TRANSFERİN 4.GÜNÜ ÇOK SİLİK ÇİZGİ

İnşallah ❤️ Sizde mi tüp bebek yaptırdınız ? Aminn en kısa zamanda en güzel sonuçlarınız alırsınız inşallah 🙏
ben henüz tüp bebeğe geçemedim 2.aşılamamda pozitif olmuştu 8+6 da kalbi durdu bebeğimin 4.kez aşılamaya başlıycam yarın gidicem son kez denemek istiyorum sonra tüp bebek düşünüyorum

ben henüz tüp bebeğe geçemedim 2.aşılamamda pozitif olmuştu 8+6 da kalbi durdu bebeğimin 4.kez aşılamaya başlıycam yarın gidicem son kez denemek istiyorum sonra tüp bebek düşünüyorum
Yaa çok üzüldüm 🙏 inşallah tüp bebeğe gerek kalmaz ve tedavinizle sağ Salim bebişinizi kucağınıza alırsınız 🙏

Merhaba taze transferde çatlatma iğnesi olduysanız ilk çıkan onun pozitifidir sonra iğne etkisi geçtiği için negatif olmuştur . Eğer bugün yeniden silik gördüyseniz gün gün takip edin bence artık pozitif olacaktır inşallah ❤️ Bir de sanırım 3.gün embriyosu daha geç çıkabiliyormuş hiç moralinizi bozmayın boş yere 🍀
Yok çatlatma vurmadım .2 transferdi acaba biri tutunur gibi oldu tutmadı diğeri mi tutunmaya çalışıyor şuan 🙄aklımda deli sorular ahhh ahhh

Yok çatlatma vurmadım .2 transferdi acaba biri tutunur gibi oldu tutmadı diğeri mi tutunmaya çalışıyor şuan 🙄aklımda deli sorular ahhh ahhh
Bence tutunacaktır siz rahat olun benim 5.gün embriyom da 4.gün çokkkk silik çıkmıştı kamerada çıkmıyordu filtre yapınca gözüktü 5.gün direkt negatif çıkmıştı 6.gün pozitif oldu yani neye göre bilmiyorum ama değişiyordu sizin de öyle olacaktır inşallah 🙏 ❤️

Merhaba kızlar öncelikle rabbim kimin ne muradı varsa onu versin kurban oldugum allahım hiçbirimizin emeklerini boşa cıkarmasın. ( bugün benim transfer gününü saymazsak 4. Günüm ayın 9 da transfer oldum 5.gün dondurulmus 3 embriyo transfer edildi ilk denemem olumsuz sonuclandı bu ikinci denemem bugün sabah 6 gün öncesi gösteren test yaotım cok az belli belirsiz silik bile sayılmaz bi cizgi var sizce olmuş mudur

X