Transferimin 6. Günü test yaptım sonuç negatif çıktı. Erken mi davrandım?

km34

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2023
44
19
29
Gerçekten negatif görmeyi beklemiyordum çünkü vücudum sanki hamileymişim gibi tepkiler veriyordu. Çok iyi bi kliniğe gittim. Hiç bu sonucu görmeyi hayal etmiyordum. Sizce erken mi davrandım. Sonradan pozitife döner mi ?

Gerçekten negatif görmeyi beklemiyordum çünkü vücudum sanki hamileymişim gibi tepkiler veriyordu. Çok iyi bi kliniğe gittim. Hiç bu sonucu görmeyi hayal etmiyordum. Sizce erken mi davrandım. Sonradan pozitife döner mi ?
Hemde cok erken 12. Gun kanda pozitif gordum hatira diye test aldik negatif cikti ben 12. Gun yaptimda negatif cikti idrar... doktorlarin bi bildigi var ki test icin gun veriyolar neden acele ediyosunuz.. bide belirtiler ilaclardan belirtilere takilmayin

6. gün çok erken, moralini bozma ve doktorunun söyledigi tarihte testini yap. Inşallah sonucun pozitif olur

Hemde cok erken 12. Gun kanda pozitif gordum hatira diye test aldik negatif cikti ben 12. Gun yaptimda negatif cikti idrar... doktorlarin bi bildigi var ki test icin gun veriyolar neden acele ediyosunuz.. bide belirtiler ilaclardan belirtilere takilmayin
Burda ki hanımlar daha 4-5. Günden pozitif görünce demekki çıkıyor fikrine kapıldım. Ama beni çok rahatlattınız şu anda 🙏🏻

Burda ki hanımlar daha 4-5. Günden pozitif görünce demekki çıkıyor fikrine kapıldım. Ama beni çok rahatlattınız şu anda 🙏🏻
Yerlesme suresi 3 gun zaten . Kana karisicak idrara karisicak belki biraz gec yerlesicek bunyeyle alakali ..
rachelgreengeller rachelgreengeller ede ayni seyi soylemistim cok erken test icin demistim oda pozitifi gordu insaAllah sizde gorursunuz

Kızlar transferimin 6.günü test yaptım ikinci çizgi çıkmadı 2-2,5 saat geçti teste baktım silik bir çizgi var çok silik. Hatta resimde atabilirim bu şimdi ne demek oluyor? İlk 3 dk içinde çıkması gerekirdi çıkmadı. Kuruma çizgisi midir ?

Eklentiler

• IMG_5358.jpeg
    IMG_5358.jpeg
    18,3 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar transferimin 6.günü test yaptım ikinci çizgi çıkmadı 2-2,5 saat geçti teste baktım silik bir çizgi var çok silik. Hatta resimde atabilirim bu şimdi ne demek oluyor? İlk 3 dk içinde çıkması gerekirdi çıkmadı. Kuruma çizgisi midir ?
Bunu anlamak için yarın da yapmalısın bence belki daha sonra pozitife dönecektir. Bende de sanki çok çok silik görülmeyecek şekilde çıktı. Acaba dedim ben mi görmek istediğimi görüyorum. En iyisi 1-2 gün beklemek sanırım

Bunu anlamak için yarın da yapmalısın bence belki daha sonra pozitife dönecektir. Bende de sanki çok çok silik görülmeyecek şekilde çıktı. Acaba dedim ben mi görmek istediğimi görüyorum. En iyisi 1-2 gün beklemek sanırım
Az önce yine yaptım sonuç yarım saate çıktı

Sana bekle derken aynısını yaşadım 🥹 sonradan görmek bile heyecanlandırmaya yetti. Bugün de aynısı oldu inşallah görürüz net şekilde ikinci çizgileri
Canım benim bugün 7.günümde sabah ilk idrarımla yaptım hemen çıktı çizgi 🥰

Canım 5. gün embriyosu transferi bile olsa 10. günden önce test yapmak kafa karıştırıcı olabiliyor. Eninde sonunda negatif ya da pozitif; sonuç elbette değişmeyecek ancak aradaki 3-4 gün gereksiz üzüntüye/strese yol açabilir. Hatta ilk testten sonra pozitif olsa bile hemen kaptırmamak da fayda var. Çok zor ama sağduyulu davranıp ilk 10-11 haftayı atlatana kadar olabildiğince sakin ve her şeye hazırlıklı kalmak gerek. Sonrasında hamilelik heyecanının keyifli tarafına geçilebilir.

Canımmm belirtilerin var mıydı hatırlıyor musun ☺️🙏🏼
Kuzum beni iki büklüm edecek ağrılar giriyordu bazen nefesim kesiliyordu sürekli uyuyordum kasık ağrım 2.günden başlamıştı. 7.yi 8e bağlayan akşam test yaptım çıkmadı. Karalar bağlamıştım Allah'ım tutmadı diye. Çok ağladım, boşaymış hep. 12.gün kanda öğrendim 😍

Ya benimde 3. Gün embriyosu dün 8. Günümde ultra erken gebelik testi yaptım negatif çıktı moralimiz bozuldu eşimle 5 Mart kan test günüm

X