2 Eylül de dondurulmuş transfer olanlar

teşekkür ederim digerinde 614 çıkmıştı endişelendim biraz acaba düşük mü kimyasalmı diye düşünmedim degil
100 üstü değerler iki katı artmaya devam ettikçe iyi sayılıyor diye biliyorum ben…614 çıkan düşük mü oldu? Geçmiş olsun.Sizin rahatsızlığınız neydi

16. haftada su kesem patladı canım suni sancı ile mecburi dogum yaptırdılar bizde belli bi neden yok yumurtlama falan güzel eşimin degerlerde güzel prolaktin yüksekti bi elle tutulur o var birde sonradan tüpümde sıvı birikti

16. haftada su kesem patladı canım suni sancı ile mecburi dogum yaptırdılar bizde belli bi neden yok yumurtlama falan güzel eşimin degerlerde güzel prolaktin yüksekti bi elle tutulur o var birde sonradan tüpümde sıvı birikti
Çok geçmiş olsun.İnşallah bu kez muradınıza erersiniz Amin.Şu an gebesiniz 🥰 ona odaklanın.

kızlar yerleşme kanaması geçiren varmı sabah uyanınca çamaşırım kahverengi olmuştu akıntı şeklinde bi sorun olmaz dimi

Benim 3. Gun embriyo transfer 8. Gun erken gebelik testi yaptim negatif cikti moralim bozuldu biraz idrara guvenmiyim kan vereyim mi acaba bugun diye dusundum

Benim 3. Gun embriyo transfer 8. Gun erken gebelik testi yaptim negatif cikti moralim bozuldu biraz idrara guvenmiyim kan vereyim mi acaba bugun diye dusundum
Canım 3.gün embriyosu olduğu için biraz erken yapmışsın.Henüz belli değildir bence moralin bozulmasın.10. Gün mü kan vereceksin 12 mi?

X