TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Kizlar fsh vermeye gittim bugun ama venimde kanama 2 gun surdu bitti doktora soledim yymurtlama olmadigi icin bu ay sadece rahim dokusu dokulme ile adet oldun ilac söktürdü dedi o yuzden kanama az surmus yumurtlama olmadiginda bole olurmus neyse fsh verdim 11.33 den bir kutu kullanimda 9.55 olmus gayet iyiye gidiyo ilaca devam dedi ikinci kutuya baslamistim zaten ara vermeden bakalim bu kutu bitince kaca dusecek paylasirim yine sizinle

Doğal kurler bi hormonu duzenlerken digerini bozuyo bence ilac tedavisi mantikli ve sadece menopoz da degil arkadadim adet duzensizligindede fsh dusurmedede oldukca yaygin kullaniliyo bu ilac tek basina ostrojen degil bu kombine edildigi icin rahatca kullanıyorum pregestoron ile kombine oldugu icin

Super bak maşallah baya baya ilac etkisi bence

Bende 3 kutu yazdi doktorum 2 kutusunu bulabildim kac eczane dolastik simdi ikinci kutuyu bitirmeden bulmam lazim son kutuyuda

Durumlar ne bayanlar bu arada corona oldu. Ya iki gun oldu daha ama ilaclara devam ediyorum birakmadim trisiquens devam
Geçmiș olsun acil șifalar Dilerim kendi doktorum dıșında gittiğim doktor trisequens kullanma demiști ama Ben eve gelince karar değiștirip 3. Kutuya bașladım zaten bulunamayacak artık bu ilaç. Ilk ay fsh yarı yarıya düștü 2. Ay aynıydı değisiklik olmadı bakalım 3. Ay ne olacak

Ben ikinci.kutu mavilerdeyim daha ama 3. Kutuyu bulamıyorum bulabilirsem bu bitmeden insallah alicam 3 kutu yazmisti banada ayrica sade fsh degil lh ve rahim duvari ile ilgilide duzenliyormus bu ilac doktorum oyle soyledi

Ben ikinci.kutu mavilerdeyim daha ama 3. Kutuyu bulamıyorum bulabilirsem bu bitmeden insallah alicam 3 kutu yazmisti banada ayrica sade fsh degil lh ve rahim duvari ile ilgilide duzenliyormus bu ilac doktorum oyle soyledi
Bana trisequens reçete eden doktorum yumurtan zamanında çatlamadığı için hamile kalamıyorsun dedi bende öyle düșünüyordum. Çünkü fsh 3.50 kadar düștüğü oldu yine olmadı adet gecikmesi șikayetiyle Dr gittiğimde yumurtan çatlamamıș ondan diyordu adet düzenleyip fsh düșsün diye verdi benim 3. Kutuya bașlama sebebim ilk 2 kutuda fsh 17 küsür çıktı bu ay düșecekmi yoksa benim yerleșik olan değerim 17 civarımı. Bu arada hormon ilaçların artık bulunamıyor cyclo progynova çok iyi bir ilaçtı rahmi yeniliyordu onuda tek kutu kullanabildim ülkede yok artık bu aydan sonra Ibrahim saraçoğlunun erken menapoz setine bașlamayı düșünüyorum.

Yumurta çatlamıyorsa doktorun yumurta takibi yapıp catlatma iğnesi vermesi gerekmez mi? Benim de bazı aylar catlamadigini düşünüyorum çünkü 14.gun civarı beyaz akinti bazen geliyor bazen gelmiyor.
Fsh için mutlaka folikasit ve multivitamin kullanmaya devam et bence.
B6 B12, koenzim Q10, D vitamini iyot çinko selenyum, A C E vitaminleri bunlar Yumurta kalitesini artırmaya yardımcı, ing bir kaynaktan okuyup not almıştım

Evet yumurta Takibi ve çatlatma iğnesi vermesi lazım ama önce hormonları düzene koyması gerekiyor sanırım hormonlarım düzene girsin bașka bir doktora gideceğim sanırım Burda doktorlar fsh yüksekse ilgilenmiyorlar. Senin kullandığın vitamine bende bașladım içinde hayıt alfa lipofik asit folik asit inositol var bunlar çok önemli ve hepsi bir vitamine koenzim Q10 içinde omepa q10 kullanmak istiyorum içinde koenzim Q10 omega 3 var eczane den sordum nutraxin alırken 30 tablet 210 tl dedi önümüzdeki günlerde alacağım inșallah. Sanırım klomenleri bitirdin ne durumdasın

Aynen ben de 2 aydır omepa q10 kullanıyorum, sanırım onu daha once yazmayı unuttum. aynen nutraxin in icerigi cok iyi, diğer türlü ya d vitamini eksik kalıyor ya baska bişey, bunda hepsi var q10 hariç.
nutaxin women e şimdi baktım hepsiburada da 71 TL canım, omepa q10 de 108 tl, bazen eczanelerde gereksiz pahalı oluyor ben hep int.ten alıyorum
klomen bugün bitiyor, cuma günü yani siklusun 13.günü kontrole cagırdı doktorum ama acaba gec mi kalmıs olurum diye dusunuyorum yumurta catlamıs olursa diye. kısmet bakalım bekleyişteyim

Internet üzerinden satılan vitaminlere pek guvenmiyorum orijinal olmaya biliyormuș o sebeple eczane den alıyorum klomeni günde 1 tanemi iciyorsun 2 mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…