TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Pazartesi bende

Canım merhaba kırmızılara geçtinmi. Benim son 3 beyazım kaldı. Beyazların bitmesine yakın karnının alt tarafı arada bir sancılanıp geçiyormu
evime yakın eczanelere sordum ikisi de yok dedi, biri telf umu aldı, bulurlarsa haber verecekler.
acaba size yakın semtlerdeki eczaneleri arayıp sorsan mı canım, inşallah bulursun

evime yakın eczanelere sordum ikisi de yok dedi, biri telf umu aldı, bulurlarsa haber verecekler.
acaba size yakın semtlerdeki eczaneleri arayıp sorsan mı canım, inşallah bulursun
Ben 3 semt gezdim bulamadım bugün Hava yağmurlu diye çıkamadım yarın yağmur olmazsa tüm mersin eczanelerini dolașacağım inșallah

Adet oldum kizlar ya kirmizilardan 4tane kala oldum bugun qksam uzeri
Ne denir bilmem canım rabbim en kısa zamanda nasip eder inșallah bende yarın kırmızılara bașlıyorum ilk 2 kutuda son 3 Kala olmuștum bu ay grip oldum antibiyotik kullandım bakalım ne Zaman gelecek bu arada bugün bir eczanede ilacı buldum. Bu ayki hormon sonuçlarını bizimle paylașırsan sevinirim

Bu ay hormon vermicem twtlim doktor 3. Kutu sonrasi istedi hormonu hepimiz icin hayirlisi ilaci bulamasaydin dedigim gibi kargolardim sorun degil

Rica ederim doktorum ortalama 2 derece duser zaten dedi o yuzden 9.55 idi en son 7 noktalarda falandir heralde bosa verme bu ay dedi bende vermicem

Ben geçen ay bittikten sonra tahlil yapmıștı Dr ilk Ayla aynıydı geçen ay yapılana pek güvenemedim bu ay yapacağım o sebeple hayırlısı. Allah nasip ederse her türlü oluyor ama biz yinede elimizden geleni yapalım. menapoza girip aylarca adet olmayan bir kadın hamileliğini 4. Ayda öğreniyor kadının çocuğu torunundan küçük. Allah ol derse oluyor

Kızlar bende bu ay (ocak) ilk defa triseguens kullandım. 4 kırmızı kala adet oldum.
30 Aralık fsh:37 e2:10 Du. İlaçtan sonra sanırım
1 şubat(adetin 2. Günü) kontrole gittim. Fsh: 5 e düşmüş . E2:60 Ama folikül görülmedi. Değerler güzel geldiği için haftaya folikül olur belki diye kontrole gideceğim.

Triseguens kullanıp değerlerini ölçtüren başka birileri var mı acaba

Rica ederim doktorum ortalama 2 derece duser zaten dedi o yuzden 9.55 idi en son 7 noktalarda falandir heralde bosa verme bu ay dedi bende vermicem
Canim fsh 10 un altına düştüyse neden ilaca devam ettiriyor ben anlamadım. Benim 2.kutudan sonra düştü ve bir daha kullandirmadi klomen verdi yumurta takibi yaptı. Boşuna bir ay kaybetmiş olmayacak misin bu durumda

Merhaba triseguens hamile olan mı var ? Yanlış mı anladım

Kızlar bende bu ay (ocak) ilk defa triseguens kullandım. 4 kırmızı kala adet oldum.
30 Aralık fsh:37 e2:10 Du. İlaçtan sonra sanırım
1 şubat(adetin 2. Günü) kontrole gittim. Fsh: 5 e düşmüş . E2:60 Ama folikül görülmedi. Değerler güzel geldiği için haftaya folikül olur belki diye kontrole gideceğim.

Triseguens kullanıp değerlerini ölçtüren başka birileri var mı acaba

Bu arada değerler iyi gelince kalan son 3 kırmızıyı alma dedi doktor. Bugün salı haftaya pazartesi ye kadar ilaç kullanma bakalım doğal olarak E2 artacak mı dedi. Artarsa iğne tedavisine başlayacak galiba

Değerlerine göre folikül görülmesi gerekmezmiydi. Geçtiğimiz aylarda fsh 38 lerdeyken Dr 4-5 tane gelișmekte olan yumurtan var demiști. Senin hem fsh iyi hemde e2 bence haftaya görürsün. Son değerlerin iyi olduğundan doktorun trisequens tekrarı istememiștir değilmi

çok iyi düşmüş, keşke adetin 4.günü klomen ya da femaraya baslatsaydı. benim de fsh 10 un altına dustukten sonra doktorum oyle yaptı bir sor istersen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…