Transferin 6. Günü bakar mısınız

Canım benimde 13. Günüm ama ben test hiç yapmadım moralim bozulur diye. Net sonuçlar 9.günden sonra kanda çıkan tahlil ile netlik kazanıyor. Çok fazla hormon ilaçları aldığımız için pozitif görmek çok normal. Umarım pozitiftir.

Kızlar bugün transferin 6. Günü bazılarında sonuç çıkıyormuş bende bi denemek istedim yanıltma payı var mı . Dondurulmuş embriyo transferi oldum iğne etkisi yok
Woww bayagi koyu cikmis tek mi koydurmustunuz? Insallah guzel bir sonuc cikacak oyle hissettim yuksek bir sonuc gibi geldi. Ben de 6. Gun yapmistim cikmisti ama bu kadar net degildi sonra 8. Gun kan vermistim .

Catlatma ignesi harici diger ilaclarin etkisi yok yalanci pozitife rahat olun.13. Gun gec degil mi ya 10 ya 12 de genelde yaptirin diyorlar .

İlaçların içerisinde hcg var mı yalancı olabilir mi bu sonuç

İlaçların içerisinde hcg var mı yalancı olabilir mi bu sonuç
Kullandığınız ilaçlar neler bilmiyorum ama zaten vücut gebeliğe önceden hazırlandığı için (bende öyle oldu) transferin ilk günü de test yapsan erken test pozitifi illaki görürsün denilmişti. 9 ile 12 gün arasında tutunma işlemi bittiği için bu testte değişiklik gösterme olasılığı yükseliyor

11. Gün kan vereceğim hayırlısı olsun inşallah hayal kırıklığına uğramam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…