TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Yok ven almadim birde ben evde surekli meyve tutuyorum ozellikle gece uyanip acikinca falan bi dilim elma yada portakal yiyom yatiyom abur cubura sarmiyorum yoksa alirim bende kilo

Sakin kiz qman bende cok severim.ama heleki yas 35den sonra kilo kontrolu tamammen gidiyo ben 38yasima kadar 47kilonun asla uzerine cikmadim ama suan 42 yaş ve 60 kiloyum onceden je ysem asla kilo yapmiyosu simdi su icsem yariyo derler ya aman aman

Sakin kiz qman bende cok severim.ama heleki yas 35den sonra kilo kontrolu tamammen gidiyo ben 38yasima kadar 47kilonun asla uzerine cikmadim ama suan 42 yaş ve 60 kiloyum onceden je ysem asla kilo yapmiyosu simdi su icsem yariyo derler ya aman aman
Doğru söylüyorsun bu hapa bașlamadan önce 36 bedendim șimdi 38 biraz sıkıyor Diyet yapsam yapamıyorum öyle bekliyorum bakalım. Abur cuburdan uzak duruyorum bu ara

Bişey soracağım bilen varsa cevaplar mi ben fsh 13 amh 0.9 ile doğal yolla gebe kaldm yumurta sayım 4 5 di ama rabbim nasip etti prowomen kullanmıştım 8 tane felan içtim ovulasyon takibi yaptım günleri değerlendirdim çok şükür doğum yaptım 2 ay oldu hormon tahlili yaptırdım emzirdigim için prolaktin yüksek çıktı bide fsh 39 östrojen 5 ten küçük çıktı akıntım yok bile çok kuruluk var ilişki denedim ama aşırı ağrı ve kupkuru menapoza mi girdim doğum olur olmaz anlamadım Dr a gitmedim henüz sonuç icin

Bişey soracağım bilen varsa cevaplar mi ben fsh 13 amh 0.9 ile doğal yolla gebe kaldm yumurta sayım 4 5 di ama rabbim nasip etti prowomen kullanmıştım 8 tane felan içtim ovulasyon takibi yaptım günleri değerlendirdim çok şükür doğum yaptım 2 ay oldu hormon tahlili yaptırdım emzirdigim için prolaktin yüksek çıktı bide fsh 39 östrojen 5 ten küçük çıktı akıntım yok bile çok kuruluk var ilişki denedim ama aşırı ağrı ve kupkuru menapoza mi girdim doğum olur olmaz anlamadım Dr a gitmedim henüz sonuç icin
Merhaba canım menapoz vs değildir ama yinede doktora gitmelisin emzirdiğin için prolaktin yüksek olunca diğer hormonları da etkilemiștir

Merhabalar; şu soruyu çok doktora sordum fakat cevap alamadım. Bilen varsa çok mutlu olucam
Triseguens veya cylo prog kullanırken hamile kalınabiliniyor mu? Yoksa bu ilaçlar o ay hamileliği engelliyor mu

Merhabalar; şu soruyu çok doktora sordum fakat cevap alamadım. Bilen varsa çok mutlu olucam
Triseguens veya cylo prog kullanırken hamile kalınabiliniyor mu? Yoksa bu ilaçlar o ay hamileliği engelliyor mu
Merhaba bende çok araștırdım bazı doktorlar cyclo progynova ile hamile kalınmaz diyor ama Ben her ikisiyle kalanı biliyorum ikiside hormon takviyesi gebelik olușmadığında adet olmayı sağlıyor. Hamile kalmaya Engel bir durum olușturmuyorlar. Fakat șu an bu iki ilaç piyasada yok bulabilen varmı acaba

Fsh yüksek olduğunda hamile kalmak zorlaşıyor bu ilaci da zaten fsh yüksek olduğunda kullanıyoruz oyuzden doktorlar kesin konuşmuyor, bana da hamile kalabilirsin demisti ama umut vermedi açıkçası

Fırsat bulunca buradaki eczanelere sorarım ben de. Peki muadili başka bir ilaç yokmu acaba
Doktorum ilk cyclo progynova yazdı bulamayınca aradım climen dedi oda yoktu en son trisequens dedi vardı aldım. Hormon ilaçları bulunamıyor muadili varmıdır bilmiyorum. Böyle giderse hormon düzenlemek için bitkisele yöneleceğiz sanırım

Subatin ortalarina dogru butun eczanelerde bulunacakmis bu ilac hormon ilaci degil sadece ayni zamanda kanser tedavisinde kullaniliyor oyuzden tamammen kalkmaz bende ankara izmir ve gebzede pturan akrabalarima soledim onlarda bakqcaklar pazartesi insallah elinde olan bi eczane vardir malesef yerine konan bi ilac yokmus

Subatin ortalarina dogru butun eczanelerde bulunacakmis bu ilac hormon ilaci degil sadece ayni zamanda kanser tedavisinde kullaniliyor oyuzden tamammen kalkmaz bende ankara izmir ve gebzede pturan akrabalarima soledim onlarda bakqcaklar pazartesi insallah elinde olan bi eczane vardir malesef yerine konan bi ilac yokmus
Pazartesi bende
Canım merhaba kırmızılara geçtinmi. Benim son 3 beyazım kaldı. Beyazların bitmesine yakın karnının alt tarafı arada bir sancılanıp geçiyormu

X