✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Vazgeçemiyorum bende sabah işe geldiğimde yaptığım ilk iş KK ya girmek Allahtan evde fazla bakmıyorum yoksa bağımlılık gibi
Evet bağımlılık yaptığı kesin evdede girersen artık kolunada dövme yaptırırsın ilerde kk üyesi diye

Ne muhabbeti dönüyor burada? Bütün ocakta yemegi olan ev hanimlari, canim sunu bunu cekiyor diyen hamileleri ve ay dügünde sacimi nasil yapsam diye kafayi yiyen gelina adaylarini selamliyorum

Ne muhabbeti dönüyor burada? Bütün ocakta yemegi olan ev hanimlari, canim sunu bunu cekiyor diyen hamileleri ve ay dügünde sacimi nasil yapsam diye kafayi yiyen gelina adaylarini selamliyorum
Hoşgeldin canımmm, geç buyurrr

Kaynanasını sevmeyenlerdenim ben bana selm yokmu

Kendimi tanitayim. 9 aylik kiz annesiyim, ellerinizden öper. Saglikli beslenmeye takmis durumdayim. Su aralar tek hayalim bebis büyüyünce köpüklü uzunca bir dus almak
Allah bağışlasın canım maşallah. Kaç yaşındasın? Nerdensin?

nehirnil kk ya aşkını itiraf ediyor onu kaynatıyoruk

Kk uyuşturucusu bnce
Kaynatalım kahve içelim kız uyuşturucu falan uzak dursun bizden
Kendimi tanitayim. 9 aylik kiz annesiyim, ellerinizden öper. Saglikli beslenmeye takmis durumdayim. Su aralar tek hayalim bebis büyüyünce köpüklü uzunca bir dus almak

Maşallah Allah bağışlasın sağlıcakla büyüsün inşallah evlenince hele hele bebiş sahibi olunca öncelikler farklı oluyor değil mi Bir kaç seneye kalmaz rahatınıza tekrar kavuşursunuz eminimBende dünden beri hafta sonu menümüzü düşünüyorum nişanlımın ailesi gündüz oturmasına geleceklermiş lezzet çok ama aralarından seçmek menü oluşturmak zor

Kk kap ordan 3kahve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…