Transferin 6. Günü bakar mısınız

Aynen kendim takip edip daha sonra kan vereceğim benim dondurulmuş embriyo çatlatma iğnesi etkisi yok şu an

S shrhazer Benim de böyleydi ve ben dayanamayıp 7.gün acil e gittim doktora rica ettim. Tüp bebek tedavisi yaptırdım betaya baktırmak istiyorum diye. Bence sen de durma git bugünden. 7.gün 46.8 çıkmıştı betam. Hadi hemen git haber ver bize

Yaaa şimdi kayınvalidem bende onunda haberi yok tedaviden o yüzden çıkamam yarını beklemek zorundayım

Kızlar bugün transferin 6. Günü bazılarında sonuç çıkıyormuş bende bi denemek istedim yanıltma payı var mı . Dondurulmuş embriyo transferi oldum iğne etkisi yok
pozitif canım silik felan da degil net pozitif yani. inşallah sağlıklıdır bebişinben 4. günü cok cok silik cizgi ile öğrenmiştim

Test hatalı olabilir diyorlar yada kimyasal da olabilirmiş bilemedim
kimyasal olsa betan cok yavas yükselirdi. testte cıkmazdı. ben de daha once kimyasal yasadım 9. günde cok cok silik bir şekilde çıkmıştı. kimyasalda beta düşük oluyor idrara da daha gec gecer o yüzden bu kadar erken testte cıktıysa büyük ihtimalle kimyasal degildir

İnş öyle değildir bugün 6. Gün bundan sonra düşerse diye korkuyorum test yapıp koyulaşmayı takip edeceğim bi kaç gün

İnş öyle değildir bugün 6. Gün bundan sonra düşerse diye korkuyorum test yapıp koyulaşmayı takip edeceğim bi kaç gün
yok canım kimyasal olsa bu beta idrarda cıkmazdı kanda bile cok cok düşük cıkardı. net belli çünkü betanın yüksek oldugu belli. sağlıklıdır inşallah

Yaaa çok sevindim inş sağlıkla kucağına alırsın bende testlerle koyulaşmaya takip etmeyi düşünüyorum inş sağlıklı ilerler
Güzel ve hayırlı haberler ver bize
Ben de geçen sene 11 Ağustosta transfer olmuştum ve şuan 4 aylık kızım kucağımda çok şükür Darısı sana ve isteyen herkese

Ben de geçen sene 11 Ağustosta transfer olmuştum ve şuan 4 aylık kızım kucağımda çok şükür Darısı sana ve isteyen herkese
Amin inş sen kaçıncı gün test yapmıştın benimki doğru
gebelik takibinde normal gebelik gibi mi kontrol ediliyor yoksa farklı bişy var mı

S shrhazer 6.gün evde gebelik testi yaptım bunun gibi çıktı. 7.güm sabah erkenden hastanede soluğu aldım betaya baktırdım. Eğer şuan hamileysen gayet normal bir gebesin tabi. Doğal yolla hamile kalanlardan farklı görme kendini

Kızlar bugün transferin 6. Günü bazılarında sonuç çıkıyormuş bende bi denemek istedim yanıltma payı var mı . Dondurulmuş embriyo transferi oldum iğne etkisi yok
HAMİLESİN CANIM BAYA BAYA POZİTİF İNŞALLAH SAĞLIKLI İLERLER OLUMSUZ YORUMA TAKILMA İLAÇLARLA Bİ İLGİSİ YOK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…