Transferin 5. Günü adet sancısı

surmelikedi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
88
37
28
Herkese selam,
Transferimin ilk 3 günü aşırı bel ve karın ağrım vardı.
4. Günü bacak ağrım başladı.
5. Günü yani bugün de kasıklarımda adet görecekmişim gibi sancı oluyor. Özellikle adet sancısı korkuttu beni. Benim gibi olup pozitif gören var mı acaba? 😔

Herkese selam,
5. Günü yani bugün de kasıklarımda adet görecekmişim gibi sancı oluyor. Özellikle adet sancısı korkuttu beni. Benim gibi olup pozitif gören var mı acaba? 😔
Benimde sizin gibi aynı ağrılarım var. Bugün transferimin 6. Günündeyim. Bende merak ediyorum

Herkese selam,
Benimde başlarda kasık ağrısı batma ve adet olacakmış gibi ağrı vardı bide üşüme. Bugün 5. Gün herhangi bir belirtim yok

Sonucum pozitif çok şükür ama keseyi görene kadar rahat edemiyorum çünkü transferin 10.günü beta 169du 12.gün 260dı düzenli artış olmayacak diye korkuyorum her şey olacağına varır ama
Böyle düşünmeyin pozitif düşünün %60 artması sağlıklı olduğunu gösteriyor buraya kadar bile ne kadar emek verip geldiniz sonuçta ve iyi haber aldınız lütfen tadını çıkartın Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın çok sevindim inşallah sağlıklıca kucağınıza alırsınız ☺️

Böyle düşünmeyin pozitif düşünün %60 artması sağlıklı olduğunu gösteriyor buraya kadar bile ne kadar emek verip geldiniz sonuçta ve iyi haber aldınız lütfen tadını çıkartın Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın çok sevindim inşallah sağlıklıca kucağınıza alırsınız ☺️
Amin canım çok sağol Allah'm herkese göstersin inşallah

X