Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canim bunlari okuyunca cok uzuldum :KK43: keske bi kerede olup bitseydi
Dediklerinin hepsine katiliyorum cok haklisin. Doktor sanirim yuz kalitesini dokulari tanidiktan sonra ikinci ameliyat daha iyi sonuc veriyor. Ilk ameliyatimda cok germeyin demistim ben ondan da olabilir.. su an memmunum sadece benim tukuruk bezelerimden dolayi gidimin tam alti iyi oraya kesi atildi ama yanlari tam gergin degil.
Kontrole gittigimde cagresi tukuruk bezlerini kucultmek dedi ama ben sanirim o ise girmem sonucta guzel olacagim diye yuzumun anotomisini bozmam.. bu sefer agiz kurulugu yapar dedi bana.
Ama zekeriya dr sevdigim tarafi memmun olana kadar yari yolda birakmamasi.
Yazin kardesim sadzce sakak germe yaptiracak
Benim su an aklimda bi daha revizyon yaptirma gibi niyetim yok cok sukur memmunum. Bence beklemeye deymez ben 6 ay bekleyip hemen revizyon olmak istedim. Belki gogusleri tekrar yaptirrim cunki cok kucuk geliyo gozume oda yine benim sucum en kucugu olsun demistim🙈
Alt yüz çene yanlarını mı kast ediyorsun Chanel orda şişkinlik mi gevseme mi kast ettiğin sorun tam nedir? Fotograflarda tam olarak jilet gibi gergin görünüyor Bir sorun yok sanki nasıl bir detay açıklar mısın biraz

herkese tekrar merhaba,

gecen yil mayis ayinda yani neredeyse 1 yil once z kul a yuz germe ve tum kombinasyonlari ile ameliyat olmus ve tum detaylari da buradan paylasmistim.

ozelden cok soranlar ve cok sitemler alinca; niye yazmiyorsun, memnuniyetini veya memnuniyetsizligini gibi gibi ..gibi ben de bir yillik sureci paylasayim belki azicik faydam olur diye yazmaya karar verdim.

ben hastaneden ilk gunlerde yazmistim ya hani cok korkmustum bir gozum aciliyor ama bir gozum acilmiyordu hani dr ye sormustum ben kor oldum galiba demistim, dr de bana " seni saga yatirdim o yuzden sag gozde kan toplandi hic korkma gececek, gibi benim o anda bile cok inanamadigim bir aciklama yapmisti ..suphelerimde hakliymisim gozumde bariz asimetrik hata var ve gcmedi,
ikinci sorunum; bir goz alti torbam digerine gore alinmamis veya az alonmis gibi duruyor hic sevmedigim bir goruntu var.
ucuncu mennuniytesizligim, alt yuzumdeki gevseklik ve sarkiklik, tamam eskisi gbi degil ama asla istedigim gibi gergin degil.

simdi tum bu sorunlari yasamamdaki en buyuk hatali taraf ben bizzat kendimim.
cunku doktora cok guvendim, hic soru sormadim ne yapacaksinz yapin dedim, siz bilirsiniz dedim ona biraktim ve alnimi germedi mesela, en son ameliyat girisinde , doktorucm liplift yapacaksiniz degil mi dedim, ayyy iyi ki demisim , bana aaa onu da mi istiyrosun ee peki yaparim dedi, ayy iyi ki demisim yapmamyacakmis .( o da istedigim gibi degil yaa hadi neyse)

simdi kizlar bu size birinci ders olsun; dr ye birsey birakmayin herseyi cindir cindir sorun teyitler ettirin, olsun varsin desin aaa bu cook pimpirikli ,takintili bir tip, derse desin ama inanin boyle olmak en dogrusu.

ikinci buyuk hatam; biz chanel ile hemen hemen ayni anda ameliyat olduk, fakat akillim chanel derhal revizyona geri dondu turkiyeye geldi ve sicagi sicagina revizyonunu yaptirdi , ben ihmal ettim ayyy gecer duzelir dedim onu dinlemedim ,all iste boyle asimetriyle kalalkaldim. cook kiziyorum kednieme coook, yahu chanelle ayni ulkedeyim, ustelik yakinim niye takilip pesine gitmiyorsun niye dinlemiyorsun onu hazir seni cesaretlendiren birini bulmusun takilsana gitsene yoook..al iste boyle kalakaldim.

size bu da ders olsun revizyon icin sakin beklemeyin duzelir gecer ,hayir beklemeyin sicagi sicagina gidin.
ve unutmayin ki estetik ameliyati oluyoruz biz istiyoruz ki bir kere olalim bitsin ,hayir bitmiyor en mukemmel doktor gelse senin dokularinin verecegi tepkiyi bilemiyor, sansina tutarsa tutuyor kiminde tutmuyor illaki revizyon gerekiyor.
iyi doktor revizyonuna sahip cikan doktor demek, bir kerede yaptim bitti diyen degil.

