✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Oyyy şu ciciliğe bak hepsine ayrı ayrı bayıldım kuzummm.
Bak bebek renginede çalıyor aslında bence uyumlu olur kuzum bunlar.
Kahve Mak ne kadar güzelim?
70/80tl civarı kuzum. Canlı gidip göreyim öyle alayım diyorum kuzum , çok bayıldım renklerine...
Benim eşeğe asker pastası yapıcam haftasonu , tarif arıyorum kuzu bnde şuan.

Anlamıyorum ki , herkes başkalarıyla uğraşmayı bırakıp kendi işlerini yapsa dimi ?

Hiç sorma güzelim.
Bide burada beni yıldıran 2 insan var ikiside kardeş ve erkekler.
Nişanlım Komser ya bi komserle nişanlanınca hemen tayin olup gideceğimi sandılar, geçen sordular bende 10 yıl bu şehirdeyiz diyince surat ifadelerini bi görsen keyif kahvesi içtim o suratlarından sonra
Hiç rol yapamıyorum birinden nefret ediyorsam isterse patronum olsun gösteririm nefretimi valla o yüzden iş yerlerinde illaki bi kaç kişi ile zıt düşebiliyorum.
Ama sorun asla bende değil fesat insanları grdükçe bende bi antipari oluşuyor ya

iyi yapıyorsun , bende hiç sevmem öyle insanları , o yüzden bir çok işyerinden çıktım hepsi nefret edilesi yerlerdi, hepsi aynı kumaştan olunca sen orda emanet duruosun bende iyiki çıkmışım diyorum şimdi, boşver sende hiç takma sende orda ekibini kur bakın keyfinize.

Neyli yapmak istiyorsun Bitanem bende bakınayım
Hiç farketmez kuzum pastayı her türlü seviyoruz, dış süslemesiyle daha çok arıyorum, hazır pasta süsleri mi alsam yada bonibonlu mu yapsamki? hazır pastadan yana değilim ellerimle yapmak istiyorum

Hiç farketmez kuzum pastayı her türlü seviyoruz, dış süslemesiyle daha çok arıyorum, hazır pasta süsleri mi alsam yada bonibonlu mu yapsamki? hazır pastadan yana değilim ellerimle yapmak istiyorum

Kuzum hazır pasta süsü al bence daha güzel.
Keşke yakın olsakta 1 dilimde ben aşırırdım

Hepsi aynı kuzuşum ya en iyisi mesafeli olmak :)

Nasılsın canım benimm
Hayatımın en kötü gününü yaşıyorum, nişan attım dün. Çok haksızlıklar yapıldı ve ben nasıl mutluydum, ne güzel planlar yapıodum ama dün midem bulandı konuşulanlardan. Küçük sinek mide bulandırır hesabı dayanamadım artık attım gitti. Allaha havale ettim hepsini.

Canım ne oldu şok oldum şuan

Canım ne oldu şok oldum şuan
Yine benim ailem büyüklük ederek orta yolu bulmaya çalıştı, tekrar takıldı yüzük ama umutsz vaka bzimkisi, kayınvalidem ikili oynuyor nişanlım anne eşi birbirinden ayırt edemiyor , olgun değil kısacası. Hayırlısı canım benim, işin içine girmeyince kimin ne olduğunu bilmiyorsun işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…