bizlerle uğraşmak istemiyor

Haklısın canım aslında rakamlar bu ama doktorlarda Araplardan bol para kazandıkları için nasıl olsa hasta geliyor diye bizlerle uğraşmak istemiyor
Araplarla kalsa yine iyi, İngiliz, İrlanda, Belcika, Azerbeycan hatta Amerika’dan bile hasta akıyor. Amerika’da yaşayan Ürdünlü tanıdık gelip sac ektirdi. Ben bilmem kim eker kim iyi yapar ama o biliyor işte. Katarakt operasyonu için bile geliyorlar.

Öyle canım maalesef ben doktor araştırırken Azerbaycan dan bir doktorlar konuşmuştum o bile 75.000 fiyat vermişti çoğu Türk doktoruna göre daha uygun yani ama tabi cesaret edemedim gidip yaptırmaya bize para gelen onlara Euro dolar bazında para gelmediği için tabiki bizden önce yaptırıyorlar birde parayı olayından sonra da bir çok doktor yabancı hasta tercih ediyor yurt dışı olsun diyor daha sorunsuz geliyor ameliyattan 4-5 gün sonra görüp ülkesine gönderiyor sonuçta çok nadir tekrar kontrol yapıyor ama biz öylemi tabi burda diplerindeyiz Türk hastayı çok şikayetçi memnuniyetsiz olarak görüyor

Cok gecmis olsun canim cesaretindzn dolayi kutluyorum seni En zoru gecti simdi sabir

Bunun bir şekli izanı olmak zorunda, hic denetim yok. Biz kimse emeginin karsılıgını almasın demiyoruz ama bir insaf da olmalı. Bir fiyat en üst rakamdan belirlenince sanırım herkes onu gösterge alıyor vs vs. Azerbeycan konusuna gelince aman aman diyim Azeriler buraya geliyor ameliyat için. İran deseniz ok ama orası hayır

Bir ara çok kafam karıştığında dr.mübariz var onu takip ediyordum ve forumdada yanlış hatırlamıyorsam iyi yorumları vardı fiyat almıştım 75.000 TL demişti ama zaten eşim karşı çıktı Azerbaycan’a gidilirmi dedi o zaman burda bir doktora 100.000 ol daha iyi sizin dediğiniz gibi millet Türkiye’ye ameliyata geliyor sen mi gideceksin dedi ve Zekeriya beye karar kıldım ama şimdi yine bir kaç revizyon haberi görünce kötü oluyorum bu kadar çektikten sonra düşermi tekrar bir revizyon kaldıramam açıkçası daha bir haftalığım ama insan tedirgin oluyor doğrumu karar vermişim hala emin değilim açıkçası

Revizyonu, komplikasyonu olmayan dr ya hic yoktur ya da hic ameliyat yapmamıştır! Bunu doktorların kendisi itiraf ediyor zaten. Öte yandan vucudu berbat olan depresyona giren bir arkadası okuyoruz, dr’u internette search ediyorum hakkında bir tane bile şikayet yok. Çok şikayet kadar sıfır şikayet de rahatsız edici gelmeye başladı bana. Siz bizim yapamadıgımızı yapıp doktora güvenme aşamasını da ameliyatı da atlatmışsınız, sürec normal giderken anksiyetelerle yormayın bünyeyi. Muhtemelen ben ameliyat olmadan çok önce antidepresan başlarım sizin kadar güclü değilim.

herkese tekrar merhaba,

gecen yil mayis ayinda yani neredeyse 1 yil once z kul a yuz germe ve tum kombinasyonlari ile ameliyat olmus ve tum detaylari da buradan paylasmistim.

ozelden cok soranlar ve cok sitemler alinca; niye yazmiyorsun, memnuniyetini veya memnuniyetsizligini gibi gibi ..gibi ben de bir yillik sureci paylasayim belki azicik faydam olur diye yazmaya karar verdim.

ben hastaneden ilk gunlerde yazmistim ya hani cok korkmustum bir gozum aciliyor ama bir gozum acilmiyordu hani dr ye sormustum ben kor oldum galiba demistim, dr de bana " seni saga yatirdim o yuzden sag gozde kan toplandi hic korkma gececek, gibi benim o anda bile cok inanamadigim bir aciklama yapmisti ..suphelerimde hakliymisim gozumde bariz asimetrik hata var ve gcmedi,
ikinci sorunum; bir goz alti torbam digerine gore alinmamis veya az alonmis gibi duruyor hic sevmedigim bir goruntu var.
ucuncu mennuniytesizligim, alt yuzumdeki gevseklik ve sarkiklik, tamam eskisi gbi degil ama asla istedigim gibi gergin degil.

simdi tum bu sorunlari yasamamdaki en buyuk hatali taraf ben bizzat kendimim.
cunku doktora cok guvendim, hic soru sormadim ne yapacaksinz yapin dedim, siz bilirsiniz dedim ona biraktim ve alnimi germedi mesela, en son ameliyat girisinde , doktorucm liplift yapacaksiniz degil mi dedim, ayyy iyi ki demisim , bana aaa onu da mi istiyrosun ee peki yaparim dedi, ayy iyi ki demisim yapmamyacakmis .( o da istedigim gibi degil yaa hadi neyse)

simdi kizlar bu size birinci ders olsun; dr ye birsey birakmayin herseyi cindir cindir sorun teyitler ettirin, olsun varsin desin aaa bu cook pimpirikli ,takintili bir tip, derse desin ama inanin boyle olmak en dogrusu.

