TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Ben de geçen yıl geçirmiştim mart ayında, bayag ağırdı kalkıp corba yapacak gücü bulamıyordum esim le beraber geçirmiştik cok zordu. Allah güç kuvvet versin inşallah çabucak atlatırsınız
Esim corona idi ondan bana bulasti zaten o hasralandi 5sinci gun ben hastalandim suan ciger agrim asiri derecede cok agriyo cigerim

Bana sadece trisequens le beraber folikasit ve d vitamini iceren bi ilac verdi bunlarin disinda ekstra vitamin bitki kürü vs yapmiycaksin duzenli kullaniyosun 3 ay sonrasi yumurtlama rakibine gecicez dedi ben sadece o verdiklerini kullaniyorum

senin 2.kutudan sonra fsh düşmedi mi canım

bence yerleşik değer 17 diye bişey olamaz, aydan aya değişiklik gosteriyor, daha once fsh 3 e bile düşürdüğünü soyluyorsun. bir de düzenli adet goruyorsun, inşallah bu ay düşer
Inșallah dediğin gibidir inan çok korkuyorum ikinci kutuda sonra 2 gün adet oldum diye bașka doktora gitmiștim hormon testi yapıldığında kanamalı değildim ve adetin 5. Günüydü bakalım bu ay göreceğiz

Tamam dogru gec olcturmustun, ondandır bence. inşallah bu ay 10 un altına düşer.

Cyclo progynova nın rahmi yenilediğini doktor mu söylemişti size?

Cyclo progynova nın rahmi yenilediğini doktor mu söylemişti size?
Evet hem hormonları düzenliyor hem rahmi yeniliyor demiști 1 ay kullandım fsh 9 oldu sonra doktor bu ay hamile kalabilirsin kullanma dedi bıraktım fsh yükselince tekrar kullanmak istedim malesef ilaç depolarda bile yokmuș ne Zaman tekrar piyasada olacağı bilinmiyor

Yok asi olmadim tatlim fsh benim 11.33 idi bir kutida 9.55 olmus amh bilmiyprum ona gecen sene baktirdim 0.08 idi
Canım merhaba nasıl oldun merak ettim Birde sana sormak istediğim bișey var geçen ay sende benim gibi sadece 2 gün adet oldun benim hemen arkasına akıntım bașladı șu an daha yoğun hatta geldiğini hissediyorum adet olmuștum gibi hissediyorum bakıyorum akıntı sende de böylemi son 2 mavim kaldı sonra beyazlara geçeceğim

Ben beyazlara gecdim yo akinti sikintim olmuyo hic iki gun adet oldum sinra 2gun daha leke seklinde toplam 4gun surdu benim adetim bi sorun yasamiyom tatlim coronam iyilestim daha iyim cok sukur bende bise sorcam ilaci hangi saatte aliyonuz siz ben basladigimdan beri hergjn saat 4de aliyom aksam uzeri

Bende akșam saat 10 gibi alıyorum uyumadan önceye denk getiriyorum ki yan etkilerini hissetmeyeyim. Bende en bașından böyle aldım. Bu arada iyileșmene sevindim

Tesekkur ederim ama aksam alinmasi sakincali askim o ilacin cunku kanda pihti atma olayi oldugu icin onu icince yarim saat falan surekli hareketli ol dedi doktorum evi topliyom.ben mesela bi sekilde oyaliyom kendimi icip yatmak sikintili haberin olsun bana yan etkisi hic olmadi ilacin ilk mavilerde bir iki gun bas agrisi yapiyo sadece oakdar kilo falanda almadim atni kilomu koruyom

Bunu öğrendiğim iyi oldu Sağol canım bende migren var ondan uyumaya yakın alıyorum Ben kilo aldım ama sonra iștah normale döndü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…