Bugün transfer oldum?

Transfer öncesi hangi kan testleri yapıldı bize üç gün önce kan testleriniz yapılacak dediler bilgisi olan var mı canlar
bir tüp kan alınıyor.

FSH
Estradiol
TSH
LH
Prolaktin
Beta-hCG

Herkese bol şans;
Transfer öcesi adetin 2. günü bu testleri oldum. şimdi rahim içi duvarı kalınlaştırmak için ilaç kullanıyorum

Transfer öncesi idrari mi yaptınız anlamadım
Mesane doluyken transfer yapılıyor ama
Rahim net gözükmesi gerekiyor embriyo için dediler
O fark etmez ben çok sıkışmıştım ayrıca abdest alacaktım yaptım idrari. Onlar operasyonda baktılar tam istedikleri gibi değil mesane doldurdular bir sıvı ile unuttum şimdi adını yaptılar transferi

İlk denemem çok heyecanlıyım o yüzden 🥺
Sen neden tüp bebek yaptirdin sorun demeyimde olmamasının sebebi neydi ?
Benim de ilk olacak büyük ihtimalle ekim 10 gibi transfer olacak 😍 ileri derece polikistik over var bende eşim de sıkıntı yok 4 yıldır evliyim hiç korunmadık olmadı bir defa aşılama ile hamile kaldım gelişmedi kalbi durdu, meğerse kan pıhtılaşmam varmış ondan düşmüş 😌 sen neden tüp bebeğe geçtin

Benim de ilk olacak büyük ihtimalle ekim 10 gibi transfer olacak 😍 ileri derece polikistik over var bende eşim de sıkıntı yok 4 yıldır evliyim hiç korunmadık olmadı bir defa aşılama ile hamile kaldım gelişmedi kalbi durdu, meğerse kan pıhtılaşmam varmış ondan düşmüş 😌 sen neden tüp bebeğe geçtin
Ay çok üzüldüm ya en kısa zamanda yine hamile kalırsın insaAllah.
Bende iki senedir evliyim hamile kalmadım hiç bir sürü iğne tedavisi hap tedavisi bir kere aşılama tedavisi oldum

Bende de polikistik över var malesef eşimde de yavaşlık vardı.

İstersen aygül hocaya gitme çünkü o da çok pahalı ve vakit kaybı bence dinlen vücudun dinlensin daha sonra dene

Merhaba kızlar bugün transferim oldu 4.gun iki adet 8 ve 10hucreli donduruldu bir gün öncesinde cozduruldu ve 1 adet embriyo blast yazıyor kagitta ama iki tane embriyo resmi var biri blast olmuş ikincisi daha küçücük tam blast olmamış belli halinden neyse bir olsun tam olsun insaAllah.
İlk denemem olduğu için idrara sıkışık gelin dendi bende dün temizlik yaptım ve usutmusum galiba ve suyu çok içtim sürekli cişim geldi bir kere tam boşalttım sonra yine geldi yarım bosalttim sonra dayanamayip yine yarım bosalltim ama dayanamıyordum neyse transfer zamanı ortamında soğuk olmasıyla beraber ve hemşire ultrasonla karnıma çok bastırdı o zman sabrettim kendimi tuttum hatta ekrana bile bakamadım kendimi tutmaktan transfer bitti odaya geldim hemşire 15 dk sonra yapabilirsin dedi eşimde aşağıya inmişti 5 dk oldu odaya geleli ve tutamadım artık titreme girdi bana seslendim eşime hemşirelere biraz bağırdım ve anı hareket yaotim alt tarafımı elimle tuttum yatar bir şekilde sonra hemşire kap getirdi ve cisimi yaptım "baya yaptım 🤧😄"sonra rahatladım yarım saat yattım ve tekrar tuvalete gidip evimize geldik iki saatlik yoldan hemsirelere sordum ama birşey olmaz dediler bende korktum biraz iğneler çok acıyor yakıyor girmiyor daha ilk günden psikolojim berbat ailemin yanında değilim eşimde köyde olduğumuz için işleri var sürekli yanımda değil eşimin ailesi bildiginiz deccallesti iyice transferi bile diyemedim uyumuşum beş dk sonra kalktım ağlama krizi geldi terler bastı bana noluyor ben anlamadım biraz konuşsak dertlessek çok iyi olur bu zor zamanları tek başıma atlatiyorum zoruma gidiyor .
Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah 🤲 sakin olun çok streslisiniz ve tek olduğunuz için biraz telaşa kapılmış gibisiniz korkmayın dua edin Allah'a sığının Allah yardımcınız olsun ama stres yapmayın dinlenin

Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah 🤲 sakin olun çok streslisiniz ve tek olduğunuz için biraz telaşa kapılmış gibisiniz korkmayın dua edin Allah'a sığının Allah yardımcınız olsun ama stres yapmayın dinlenin
Aynen öyle tek olduğum için stresliyim ignelerimi kendim yapıyorum morardı karnım şimdiden kimse yardımcı olmuyor çektiğim acıları bilmeden çocuğu olmuyor diye laf ediyorlar arkamdan 😔
Rabbime sığındım Meryem suresi dinliyorum hergun zikir çekiyorum Allah'ım kabul ederse .

Aynen öyle tek olduğum için stresliyim ignelerimi kendim yapıyorum morardı karnım şimdiden kimse yardımcı olmuyor çektiğim acıları bilmeden çocuğu olmuyor diye laf ediyorlar arkamdan 😔
Rabbime sığındım Meryem suresi dinliyorum hergun zikir çekiyorum Allah'ım kabul ederse .
Kendini strese koyma üzülme de bende tekim gurbetteyim, iğnelerimi tabiki kendim yapıyorum normalde kan alınırken korkan insandım ama mecbur evlatlarımıza kavuşmamız için herşeye katlanılır Allah güç kuvvet versin inşallah 🤲 stres yapma canın sıkıldıkça moralin bozuldukça kafanı dağıtacak şeylerle uğraş konuşmak istersen özelden yazabilirsin hayırlı sonuçlar alırsın inşallah ☺️ 🤲

Ben kan verirdim iki güne bir ama bize hiç soylemezlerdi bende sormadım ama bir gün aradılar e2 yüksek birdaha kan vericeksin diye birdaha verdim ve sordum bu ne diye sen bize bırak dediler bende sormadım başka.Seninki yüksek mi çıktı?
44 idi tedavi başlamadan önce sonra 723 oldu sonra 461 e düştü

X