Transferimin 9. Günü silik çizgi

Bunda silik veya pozitif olsa bile önemli olan kan testleri. 10 ve 13 gün kan verip o artış sağlıklı ise kesin pozitif diyor doktorlar.
Bende böyle silik pozitif görmüştüm doktorum kan testindeki sağlıklı artışı görene kadar net birşey söyleyemeyiz demişti.
Şükür yedi aylık hamileyim şimdi.
Rabbim isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin.

Amin canim masallah saglikla al kucagina insallah

Kızlar 13 eylülde 3. Gün 2 tane embriyo transferim oldu. 9. Gün idrar testi yaptım negatif çıktı. Yarın test günüm. 12. Gün Sizce pozitife dönme ihtimali olabilir mi?

Kızlar 13 eylülde 3. Gün 2 tane embriyo transferim oldu. 9. Gün idrar testi yaptım negatif çıktı. Yarın test günüm. 12. Gün Sizce pozitife dönme ihtimali olabilir mi?
Herşey olabilir kuzum . En iyisi kan tahlili , ben 6 . Gün yaptım çıkmadı mesela 9 . Günde çok silik çıkmıştı

Merhaba canim bende 13 eylulde 3. Gun 2 embriyo transferi oldum benimde yarin test gunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…