Transferden Sonra Ne Mi Yaptim? Anlatayim

merhaba bende biraz yasadiklarimi anlatmak istiyorum.ben 21 yasindayim 2.5 senelik evliyim biz bir senedir deniyoruz ama olmuyo sorun benim yumurtlamam olmuyor o nedenle tub bebek yaptirdim 1.de sonuc negatief .calistigimdan dolayi ve tecrube sahibi olmadigim icin tutmadi normal calismama devam ettim hic dinlenmedim tavsiyem dinlenin.2.de yine yaptirdim transfer gunu hic yatmadim tabi hata bende oda tutmadi calistim yine.simdi sali gunu transfer yapcaklar 3. denemem ve simdi akkillandim 2 hafta izin aldim doktordan annemlerde kalcam dinlenicem anlicaniz ins dua edin duaniza ihtiyacim var ins bu kez tutar .bizim bir sorun daha var oda esimin saralik hastasi olmasi yeni ortaya cikti o yuzden embryolari donduramiyolar cocuga gecer diye. ins hersey allahin izniyle yoluna girer .benim tavsiyem yaptirdiginiz zaman hic calismayin ve uzun uzun dinlenin cok faydasi var bence .yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar

kırçiçeği inşallah bu sefer kavuşursun bebeğine bence de yatabildiğin kadar yat dinlen özellikle ilk günler daha önemli ama tabi arada hareket etmekde gerekli yoksa kabız olunuyor bol sıvı meyve sebze çorba tüketmeli allah inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar verir

tskler ederim yorumun icin bende oyle yapmayi dusunuyorum ins bu defa olur ve dedigin gibi bebegime kavusurum .:ecrin_bebek:

Merhaba siteye uzun zamandir uyeyim ama yeni yaziyorum. Herkese hamişlikleri , transferleri hayirli olsun insaAllah. Topik uzuuuyn zamanönce durmus ama ben yazmak istedim.Tüm yazilanlari okudum ve benimde yazasim geldi. Yaklasik 15 gunluk igne seruvenim oldu. Ancak ilaclar icin SSK ya basvurdum ve heyet raporu cikqrdim kendime ilkinden deneyimli oldugum icin sorun yasamadim.
Ewt bu venim 2. Ci denemem 1. De calisirken yaptirdim transferden sonra izin aldim ama zihnim hep "tutar mi .acabq bana birsey derlermi.cokmu izin aliyorum." gibi sorularla karistirdim aklini ce sonuc negatif oldu. Eşimde senin parana ihtiyacim yok dedi ve cqoismani istemiorum diyerek beni cezbetti.
Pek tavsiye etmem ama benisten ayrildim bu yuzden..
.sasiracaksiniz belki ama benim bugun transferim gercekleşti ve suan transfer sonraSi icin yaptiklari yazmak istiyorum :))
Opu islemimi 3gun once yaptilar ilgi olursa onu da yazarim :)
Embryolarim 3gunluk ve q i r boinmeli 2.si daha geriden geiyormus 2bolunmei omus ama yine de 2side transfer oldu.

hayirli olsun tedavin bana kac yumurtan oldu kac gun ilac kullandin e2 degerlerin sirasiyla neydi ve ilaci icerken kist falan oldumu bu engelmi tedaviye lutfen cevaplarmisin

hayirli olsun tedavin bana kac yumurtan oldu kac gun ilac kullandin e2 degerlerin sirasiyla neydi ve ilaci icerken kist falan oldumu bu engelmi tedaviye lutfen cevaplarmisin
Cok sagol canim insaAllah hayirli olacak insaAlah. 4yum oldu benim ve 11 gun ilac kulanmisim 9unda baslamisim yani. Drgerlerimi hic nerak etmedim ana ogrrnince gobderirim sna canim ama cok şükür kist olmadi. Ama dr lara güven canim ve kist olacak diye sart yok. Sen ne yapiyorsun? Hangi şamadasin ?