ikinci buyuk hatam; biz chanel ile hemen hemen ayni anda ameliyat olduk, fakat akillim chanel derhal revizyona geri dondu turkiyeye geldi ve sicagi sicagina revizyonunu yaptirdi , ben ihmal ettim ayyy gecer duzelir dedim onu dinlemedim ,all iste boyle asimetriyle kalalkaldim. cook kiziyorum kednieme coook, yahu chanelle ayni ulkedeyim, ustelik yakinim niye takilip pesine gitmiyorsun niye dinlemiyorsun onu hazir seni cesaretlendiren birini bulmusun takilsana gitsene yoook..al iste boyle kalakaldim.

size bu da ders olsun revizyon icin sakin beklemeyin duzelir gecer ,hayir beklemeyin sicagi sicagina gidin.
ve unutmayin ki estetik ameliyati oluyoruz biz istiyoruz ki bir kere olalim bitsin ,hayir bitmiyor en mukemmel doktor gelse senin dokularinin verecegi tepkiyi bilemiyor, sansina tutarsa tutuyor kiminde tutmuyor illaki revizyon gerekiyor.
iyi doktor revizyonuna sahip cikan doktor demek, bir kerede yaptim bitti diyen degil.

gormuyor musunuz unluleri yaptirdikca yaptiriyorlar hic bir kerede biteni gormedim ben.

bence doktor birinci de yapacak gorecek taniyacak dokulari ikinci de eksik gedik hata ne varsa duzeltecek yani cilayi cekecek.

ben akilsizligimin cezasini cekiyorum , ve bu arada z kul dan cok cok sikayet duyuyorum ve sikayeti olana diyorum ki gidin revizyonunuzu yaptirin inanin ilk seferle olmuyor bitmiyor illaki iknci duzeltecek seyler kaliyor bakiniz ornek chanel ancak ikincide mukemmel otesi oldu istedigi goruntuyu ikincide aldi.

chanel beni duyyy , bak vallla takilacam pesine ne zaman gidiyoruz soyle bu sefer dinleyecem seni soz bak.

Ne kadar güzel aciklamissiniz benim de en çok korktuğum şeyler bunlar. 14 Mayisa Zekeriya beyden randevu aldım ama kafam allak bullak. Ben hatta chanelin ilk ameliyati sadece endoskopik üst yüz zannediyordum sonradan ilk ameliyatinda da alt yüz yapıldığını ve 6 ay sonra revizyona gittiğini anlayınca şok oldum inanin bütün umudum kırıldı resmen. Revizyon için de hem para hem zaman gerekiyor ve çok büyük bir ameliyat bu gerçekten. Zekeriya beyin sayfasında alt yüz germe ameliyatının görüntüsünü gördüğümden beri gözümün önünden gitmiyor ödüm kopuyor şu an. Ve bu ameliyati iki kere olmayı düşünemiyorum cidden chanelin onunde saygıyla eğiliyor cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Aynı durumu ben yaşasam intihar daha mantıklı gelirdi zannimca Zekeriya Beyden çok çok sikayet duyuyorum demişsiniz ozellikle ne konuda bu şikayetler hep revizyon mu ya da asimetri sorunu mu? Bir de dr ilk görüşme esnasında not falan almıyor mu hastası hakkında mesela liplift yaptiracaginizi söylemeseniz yapmayacakmis ona şok oldum gerçekten haybeye mi girecez ameliyata ne yapılacağından tam emin olmadan. Valla şu an gerim gerim gerildim ya ne bu halde kalmaya gücüm var ne ameliyat olmaya cesaretim ve en kötüsü de arafta kalmak cehennem azabı gibi

Canim bunlari okuyunca cok uzuldum keske bi kerede olup bitseydi
Dediklerinin hepsine katiliyorum cok haklisin. Doktor sanirim yuz kalitesini dokulari tanidiktan sonra ikinci ameliyat daha iyi sonuc veriyor. Ilk ameliyatimda cok germeyin demistim ben ondan da olabilir.. su an memmunum sadece benim tukuruk bezelerimden dolayi gidimin tam alti iyi oraya kesi atildi ama yanlari tam gergin degil.
Kontrole gittigimde cagresi tukuruk bezlerini kucultmek dedi ama ben sanirim o ise girmem sonucta guzel olacagim diye yuzumun anotomisini bozmam.. bu sefer agiz kurulugu yapar dedi bana.
Ama zekeriya dr sevdigim tarafi memmun olana kadar yari yolda birakmamasi.
Yazin kardesim sadzce sakak germe yaptiracak
Benim su an aklimda bi daha revizyon yaptirma gibi niyetim yok cok sukur memmunum. Bence beklemeye deymez ben 6 ay bekleyip hemen revizyon olmak istedim. Belki gogusleri tekrar yaptirrim cunki cok kucuk geliyo gozume oda yine benim sucum en kucugu olsun demistim

Kızlar arkadaşım buraya üye degil ama onun özel ricası için yazıyorum. Bursa’da Ayhan Okumus diye bir dr varmış, genel anestezi kullanmadan alt yüz germe yapıyormus. Genel anestezi olmadıgı için bu hekime yaptırmak istiyor bilen deneyen var mı bir sorayım dedim. Malum burası derya deniz bilgili arkadaşlarla dolu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…