Trip trip trip

Ay bu ne ya. Okurken daraldım. Senelerdir araç kullanıyorum,km bakmak aklıma bile gelmiyor. Şu an araba kaç km'de bilmiyorum bile. Servis zamanı uyarısı verdi de baktım ama aklımda kalmamış yine de. Eşiniz niye bu kadar art niyetli,ne kuruyor kafasında? Onu aldatıyorsunuz falan mı sanıyor? Hayır birde neye bozulduğu belli değil,arabasını 10 km kullanmanıza mı,dışarı çıkmanıza mı ne bileyim ona haber vermemenize mi? Ben niyetini anlamadım eşinizin. Pinti mi,malı mı kıymetli,kıskanç mı belli değil.

Neye trip attığını hiç anlayamadım. Avm ye gittin diye mi bu trip, arabanın km arttı diye mi, benzin parasına mı. Ne yani ayol. Neye bozulduysan düzgünce söyle. Ne bu böyle ergenler gibi suratlar, tavırlar. Ayy

Trip atmasındansa km kontrol etmesi daha büyük bir problem değil mi? Ne münasebet arabayı bana verirken km kontrolü yapacaksın ve utanmadan da bunu bana soracaksın. Sen kim köpek demezler mi adama? Neyle itham ediyorsun sen beni diye sormazlar mı?
Cevap vermeyim attığı triple okadar manipüle olmuşsunuz ki bu muameleyi fark etmemişsiniz bile.

Km kontrolüne takıldım neden ? Onun dışında ben eşlerin birbirlerine haber vermeleri gerektiğini düşünüyorum çünkü evlilik bir sorumluluktur şuradayım şöyleyim şu saate dönerim bitti …. Buna rağmen trip yapılıyorsa sebep başkadır .bence eşler birbirlerine danışarak haber ederek hareket etmeliler ben buna inanıyorum
Km bakmak onu aklında tutmak o saçma geldi . Sizde haber etmediyseniz ben şöyle şöyle gidiyorum gelirim gibi orada bence hata sizde .
Bir de bu konular daha önce yaşandı ve aranızda konuşuldu mu ? Yani hani erkekler genelde direk dile getirirler susup dememesi garip

Eşimize haber vermeden arkadaşınızla bir kahve içmeye çıkamayacak mıyız tövbe eşimi gerçekten ilgilendiren ya da ona ihtiyacım olan bir durum yoksa özellikle arayıp şuraya giderim demem. O da demez. O evdeyse ve ben çıkıyorsam ya da o çıkıyorsa şuraya gidiyorum der. Çalışan insanlarız zırt pırt oraya gittim buraya geldim diye araşacak mıyız

Valla şu tripli nazlı erkekleri ben de çözemedim. Sayıları da fazlasıyla artmış. Erkeğe hiç yakışmıyor cidden kaldı ki bi problem yok ortada. Senin için can sıkıcı bir sorunsa konuşursun. Kadınlar da değil artık erkekler de görüyorum bu tripleri.

Düşünün üniversite zamanlarında ev arkadaşlarınız olduysa ona bile şuradayım şu kadar saate geleceğim diyorduk hani müsait mi değil mi bilmek için onu geçelim bazen evcil hayvanlarımıza bile sen bekle ben yarım saate geleceğim diyoruz yapmayan yoktur eşimiz de sonuçta hayat arkadaşımız bence bilmeli çok abartmadıkça aynı evi paylaşıyoruz aynı hayatı paylaşıyoruz gibi gibi

Yok ya yine kafama oturmadı pas geçiyorum kim eve geç dönüyorsa bir şey lazım mı diye arar. Alışverişi de ben yaptığım için eşim ona da ihtiyaç duymuyor artık. Ama dur canım sataşmak istediğinde aklımda bulunsun iyi kavga sebebi olur

Ya km'ye bakıp aklında tutup bir de hesaplayıp eşine çıkışmak kaçıncı seviye psikopatlık bir bana mı tehlikeli geldi anlamadım "You" diye bir dizi vardı. Takıntı ettiği kadınları böyle takip edip değişik detaylardan şüpheleniyordu bilmem ne. Onu hatırlattı çok ürpertici

İyi yani konu sahibi bunca zaman evliliği tehlikesiz atlatmış Bence de normal değil. Muhtemelen hep böyle eşi ve ota b*ka trip atıp karşı taraftan ilgi, özür bekliyordur çünkü bunu huy ediniyorlar. Tövbe ya sinir bozucu

Bir işe yaradıysa güzel herkesin kendine göre doğruları var saygı duyuyorum Allah mutluluğunuzu bozmasın

Onun arabasıyla gittiğiniz için mi kızdı?
Aaaa yoksa benzini bitirdiniz de depoyu doldurmadınız mı? Buna mı kızdı? Ay niye kızdı ki

Bir de adam arabası için size surat yapıyor siz hala güzel bir yerde kahve içelim demişsiniz, sizi de anlamadım.

Geçtiniz Niye agladiniz.Niye buna surat yaptı bu eş .Nasıl bir saçmalık hayır sorunlarınızmi var başka.Oyleyse hadi anlarım bunu hiç anlamadim

bence kendisi bi haltlar karisiyor ki senin yapmani istemiyor herhalde ne bu kontrolcü tip yoksa km harcadin diye mi trip atti anlamadim

Gerçekten avm'ye gittiğiniz için adam size trip mi atıyor? Kusura bakmayın, adam ergen gibi davranmış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…