Tuhaf bir durum

Jameya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
12.202
10.958
Kızlar siz şimdi bana yine takıp bırak şu adamın peşini diyeceksiniz de böyle bir durum söz konusu değil. sadece bu yaptığı şeyin sebebi nedir merak ediyorum.

benim eski eşimde ben rehberinde kayıtlı değildim oda benim rehberimde kayıtlı değil.
Bugün arkadaşıma birşey yazacakken eski konuşmalara alta doğru giderken eski eşimin profil resmi koyduğunu gördüm kız arkadaşıyla, koyabilir tabi ki orda sorun yok. bakayım dedim merakımdan, elinde ki yüzük dikkatimi çekti, bana evlenme teklifi ettiği yüzüğü kıza takmış. muhtemelen evlenme teklifi etti, edebilir Allah mutlu mesut etsin benden de uzak tutsun da. benim yüzüğümü vermek nedir ya?
bana eşyalarımı gönderirken eksiksiz herşeyi göndermişti tek taşım dışında.
kız yüzüğünü gösteren bir resim çekmiş eski eşim de onu koymuş, hayır göreyim diye de özellikle rehberine eklemiş çünkü yoktu resmi öncesinden.
öyle bir huyu var ben evlendikten sonra bana aldığını sandığım saati eski sevgilisinin profilinde bir resimde görmüştüm. yani onun eski sevgilisine aldığı altın bir saatti ayrıldıklarında geri almış, bana kutusuyla getirip vermişti :KK70: ben bunu çok sonradan öğrendim tabi. şimdi de benim eski yüzüğümü o kıza takmış şaka gibi.

Kızlar siz şimdi bana yine takıp bırak şu adamın peşini diyeceksiniz de böyle bir durum söz konusu değil. sadece bu yaptığı şeyin sebebi nedir merak ediyorum.

benim eski eşimde ben rehberinde kayıtlı değildim oda benim rehberimde kayıtlı değil.
Bugün arkadaşıma birşey yazacakken eski konuşmalara alta doğru giderken eski eşimin profil resmi koyduğunu gördüm kız arkadaşıyla, koyabilir tabi ki orda sorun yok. bakayım dedim merakımdan, elinde ki yüzük dikkatimi çekti, bana evlenme teklifi ettiği yüzüğü kıza takmış. muhtemelen evlenme teklifi etti, edebilir Allah mutlu mesut etsin benden de uzak tutsun da. benim yüzüğümü vermek nedir ya?
bana eşyalarımı gönderirken eksiksiz herşeyi göndermişti tek taşım dışında.
kız yüzüğünü gösteren bir resim çekmiş eski eşim de onu koymuş, hayır göreyim diye de özellikle rehberine eklemiş çünkü yoktu resmi öncesinden.
öyle bir huyu var ben evlendikten sonra bana aldığını sandığım saati eski sevgilisinin profilinde bir resimde görmüştüm. yani onun eski sevgilisine aldığı altın bir saatti ayrıldıklarında geri almış, bana kutusuyla getirip vermişti :KK70: ben bunu çok sonradan öğrendim tabi. şimdi de benim eski yüzüğümü o kıza takmış şaka gibi.

Sen artık bu eski eşle ilgili konularını çok abarttın. Adamla çocuğun dışındaki konular dışında muhattap olma. Çok boş bir konu bu. Sonra burada insanlar tepki gösterince üzerime geliyorlar yazıyorsun. Rehberde olup olmamanın ne önemi var? Adsm gözüne sokmak için pp yapmamıştır fotoğrafı.

İstersen kıza ulaş o benim tektaştı diye yakın.

Sen artık bu eski eşle ilgili konularını çok abarttın. Adamla çocuğun dışındaki konular dışında muhattap olma. Çok boş bir konu bu. Sonra burada insanlar tepki gösterince üzerime geliyorlar yazıyorsun. Rehberde olup olmamanın ne önemi var? Adsm gözüne sokmak için pp yapmamıştır fotoğrafı.

İstersen kıza ulaş o benim tektaştı diye yakın.
kıza niye ulaşayım ya :KK70: konuyu çok yanlış anladınız ama neyseeee engelliyorum :KK76:

Burda artık konu sen değilsinde o yüzük taktığı kadın. Umarım adamın gerçek yüzünü görür ve basar dötüne tekmeyi.
çok saçma değil mı ya, rezillik resmen. yok evlensinler çok isterim :KK70:

Konuşmaya değer bir konu değil. Adam çiğ bir adam, artık hepimizin malumu. Ne kadar reddetsen de bu yaptığın takip etmek. Bırak ne hali varsa görsün.
vallahi tesadüf gördüm ya takip filan etmiyorum kızımla zaten seygilisinin telefonundan görüşüyorum kendisiyle muhattap olmuyorum birşey olduğunda kızıma ulaşamadığında sevgilisine yazıyorum. asla takip vs etmiyorum

Tek taşı niye geri veriyorsun ya satardık onu
ben gittiğimde tatile gelmiştim anneme, boşanmak gibi bir mevzu yoktu burdayken oldu. bende yüzüğü bıraktım takmadım elime gelirken. eşyalarımı da gönderdiğinde eksiksiz sadece yüzüğü göndermemişti bende üstelemedim dkjgkfj

ben gittiğimde tatile gelmiştim anneme, boşanmak gibi bir mevzu yoktu burdayken oldu. bende yüzüğü bıraktım takmadım elime gelirken. eşyalarımı da gönderdiğinde eksiksiz sadece yüzüğü göndermemişti bende üstelemedim dkjgkfj
Nasıl tatile diye gittin boşandın mı ?

Nasıl tatile diye gittin boşandın mı ?
evet 3 aylığına anneme gelmiştim kızımla birlikte. bir tartışma çıktı bende boşanmak istediğimi söyledim. o sırada o sevgili yaptı işte bu kızı.

Sana göstermek istemişse de, o fotoğrafı dikkatlice inceleyeceğini bildiği içindir,öyle de olmuş. Üzerinde konuşulmaya, düşünülmeye değer bir konu değil bence.
Sen hayatımda bir var diye yazmıştın sanki, cidden buna mı takıldın oturup?
Böyle konular açarsan, adamın peşini bırak yorumları da gelir ayrıca.

Bütün tek taşlar sanki birbirine benziyor benzerini almis olabilir mi ? Eski eşinizin siz görün diye bise yapacağını düşünmüyorum o hayatına bakiyor

Sana göstermek istemişse de, o fotoğrafı dikkatlice inceleyeceğini bildiği içindir,öyle de olmuş. Üzerinde konuşulmaya, düşünülmeye değer bir konu değil bence.
Sen hayatımda bir var diye yazmıştın sanki, cidden buna mı takıldın oturup?
Böyle konular açarsan, adamın peşini bırak yorumları da gelir ayrıca.
takıldım mı tam anlamıyla takılmadım ama sonuçta bu kadarı da pes :KK70:
evet ilişkim var çok şükür mutluyum. ama bu yaptığı da pes yani

Bütün tek taşlar sanki birbirine benziyor benzerini almis olabilir mi ? Eski eşinizin siz görün diye bise yapacağını düşünmüyorum o hayatına bakiyor
ben hala benim dikkatimi çekmeye çabalıyor gibime geliyor ama neyse. bende hayatıma bakıyorum bu arada.

bu adamı benden daha iyi kimsenin tanıdığını düşünmüyorum çünkü bana gerçek anlamda gerçek yüzünü gösterdi bitek. birde evlenirse bir sonraki eşine gösterir muhtemelen.

X