Transferin 8. Günü 5. Gün embriyosu beta 1.8 negatif

Kızlar bugün transferimin 8. Günü 5. Gün iki tane embriyo transfer edilmişti. Bugun kan testi verdim ve sonucum 1.8 çıktı yukselirmi bu değer yardimci olurmusunuz
İnşallah yükselir ilaçları bırakma test gününde bir daha kan ver. Allah yardımcımız olsun çok zor bir durum negatif görmek benimde negatif oldu geçen hafta.

Bende bugün kan verdim sonuc negatif moralim çok bozuk nasıl toparladınız
Herşeyimmmm olacağına varıyor bende iki tane 5 Çin gün embriyosu transfer yaptım ama tutmadı kimsal gebelik olmuştu ve ilk gün çok kötüydüm hiç embririyomda kalmamıştı çok kötü bi piskolojı ama Allah büyüktür bir iki gün ağladım zırladım sonra mecbur hayatıma ister istemez devam ettim ne yapim şimdi sıfırdan yine başladım aradan iki sene geçti bu ay yine tedaviye başladım okadar zor okadar pahalıki. Gücüm kalmadı yemin ederim rabbim yardım eder kızlar ümidimiz Allah korkmayın allah ne dilerse ne yazdıysa onu yaşarız onu kabul ederız

Doğru söylüyosunuz bende ağladım ettim şuan aynı yerden hayata devam. Ne yapalım bizim imtihanımız. Tekrar ne zaman transfer olucaksınız

Doğru söylüyosunuz bende ağladım ettim şuan aynı yerden hayata devam. Ne yapalım bizim imtihanımız. Tekrar ne zaman transfer olucaksınız
Canım benim durumum o kadar karışık ki sana umut olsun diye anlatıyorum moralini yüksek tut diye anlatıyorum biraz uzun olacak ama aslında ben bunu pozitifi gördükten sonra anlatmak istiyordum ama sana umut olsun içini ferahlatman için anlatıyorum şimdi ben 12 yıllık evliyim bir tane oğlum var ve hiç korunmadım Ama ne hikmetse bir türlü çocuk olmadı 2.03 sene hastanelere git gel git gel derken hiçbir problem yokken doktorlar hiçbir sebep bulamazken gebe kalabilirsin zamanı var zamanı var diyip hep beni gönderdiler herneyse 2022 senesinde özel bir üniversite hastanesine gittim orada muayene falan oldum her şey yapıldı tüp bebeğe başlayacağız dedi tüp bebeğe başladık transferime 1:20 gün kala tüplerim de sıvı birikmesi olmuştu doktor acilen ameliyat olmam gerektiğini ameliyat olmazsam transferi gerçekleştirmeyeceğini gerçekleştirse bile olumlu sonuç almayacağımı söyledi mecburen embriyolarımı dondurdum dokuz embriyodan iki tane tek embriyo oluştu beşinci güne geldi diğer bütün embriyolarımın gelişimlerini durdurdu herneyse ben de bu süre aşamasında gittim ameliyatımı oldum tüplerden birinin rahimli olan bağlantısı kesildi diğer tüp açılım sağlandı daha sonradan altı ay geçti transferde oldu transfer olduktan 20 gün sonra test yaptım maalesef kimyasal gebelikle sonuçlanmış düşük yapacaksın dediler zaten daha sonra düşük yaptım herneyse şimdi aradan iki sene geçti tekrardan sıfırdan başlıyorum şu an İstanbul’da tekrardan özel bir hastanede yapıyorum eski gittiğim yerde yapmayacağım araştırdığım kadarıyla eski gittiğim yerin laboratuvarı falan bayağı bir eskimiş hatta şu an gittiğim doktor bile yani şaşırdım nasıl olur ki dedi hani 9:10 yumurtadan sadece iki tanesi gelişimini tamamlayabilir de nasıl oluyor da diğerleri gelişimini durdurdu diye bayağı bir böyle bir gitgellerde falan kaldık neyse hakkımızda hayırlısı şu an transferime daha var canım daha o yapılmadı Salı günü iğneleri başladım kısmet olursa yarın kontrolüm var bakalım iğnelere devam mı yumurtalar nasıl olmuş gelişmiş mi gelişme gelişmemiş mi bunun hakkında doktor bilgi verecek hiç moralini bozma hiç canını sıkma kurban olduğum Allah her şeyi vaktinde verir kimse Allah’tan büyük değildir kimsenin ne dediğine de sakın takılma kendine sen kendin çözüm ol sürekli dua oku sürekli evde dua aç dinle kendini öyle ferahlat

Emin ol bebeğin sen hazır olduğun zaman gelecektir ben şu an bu tedavi aşamasında hiç kimseye hiçbir şey söylemedim çünkü çevre baskısı aile ıvırzıv o onu dedi bu bunu dedi bunlar gerçekten insanı çok yoruyor ve inanır mısın elimde ne var ne yoksa hepsini buna yatırdım ilaç arıyorum şu an tedavinin başındayım Hem çok korkuyorum hem çok heyecanlıyım sadece birbirimize dua edelim birbirimize destek olalım Rabbim hepimizin gönlüne göre versin ben hep iyi düşünmekten yanayım gerçekten artık ıvır zıvırla takılmak istemiyorum kulaklarımı kötü olan her şeyi kapatmak istiyorum sigarada kullanıyorum bu da çok etkiliyor ama yapamıyorum yani bir türlü şu zıkkımı bırakamıyorum bakalım hakkımızda hayırlısı neyse biz onu yasayacagiz onu göreceğiz kurban olduğum Allah hepimize sağ salim İslam yolunda sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah bu yola girmiş olan bütün annelere duam bu bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine inşallah Rabbim dualarımızı geri çevirmez güzel haberler nasip eder bize

Çok üzüldüm ilk gittiğiniz yer talihsizlik olmuş sizin için inşallah bu defa güzel sonuçlar alırsınız. Benimde umudum geride donmuş embiriyolarımın olması. Ben bahçecideyim burdan çok memnunum 9 yumurtadan 7 embriyo oluşturdular bunda laboratuvar etkisi çok büyük. Yani şükretcek bir şeyler her zaman var

Güçlü duruşunuz bana umut oldu birbirimize burda pozitif haberler verdiğimiz günlerde nasip olsun inşallah

Güçlü duruşunuz bana umut oldu birbirimize burda pozitif haberler verdiğimiz günlerde nasip olsun inşallah
merak etme her şey olacağına varıyor bak geride embriyo da var bol bol dua et kendin için bol bol evde inşirah nazar sureleri oku gerçekten bak göreceksin etkisini hiç kendini sıkıntı stres yapma arada verme direk doktorunla görüş 1.02 adetten sonra vücudun hazır iken hormon vücudunda varken hatta tekrardan git transfer yap bekleme yani

Maalesef gittiğim yerin laboratuvarı esmiş dokuz yumurtadan maalesef iki tanesi işte gelişti şu an görüştüğüm doktor bile buna çok şaşırdı hastaneyi de söyledigim zaman laboratuvarının eski olduğunu söyledi ama şu an tabi aradan iki sene geçti teknoloji bayağı ilerledi inşallah ben de bol bol embriyo veririm benim için de dua et olur mu lütfen

Ya dua etmez olur muyum her zaman herkes için dua ediyorum sana özellikle edicem

İki adet geçsin yapayım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…