✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Eeenn zzevkli işi o süsleme zaten kuzucum ya bayılıyorum.
İnşallah son hallerini sabırsızlıkla bekliyorum :)
Tamam kuzum paylaşıcam seninle, anneme şekerlk yapıyorum onu deneme olarak sonra çarşı pazar çıkıp kavonoz seti alıcam ayy inşallh güzel olur

Süpersin sen güzelim benimm eminim yaparsın hemde alasını :)
Sağol canım benim ya , kk ya da bi sayfa açsana yaptıklarını yükle kuzum eminim çok beğenicek herkes ben gibi, hem senin için ayrı bir satış sahası olur çok da güzel olur.

Tamam kuzum paylaşıcam seninle, anneme şekerlk yapıyorum onu deneme olarak sonra çarşı pazar çıkıp kavonoz seti alıcam ayy inşallh güzel olur

Eminim güzel olacak balımm şimdi çeyizime bardak altlığı yapmaya başlayacağım kuzum :)
O konuda fikrini alacağım senin 3 farklı model varda insanın kendi evi için olunca karar veremiyor valla :)

Eminim güzel olacak balımm şimdi çeyizime bardak altlığı yapmaya başlayacağım kuzum :)
O konuda fikrini alacağım senin 3 farklı model varda insanın kendi evi için olunca karar veremiyor valla :)
Elimden geldiği kadarıyla seve seve kuzum benim, çok iyi düşünmüşsünn yap yap
Çeyizz sandığımızıda kendimiz mi yapsak acaba

Elimden geldiği kadarıyla seve seve kuzum benim, çok iyi düşünmüşsünn yap yap
Çeyizz sandığımızıda kendimiz mi yapsak acaba

Hahah valla hamaratlıkta son nokta
Onuda yaparız valla güzel bir örnek görürsek.
Cupcakeli çeyiz sandığı yapıyormuşuz hızımızı alamayıp
Benimki diyor zaten bu mutfağa niye hep böyle cupcakeli şeyler yapıyorsun aşkım diye söyleniyor ama çk güzel çok hoşuma gidiyor ya :)
Çeyiz sandığına nasıl bi desen olabilir kuzum sence daha önce görmemiştim yoksa sadece boyarmıyız

bende de o cupcake beğenisi başladı, sabah onu aradım sırf , tükkan tükkan gezmişim
Bir kerem karışmasınlar bizim mutfağımıza Sandığımızıda yaparık cupcakeli istersek
Kuzum dantel desenleri var ama bilmiyorum nasıl olur örnek görmedim hiç , ama uzun zamandır aklımda var bnimkisi de diyor sana sandık alalım güzelce süsle falan diye , bilmiyorum , dediğin gibi örnek olsa yaparız da...

Yawrum camlarda hamur tekniği ile kabartma denedin mi hiç güzel duruyor mu?

Bi araştıralım en iyisi böcüğüm.
Ben 2 tanede kendime en büyük kavanozlardan yapmak istiyorum evde baykuşdesenlerim vardı acaba baykuşlu mu yapsam diyoum ya

Bi araştıralım en iyisi böcüğüm.
Ben 2 tanede kendime en büyük kavanozlardan yapmak istiyorum evde baykuşdesenlerim vardı acaba baykuşlu mu yapsam diyoum ya
Baykuşluları gördüm nette çok şirinlerdi, yap kuzumm ya çok güzel olurlar.

Kuzum o çok sağlam olmuyor zamanla o hamurlar su ile pıt pıt düşüyor sen normal yapıştır
Bende bundan korkuyodum kuzum tamam sağolasın öyle yapayım , boyadıktan sonra biraz fırında pişireyim dimi boya çıkmasın diye ?

Bende bundan korkuyodum kuzum tamam sağolasın öyle yapayım , boyadıktan sonra biraz fırında pişireyim dimi boya çıkmasın diye ?

Kuzum hemen kullanacaksan pişir derdim ama 20 gün beklesen pişirmiş kadar olursun biz hemen kullanmayacağız nasılsa ben pişirmiyorum bebeğim.
Bu arada sprey vernik aldın mı?
10 kat verniklemen gerekiyor böcüğüm sağlam olsun diye

Şu altlıklara bak yaaa çok şirinler offf keşke benim olsa

@Ozgee_34 Kuzum eğer ki böyle bir baykuşsa, sende renkli yap derimm , çok şirinler

Sprey almadım , kuzum evde şişede vardı , sprey lazımsa alırım hemencik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…