Bugun 10.30 da hast cagirdikar ancak bekleniken gibi olmadi biraz zorla 13.30 a kadar bekledik. Sabirla ve dis sikarak :)
Transferden sonra 1 saat yatirdilar wc yi de yarim saat sonra surguye yaptik ve hic kalkmadim. Ne yaparsaniz yapun kafanizi kaldirmayin dediler ve oyle de yaptim eve arabayla geldim esim coj yavas kullandi ve on koktukla yayila yayila geldim. Eve gelince 2battaniye arasinda yatiyorum pamuklu esorfmanimi giydim ve ilaclarimi kullanmak icin uyandim :)

Cok sikmadim umarim Kimseyi 3kere wc te gittim ve obekten ignem varmis onu yptim cor aspirinimi ictim jelim vardi onu yaptim ve diger haplarimi ictim. 1. De hic ilacim yoktu ama bu sefer cok guclu ve etkili ilaclarim var onlari hallettim simdi yatarak Neseli Ayaklari seyrediyorum ayrica uyaninca yemek hazirlamis canim kocam onu yedim ve 19ila 19.30 arasi ilac faslimi kapattim ve siraaaaa
BOL DUALARDA CANLAR...
DUALARA İHTİYACİMİZ VAR

Dün transferim oldu ve evde la uyudum akşam 19-19:30 arası ilaçlarımıyapınca sabaha kadar mışıl mışıl uyudum ve 5de uyandım kalktım gezsim ve geri yattım eşim uyuyordu ve 6da tekrar uyandım sonra yine dalmışım 7de gözlerimi açtım ve akşamki yatağıma tv karşısına geçtim.
Neden bilmiyorum ama sag omzum çok ağrıyor bu sabah ve sag kolum çok üşüyor 10:30 a kadar kahvaltı ve ilaç işlerimi bitirdik ve iğnemi vurduk ve birazcık acıdı. Bugün 3günde 1vurulacagım iğneyide birazdan vurulacğım.
Saat şuam 11:13 wc den geldim beyaz ve yavru ağzı gini parçalı akıntı geldi. Transferde jel kullanışıyormuş o gele ilir dedi hemşire ama ben yinede tedirgin oldum resmini çektim.
Eşim mutfağumızı topluyor şimdi ayrıcaaaaa
Camımın önünde ki saksıya kuş yuva yaptı opu işlemiminden önce yumurtasını gördüm transferden önce de 2.yumurtaını gördüm :))
Biz iki aile olarak bebeklerimizi bekliyoruz.
RABBİM HAYIRLISIYLA YÜCE KATINDAN TERTEMİZ SAĞLIKLI SALİH SALİHA EVLATLAR NASİP ET BİZLERE....
ZAHMETİM.ZİN ATDINDAN RAHMETİNLE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR RABBİM
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED

Ewt yazıya devam ediyorum...
Bunları bana hatıra kalsın ve benim gibi herşeyi merak eden varsa okusun diye yatağımdan yatrak yazıyorum. İnşaAllah merakınızı gideririm sakın moralinizi bozmayın...
Saatler ilerledi ve pregnyl( tutunma ve gerideki yumurtaları rahatlatma iğnesini ))vurdurmak için saati 12 olmasını beldim ve kallçadan olduğu için kalktım giyinim başörtümü bağladım ve 51 basaak inerek ve toplamda 200 adım atarak eve geldim ancak burada okuyup öğrendiğim ananas kürü (günde 2) dilim yemek için markette biraz bekledim. Sonra eve geldik lakin garip bir jel akımı yine devam etti hissettim.
İğnemden 5dk sonra rahmimde bir sızının beni yokladığını hissettim sanki etkisini hmn gösterdi.
Şuan 2dilim ananas yedim ve geldiğimden beri 1kr wc ye giderek yatıyorum. Sağ omuzum çok ağrıdıgı için sıcak uygulaması yaptık ve yatak fırın gibi...
İçimden biraz daha yatmak geliyor sonra kalkarım tadını çıkartıyogrum şuan herşeyin...
RABBİM HAYIRLISIYLA YÜCE KATINDAN SAĞLIKLI SALİH SALİHA EVLAT NASİP ET...