gormuyor musunuz unluleri yaptirdikca yaptiriyorlar hic bir kerede biteni gormedim ben.

bence doktor birinci de yapacak gorecek taniyacak dokulari ikinci de eksik gedik hata ne varsa duzeltecek yani cilayi cekecek.

ben akilsizligimin cezasini cekiyorum , ve bu arada z kul dan cok cok sikayet duyuyorum ve sikayeti olana diyorum ki gidin revizyonunuzu yaptirin inanin ilk seferle olmuyor bitmiyor illaki iknci duzeltecek seyler kaliyor bakiniz ornek chanel ancak ikincide mukemmel otesi oldu istedigi goruntuyu ikincide aldi.

chanel beni duyyy , bak vallla takilacam pesine ne zaman gidiyoruz soyle bu sefer dinleyecem seni soz bak.
Sana çok teşekkür ederiz o kadar önemli bir iş yapmışsın ki sağolasın. Esasen ileri dönem yorumlar ve ilk dönem aşamalar olmak üzere iki farklı durum var. İlk dönemi yazan oluyor ama ileri döneme ait yorum yok. Chanel ve sen bizi bırakmadın emeğinize sağlık, çok yaşayın hep gergin kalın inşallah❤️ Yakın dönem revizyon işine ben de inanıyorum karnımda beni rahatsız eden bir detay vardı dr başka şehirde ha bugün ha yarın derken senesi dolmadan dr um vefaat etti. Başka dr hem alt dokuda ne yapıldıgını bilemez (bir dr ben ellemem içerde yaptıgı işlemi sadece kendi dr un bilebilir dedi) hem de sıfırdan rakam verir. Ha pek önemli bir sorun degil yani ama o kadar acı çek mükemmeliği neden bozsun değil mi?

Kızlar arkadaşım buraya üye degil ama onun özel ricası için yazıyorum. Bursa’da Ayhan Okumus diye bir dr varmış, genel anestezi kullanmadan alt yüz germe yapıyormus. Genel anestezi olmadıgı için bu hekime yaptırmak istiyor bilen deneyen var mı bir sorayım dedim. Malum burası derya deniz bilgili arkadaşlarla dolu.
Canım merhaba genel anestezi kullanmadan yapılan yüz germeler var ama onlar tam yüz germe değil diye biliyorum canım mini yüz germe gibi sanırım hemen kulak önünden açılıyor ama arkaya dönmüyor kesi hafta bir kaç yabancı sitede video izlemiştim ama açıkçası lokallde olsa yüzde genel anestezi daha iyi bence acı çekmesene öyle hareketsiz durması zor gibi geliyor iplik yaptıran arkadaşlarım lokal anestezi ile hiç memnun değillerdi öyle durmak zor diye

Sana çok teşekkür ederiz o kadar önemli bir iş yapmışsın ki sağolasın. Esasen ileri dönem yorumlar ve ilk dönem aşamalar olmak üzere iki farklı durum var. İlk dönemi yazan oluyor ama ileri döneme ait yorum yok. Chanel ve sen bizi bırakmadın emeğinize sağlık, çok yaşayın hep gergin kalın inşallah❤️ Yakın dönem revizyon işine ben de inanıyorum karnımda beni rahatsız eden bir detay vardı dr başka şehirde ha bugün ha yarın derken senesi dolmadan dr um vefaat etti. Başka dr hem alt dokuda ne yapıldıgını bilemez (bir dr ben ellemem içerde yaptıgı işlemi sadece kendi dr un bilebilir dedi) hem de sıfırdan rakam verir. Ha pek önemli bir sorun degil yani ama o kadar acı çek mükemmeliği neden bozsun değil mi?
Evet canım Google dan yine baktım lokal anestezi ile mini face lift yapılıyor yarım bir germe yani

Genel anestezinin de o uyanma bolumu cok kotu ya titremeler usumeler cok kotu :KK43:
Ben ilde fes bir ameliyatımda ki 7 saat sürmüş üşümeden kalktım canım göğüs ve burun ameliyatında çok üşümüştüm uyanırken ama bunda öyle bir şey olmadı sanırm ayağa uzun bir varis çorabı giydiriyorlar onun etkisi olabilir mi bilmiyorum ya da fazla narkoz olmanın da olabilir çünkü odaya geldiğimde 1-2 saat kendimede gelmemişim hemşire hatta sizi duyuyor ama tepki veremiyor korkmayın demiş 1-2 saate normale döner ilk uyanışımdada kafamda sadece ses duydum tabi göz açılamayınca bakamıyorum da kalkın yürütmemiz lazım diye

Ben ilde fes bir ameliyatımda ki 7 saat sürmüş üşümeden kalktım canım göğüs ve burun ameliyatında çok üşümüştüm uyanırken ama bunda öyle bir şey olmadı sanırm ayağa uzun bir varis çorabı giydiriyorlar onun etkisi olabilir mi bilmiyorum ya da fazla narkoz olmanın da olabilir çünkü odaya geldiğimde 1-2 saat kendimede gelmemişim hemşire hatta sizi duyuyor ama tepki veremiyor korkmayın demiş 1-2 saate normale döner ilk uyanışımdada kafamda sadece ses duydum tabi göz açılamayınca bakamıyorum da kalkın yürütmemiz lazım diye
Ben baya titredim usudum o sirada karnimdaki dikisler cok acimisti, galiba ameliyathanede vucut uzun sure sogukta kaliyormus, bazi yerlerde hastanin vucudunu normale cevirip oyle cikariyorlamis diye okudum. Yani o yapilmayinca boyle oluyordur belki ama kotu deneyimdi canim cok yanmisti.

