Transferin 5. Günü

Kahve61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2024
5
1
23
Merhaba kızlar 5. Gün embriyosu transferi oldum dondurulmuştu bugün transfer gününü saymazsak 4. Günüm dün ve bugün test yaptım negatif bazen 4. Gün de erken gebelik testinde belli oluyormuş pozitifse eğer ama ben negatif gördüm kasıklarıma ağrı giriyor bazen iğne batması gibi oluyor göğüslerim çok ağrıyor ve baya büyüdüler bu durumda olan var mı benim gibi 😕 Benim ilk transferim o yüzden fazla bilgim yok bu süreçlerle ilgili yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Merhaba kızlar 5. Gün embriyosu transferi oldum dondurulmuştu bugün transfer gününü saymazsak 4. Günüm dün ve bugün test yaptım negatif bazen 4. Gün de erken gebelik testinde belli oluyormuş pozitifse eğer ama ben negatif gördüm kasıklarıma ağrı giriyor bazen iğne batması gibi oluyor göğüslerim çok ağrıyor ve baya büyüdüler bu durumda olan var mı benim gibi 😕 Benim ilk transferim o yüzden fazla bilgim yok bu süreçlerle ilgili yardımcı olur musunu

Merhaba kızlar 5. Gün embriyosu transferi oldum dondurulmuştu bugün transfer gününü saymazsak 4. Günüm dün ve bugün test yaptım negatif bazen 4. Gün de erken gebelik testinde belli oluyormuş pozitifse eğer ama ben negatif gördüm kasıklarıma ağrı giriyor bazen iğne batması gibi oluyor göğüslerim çok ağrıyor ve baya büyüdüler bu durumda olan var mı benim gibi 😕 Benim ilk transferim o yüzden fazla bilgim yok bu süreçlerle ilgili yardımcı olur musunuz?

Daha çok erken.
7nci günden itibaren yapın ilk idrarla.

Benim 3. Denemem ilkinde 5. Günde görmüştüm ikizlerimi 6. Ayda erken doğumla kaybettim. İkincisinde yine 5. Günde silik çizgi ile görmüştüm ama kimyasal oldu. O nedenle bunda 5. Gün göremeyince modum düştü

Merhaba benimde 20 temmuzda transfer oldu 1 ağustosta kan testi dediler daha erken yaptırsak belli olur mu sizce hangi gün yapmalıyız kan testini

Transferin 4. Gunu 15-20 dk sonra bakınca böyle çıktı var mıdır kızlar

Eklentiler

• IMG_8686.jpeg
    IMG_8686.jpeg
    184,4 KB · Görüntüleme: 84
X