Y
Yazılarını tebessümle okudum ve merak ettim sonra ne olduuu :) umarım hamilesindir

Y
Yazılarını tebessümle okudum ve merak ettim sonra ne olduuu :) umarım hamilesindir
Canım çok üzgünüm ama değilim ... Sonuç negatif çıktı ama sakın moralinizi bızmayın ben elimden geleni yaptım taktir Rabbimizin ...
Hayırlara vesile olsun inşaAllah...

Canım çok üzgünüm ama değilim ... Sonuç negatif çıktı ama sakın moralinizi bızmayın ben elimden geleni yaptım taktir Rabbimizin ...
Hayırlara vesile olsun inşaAllah...
Bende bugün 11. Gündeyim dayanamayıp acilde tahlil yaptırdım ama yine yok yine yok çok kötüyüm şuan hem ağlıyorum hem yazıyorum. 5. Hayal kırıklığı (

Bende bugün 11. Gündeyim dayanamayıp acilde tahlil yaptırdım ama yine yok yine yok çok kötüyüm şuan hem ağlıyorum hem yazıyorum. 5. Hayal kırıklığı (
Canım arkadaşım bende seni gibiyim ve tek değilsin bende senin gibi hallerdeyim üzül ama kahıretme kısa zamanda toplüarlamaya bak kendini. Ne yapalım buda bizim kaderimizmiş. Rabbimin işindevbir hikmet var demek ki .
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Öyle inancımız tam olmasa buna nasıl dayanabilirizki şuan ezanlar okunuyor ve Rabbim benimle biliorum.o öyle merhametli ki biliorum daha çok ona yaklaşıyor die verio bu imtihanı, biliorum beni çok seviyo o yüzden verio bu imtihanı.babamın bi sözü var hep derki kızım sakın bunalıp daralıp yeter artık bende anne olmak istiyorum deme hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat dile der.ben babamın kızıyım.resulümün ümmetiyim.isyan yok Rabbim var.bakma ağlıyorum ama düzeleceği biliorum.eşim için en çok da onun için güleceğim yarın perişan oldu beni böyle görünce duramadı yanımda gitti ağladı geld. Bi kaç saat sonra işe gidecek yeni uyudu benim zoruyla.Olana kadar yaparız her sene sen ağlama yeterki allaha şükür imkanımız var ya olmasa hiç yapamasak dio.haklı Rabbim imkanı olmayanlara yardım etsin. Gece gece kafanı şişirdim hakkını helal et canım.gecenin bu vakti insan bi nefes bulunca sığınıverio yazılara.

Ah be canım ne kafa şişirmesi ...
Ben de sen kendini iyi hisset diye sabah gözünü açtığın da tek olmadığını bil diye msj attım şimdi sana...
Babacığın be doğru söylemiş yüreklerimiz kuş gibi heryere gidiyor ama dilimiz mühürlü biz müslümanız ve bizi Yaradan hiç bırakmayacak bizi, hep bizimle beraber ve ona biraz daha yaklaşıyoruz.
Ama çok zor bu kadar umt ve heyecanın arkasından dimdik durabilmek çok zor.
Allah a şükürler olsun ki MÜSLÜMANİZ ELHAMDÜLİLLAH

Memorial şişli ye gideceğim ön görüşme yapacağım sonra da yine memorial ad çalışmış bir erkek doktora gideceğim onunla da konuşacağım bakalım ne diyecekler nasıl bilgi verecekler bana :/ durmak yok yola devam :)

Merhaba kızlar ben yarın yumurta toplatıcam.. acemi olduğum için napcağımı bilmiyorum yarın yanıma almam gereken bişe varmı toplama işleminden sonra transfere hazırlk icin ne yapılıyo.. bide toplamadan sonra transfer arası cinsel ilişki varmi eşimin baskısı var ne diceğimide bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım vaarr

Geç gördüm yazını canım.... Ne oldu nasıl geçti ? Ne durumdasın şuanlarda...

Geç gördüm yazını canım.... Ne oldu nasıl geçti ? Ne durumdasın şuanlarda...

Dün oldu transferim şua yatıyorum bi tuvalete kalkıyorum oda çok sık oluyor.. iğneler yüzünde kalçam fenalarda uyuşuyor malesef kıpraşıyorm sürekli inşallah minnaklarım tutmuştur dua edin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…