Arkadaşlar bayramınızı kutluyorum.Sinsirella güzel ifade etmişsin. Erken dönem oturmadan yapılan tespitler ve geç dönem tespitler inanınız farklı. Benim de şu an oturdukça farklı tespitlerim. Bu arada ikinci revizyonum yapıldı.
Şunu anladım. Herkes bir toparlamaya revizyona ihtiyaç duyuyor.

Arkadaşlar bayramınızı kutluyorum.Sinsirella güzel ifade etmişsin. Erken dönem oturmadan yapılan tespitler ve geç dönem tespitler inanınız farklı. Benim de şu an oturdukça farklı tespitlerim. Bu arada ikinci revizyonum yapıldı.
Pintemps çok güzel açıklamışın.

İyi bayramlar canım geçmiş olsun umarım revizyon sonrası istediğin sonuca ulaşırsın yüz germe sanırm bir defa da maalesef oturmuyor anladığım kadarı ile sizin doktorunuz Ozan birikti sanırım revizyon için ücret ödedinizmi acaba

hayati akbaş adam yeniden yüz yapıyo sanki o derece harika bi bakın isterseniz 🙋🏼‍♀️

Alt yüz çene yanlarını mı kast ediyorsun Chanel orda şişkinlik mi gevseme mi kast ettiğin sorun tam nedir? Fotograflarda tam olarak jilet gibi gergin görünüyor Bir sorun yok sanki nasıl bir detay açıklar mısın biraz
Evet alt yuz tam cene yanlari jawline bolgesi resimde fazla belli olmuyor
Nasil desem yam cenemin alti iceri dogru iyi yani ama iki yan taraf daha az gergin gibi artik yani derimi bilmiyorum ama iki parmak arasina elime deri geliyor bilemedim..

Pintemps çok güzel açıklamışın.
Canim bayramin kutlu olsun ask olsun bana niye haber vermedin revizyon oldugunu moral verirdim sana .. nasilsin su an neler yapildi merak ettim
Gecmis olsun umarim simdi hersey yolundadir

Gecmiş bayramınız kutlu olsun sizin de:) Plastik cerrahi mükemmeliyet için revizyon gerektirebiliyor ben de aynısını düşünüyorum. Ama o revizyon ne kadar büyük o önemli tabii bir de dr ne ücret isteyecek sorumluluk alacak mı konuları var. Bunlar baştan konuşulmuyor sonra bir sürü üzüntü oluyor. Revizyon nasıl gecti düzelmiştir umarım sorununuz. Çok şükür bu günleri de gördünüz umarım bundan sonra artık keyfini sürerceksiniz.

Evet alt yuz tam cene yanlari jawline bolgesi resimde fazla belli olmuyor
Nasil desem yam cenemin alti iceri dogru iyi yani ama iki yan taraf daha az gergin gibi artik yani derimi bilmiyorum ama iki parmak arasina elime deri geliyor bilemedim..
Deri cekince ele geliyorsa ve içi boşsa deri gevsekligi diye düşünülebilir ya da diger ihtimal için parmak uclarınızla bastırıp yutkunmaya calışın o esnada haraketli bir doku elinize gelecek, dokunun boyutlarını tam olarak anlayabilirsiniz işte o tükrük bezinizdir. Bazı insanların jawline hattı boyunca kemik yapısı da zayıf olabiliyor, keza cilt altı yag dokusu da yogun ama eşit olmayabiliyor. Cene hattı keskin degilse boyun hafif kısıldıgında dahi yaştan bagımsız yalancı sarkma görülebilir. Normal durusunuzda gözle görülen bir durum yoksa ihtimaller bunlardır.

Gecmiş bayramınız kutlu olsun sizin de:) Plastik cerrahi mükemmeliyet için revizyon gerektirebiliyor ben de aynısını düşünüyorum. Ama o revizyon ne kadar büyük o önemli tabii bir de dr ne ücret isteyecek sorumluluk alacak mı konuları var. Bunlar baştan konuşulmuyor sonra bir sürü üzüntü oluyor. Revizyon nasıl gecti düzelmiştir umarım sorununuz. Çok şükür bu günleri de gördünüz umarım bundan sonra artık keyfini sürerceksiniz.
Revizyon için tekrar ödeme alınıyormu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X