Transfer sonrası 8.gün

Benimde öyleydi cuma kan verdim Salı günü test günümdü. 4 gün öncesinde kan vermiştim bende idrarda görünce
Testiniz çok mu silik çıkmıştı,? Ben üst üste test yaptım ama koyulaşmadığı için tedirgin oldum aslında hep aynı koyulaşma olmuyor.

Sizin testiniz pozitif mi ?

Testiniz çok mu silik çıkmıştı,? Ben üst üste test yaptım ama koyulaşmadığı için tedirgin oldum aslında hep aynı koyulaşma olmuyor.

Sizin testiniz pozitif mi
Görsel attım smdi size. 7.gün yaptığım iki adet olan test. Tek olan da 8.gün yaptığım test. Zaten o gün de kan vermiştim yani 8.gün 103 çıkmıştı beta

Eklentiler

• IMG_3615.jpeg
    IMG_3615.jpeg
    125,4 KB · Görüntüleme: 22
  • AA9E08AD-FD7A-4BF7-909B-D66342370AE2.jpeg
    AA9E08AD-FD7A-4BF7-909B-D66342370AE2.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 21
Hayırlı olsun canlar Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️ belirtileriniz var mı idi birde dikkat ettiğiniz ekstra birşey var mıydı bu dönemde ❤️

Hayırlı olsun canlar Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️ belirtileriniz var mı idi birde dikkat ettiğiniz ekstra birşey var mıydı bu dönemde ❤️
Amin inşallahhh 🥰🫶
Ben ilk transferimde çok dikkat etmiştim ama bu sefer açıkçası sadece o gün istirahat ettim sonra kendi ev işimi yaptım yormadan kendimi açıkçası, önüm haricinde ilaçlar iğnelerimi kullandım zaten. Tek extra yaptığım şey çiğ badem tükettim bol yeşillik taze olarak 🙏🏻 belirti olarak da kasık ağrım olmuştu böyle bir şişkinlik. Hala daha kasık ağrım var geçmedi tabii.

Sizin testiniz harika çok net ben buradayım demiş ❤️ benim çok çok silik 😢
Ama silikte olsa gözüküyor önce kana sonra idrara geçiyor. Daha yeni geçiyor olabilir idrara dediğim gibi isterseniz bi kan testi yaptırın. Yada gününüzü bekleyin etkilenmek istemiyorum derseniz

Merhaba, değerin artış çok sağlıklı değil ama emin olmak için ilaçlara yine devam edip 2 gün sonra tekrarlayabilir misiniz
Evet canım artışı çok sağlıklı değil ama yine de sen ilaçlarına devam edip tekrar bi kan testi verirsin ona göre doktorun bırak yada devam et der bence, benim ilk transferim negatif olmuştu doktorum regl olmazsın ilaçları kullandığın sürece demişti ve ben regl olmuştum. Sonrasında kan testi verip tamamen bıraktırmıştı ilaçlarımı

Evet canım artışı çok sağlıklı değil ama yine de sen ilaçlarına devam edip tekrar bi kan testi verirsin ona göre doktorun bırak yada devam et der bence, benim ilk transferim negatif olmuştu doktorum regl olmazsın ilaçları kullandığın sürece demişti ve ben regl olmuştum. Sonrasında kan testi verip tamamen bıraktırmıştı ilaçlarımı
Benimde 1. Transferimde kimyasal gebelik olmuştu bu 2. Transferim doktoruma çok güveniyorum Cem Çelik ancak bu seferde olmadı. Bilmiyorum bakalım ne yapcanız

X