Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım evet temporal lift yanlış yazmışım. Bence yüz germe gereksiz. Kesinlikle göz kapağı operasyonu öneriyorum. O muazzam bir değişiklik yaratacak. Gıdıya liposakşın yaptır gerekirse sadece gıdıyı çene altından mini bir kesiyle gerdir. Ama muhakkak göz kapağını yaptır. Nuri Battal konusunu bilmiyorum. Insragramda güzel resimler var. Ama bence gerçekten ihtiyacın yok.

Cok gecmis olsun ve cok tesekkurler bilgilendirmeler icin.resimlerinize baktim harika olmus yuzunuz masallah.orta yuzde dolgu yapilmissa onceden derin plan yapmiyorlar.sizde durum neydi cunkueaki fotolariniza baktigimda sizde de orta yuz sarkmasi var.derin plan mi yapildi orta yuzdeki islem yoksa yuzeysel mi?yuzden memnunsunuz sanirim bi sorun yok degil mi

Nuri battal hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var. yüz germe zekeriya kul ve nuri battal arasında kaldım sizce hangisi

Benim fikrim; alt ve orta yüz yapılsa cok çok güzel olur zaten güzel bir kadınsınız

Nuri battal hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var. yüz germe zekeriya kul ve nuri battal arasında kaldım sizce hangisi
Aynı durumdayım.7 sinde Nuri Battal a randevum var.Zekeriya Kul a ise sonra düşünüyorum. Takıp ettiğim kadarıyla Zekeriya hoca bayağı kulak onu ve arkası kesiyor ki istemediğim bir yöntem, aslında yüzyüze görüşmeden doktorla bir yorum yapmamak lazım.

Yuzunuz de sarkma yok neden ameliyat düşünüyorsunuz ? Nuri battal hakkinda cok sikayet duydum. Gittiğim yerlerde. Mesela kaş icin gittiniz diyelim adam 50 tane kusur bulup söylüyormus yok suraniz yok buranız. .
Miş lere Muşlara bakmamak için gidip görüşmek gerekiyor.Herkes her doktordan memnun kalamaz çünkü herkesin cilt tipi,yapısı farklıdır. Ben eğer yüzüm için gidiyorsam ve Nuri bey veya başka bir doktor bana "aslında size göğüs te yapalım (göğüslerim küçüktür) " derse orada bir dur derim,konu başka yerler değil,neyi istiyorsam hasta olarak orayı yaparsın veya yapmazsın.

Geçen Cumartesi Zekeriya Beye gittim ben arkadaşlar Yaşım 36 (37nin icindeyim) bana tüm yüz germe dedi maalesef. Kulak arkası izlerden korktuğumu bu konuda takintili olduğumu söyledim yanında çalışan Leyla Hanım'ı da ameliyat ettiği için ondan rica etti göstermesini baktım izler baya belli ki ameliyat olalı çok olmuş kadın. Ben oradayken bekleyen iki kadın vardı onlar da baya baya gençti ikisi de tüm yüz yaptırmış ve kulak arkası bariz görünüyordu. Ben bu konuyu takarım deyince Zekeriya bey de evet izler görünebilir o zaman çok iyi dusun ameliyati dedi. Dolguyla hallolmaz mi dedim sakin ha dedi bana. Ben yine karmakarışık kaldım ortada. Haftaici medicalpark'in dermatologuna gittim başka bir sebepten ona da sordum o da ameliyata sakin ha diyor bu yaşta ne yüz germesi ben olsam kesinlikle yaptırmam diyor. Bu arada bir arkadaşım da ameliyat düşünüyordu o da vazgeçti dolguya dondu bir cesaret. Istanbulda Dr. Engin Agackiran varmış ona ayın 29unda gidecekmiş. Dr baya orjinalama instagramda sonuçlarına baktım fena görünmüyor.Arkadas yaptırsın sonuca göre ben de yönlenebilirim. Bir de Hakan Sirinoglu daha çok endoskopik yaptığı için ona da gorunebilirim. Karaca Basaran da çok iyi lakin anladigim kadariyla ameliyat ücreti çok fazla. Umarim hepimiz bizim için en doğru kişilere yonleriniriz.

Bu arada ben de size danışayım arkadaslar fotoğraflarımı ekliyorum sizce nereye yonleneyim. Dolgu olarak çene kenarı,ucu,ön ve yan elmacık dolgulariyla hallolur diyor doktorlar bir yandan da tüm yüz germe deniyor. Zekeriya bey cildim gevsek oldugu icin dolguya sakin ha dedi. Gercekten de benim cildimde dolgu olmaz mi acaba?Sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten.

Nuri battalın izsiz neww face ameliyatı çok cazip geliyor ama emin olamıyorum ki herkes iyi yaptığını koyuyor izsiz deri çıkarmadan nasıl olacak bilemiyorum. siz gidince izlenimlerinizi yazar mısınız

yüz germeye gerek yok bence çok gençsiniz ben sizin yerinizde olsam ip yaptırdım biraz da dolgu mezoterapi yaşınız çok genç deformasyon çok değil

evet jawlaine ile hallolur gibi.Bende deformasyonu çok bulmadım.

evet jawlaine ile hallolur gibi.Bende deformasyonu çok bulmadım.
Ay inşallah ya valla çok sevindim moral olarak çökmüştüm resmen çok teşekkür ederim. Ameliyatsiz yöntemlere yönelecegim muhtemelen. Lakin o da çok maliyetliymis ya 1 cc dolguya 3000 diyorlar 6-7ml gitse yine bir ameliyat parası çıkıyor resmen ama en azından kesik yok

İp için güvenebileceğim bir dr olsa aslında o da olabilir ama hep olumsuz yorum okuduğuma korkuyorum ondan da. Çok teşekkür ederim yorumunuz için.
İp yaptırmayın bence. Şişlikler geçene kadar ip de eriyormuş ve acısı devam ediyormuş. Ayrıca dolgu da derinizi iyice şişirip genişletir, eridiğinde yüzünüz daha buruşuk kalır gibi geliyor. Yüz germe mantıklı ama gençsiniz ve yüzünüz kötü değil. Bir süre botoxla filan idare edip daha ileriki yaşlarda gerdirseniz?

kristal dolgu mu o? 1 cc 3.000 olan?...pazarlık yapın valla ben yapıyorum...

İp konusunda ben de hep bu sorunlari duyduğum için yanasmadim hiç. Dolgu için de bahsettiğiniz endişelerim var evet ama sadece botox da cozmeyecek sorunu çünkü gozaltlarimda oluşan çukurlara faydası olmaz. Çok sisirmeden ufak dokunuşlarla halledebilen birini bulabilirsem şansımı deneyeyim diye düşünüyorum. Az once de instagramda gezinirken linemed in su micro genclik asisi sonuclarini gordum baya degisim var hastalarda ama iceriginde dolgu var mi bilemiyorum. Sisirmiyorsa dolgu gibi ve ise yariyorsa oyle birsey de olabilir. Arastirmaya devamÇok teşekkür ederim yorumunuz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…