✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Kuzum Baharatlıklarımı gördün cupcakeli kendime 2 adet yağdanlık yaptım lila rengi cupcake desenli şimdi bunlarda baykuşlu olacak sence karışık durur mu?
Hayır durmaz kuzum benim, belki benim için öyle geliyordur ben biraz renkliden tarafım. Her yerde cupcake olmasın arada böyle baykuşlu tatlı şirinlerde olsun arada kaynar hepsi.

Hayır durmaz kuzum benim, belki benim için öyle geliyordur ben biraz renkliden tarafım. Her yerde cupcake olmasın arada böyle baykuşlu tatlı şirinlerde olsun arada kaynar hepsi.

Tamam o aman kuzuşummm
Şu hastalık yüzünden taamayamadım yağdanlıkları ya bitsin atacağım sana resim kuzum fikir olur sanada :)

İyi etmişsin farklı olur, bende avukatın ve eşinin yılbaşını kutluycam bu yıl :) benim tosun burda olmuycak

Bende benimkine bi tane tazmanyalı don mu alsam ahahaha.
Ay harbiden milleti düşünüyorum ama kendi nişanlımı düşünmüyorum ne alabilirim ki ona acep

Böyle bir set nasıl olur sence kuzum ? mmutfağı pembe ağırlıklı yapıcam ama bnlar somon rengi

Hahahah
Kuzum bu arada sen avukatın yannda mı çalışıyorsun
Aynen yawrucum , hastnlrden nefrt geldi , orda nerede böyle oturupta netten seninle konuşucam tey tey akşamları böyle olurdum hep Bana seslenirlerdi ben duymuyormuşum

Aynen yawrucum , hastnlrden nefrt geldi , orda nerede böyle oturupta netten seninle konuşucam tey tey akşamları böyle olurdum hep Bana seslenirlerdi ben duymuyormuşum

Ay kıyamam evet çok yoğun oluyrlar ya.
Şimdiki yerinde rahatsan güzel kuzucum.
Bende çalıştığım şirkette gıcık olduğum kişiler olmasa işimi seviyorum ama bunlar beni işten soğutuyor.

Ay kıyamam evet çok yoğun oluyrlar ya.
Şimdiki yerinde rahatsan güzel kuzucum.
Bende çalıştığım şirkette gıcık olduğum kişiler olmasa işimi seviyorum ama bunlar beni işten soğutuyor.
Anlamıyorum ki , herkes başkalarıyla uğraşmayı bırakıp kendi işlerini yapsa dimi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…