Transferin 6. Günü bakar mısınız

Kızlar bugün transferin 6. Günü bazılarında sonuç çıkıyormuş bende bi denemek istedim yanıltma payı var mı . Dondurulmuş embriyo transferi oldum iğne etkisi yok
Bence bir Hayırlı olsun diyelim ama önemli olan kan testleri iki gün arayla iki katına çıktı mı tamamdır bu iş benim de 5.gün dondurulmuş embriyoydu 6.gün yapmıştım bir tık daha silik çıkmıştı hatta şuan bebeğimin doğması için son günlerimiz

Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al benimde bugün 7. Günüm 51 çıktı sonucum

Kızlar transferin 4.günü bi bakar mısınız bu prodoctor testi yanlıs olabilir mi çizgi var mı kuruma çizgisi vs olabilir mi negatif diye bırakmıstım 15dk sonra çöpe atıcaktım baktım böyle

Eklentiler

• IMG_8686.jpeg
    184,4 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar transferin 4.günü bi bakar mısınız bu prodoctor testi yanlıs olabilir mi çizgi var mı kuruma çizgisi vs olabilir mi negatif diye bırakmıstım 15dk sonra çöpe atıcaktım baktım böyle
Var gibi çizgi benimkide böyleydi Ama çok erken yapmışsın test yine de çıkmış. 2 gün sonra tekrar yap test koyulasiyor mu bakarsin

Yapıcam canım sizinkinin markası neydı bu prodoctor sıye bı test pek guven olmuyormus bıde 20fk sonra falan gordum bunu
Benimde aynısı erken gebelik testiydi. Bende ilk yaptım hatta gittim eşime dedimki yine olmadı negatif. Sonra 15 dakika filan geçti aynı böyle bir çizgi gorundu hatta eşim inanmamıştı negatif filan demişti. Tamamen kuruyunca daha belirgin oldu. Hatta fotosunu koyayım.

Eklentiler

• 1000023096.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 73
Ay inşallah benımde dogrudur ya kacıncı gun yapmıstınız sız ben yarın sabah bıdaha yapıcam

Ay inşallah benımde dogrudur ya kacıncı gun yapmıstınız sız ben yarın sabah bıdaha yapıcam
Benim 3. Gün embriyosuydu transfer olduktan sonra 9. Gün evde test yapmıştım dayanamayıp. 10. Günde gidip kan verdim kesinleşti. İnşallah sende güzel haberler alırsın

ben de 4. güni yapmıştım bu şekilde çıkmıştı diğer gün sabah erken ilk idrarla baya belirgin olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…