Transferden sonra 6. Gün idrar testi

Amin inşaallah canım. İsteyen herkese nasib etsin. Tekrar test için salı gününü yani kanı beklicem.
Bence hemen gidip kan ver 2 gün sonra tekrar vericeksin zaten, beta hcg kanda yükselince idrarda pozitif çıkar hemen gidip ver bence

3 eylülde 5. Gün embriyosu transfer oldum dondurulmuştu 2. Denememiz olucak sabah idrar testi yaptım sizce varmıdır. Bel ağrısı ce göğüste çok sızlamalarım oluyordu. İlk defa böyle çıktı
benimde aynı marka aynı şekilde çizgi şuan 11 haftalıkız bende transferden sonra 6 gün yapmıştım dondurulmuş 3. gün embriyosu

İyi günler bende 19 eylülde transfer oldum bugün 6 gün fakat hiç bir belirti yok bu normal mi acaba

İyi günler bende 19 eylülde transfer oldum bugün 6 gün fakat hiç bir belirti yok bu normal mi acaba
Hayırlı akşamlar. Bende 19 eylülde transfer oldum. Sadece hafif kasık ağrısı var o kadar. Bugün zaten test yaptım silik çizgi çıktı.

3 eylülde 5. Gün embriyosu transfer oldum dondurulmuştu 2. Denememiz olucak sabah idrar testi yaptım sizce varmıdır. Bel ağrısı ce göğüste çok sızlamalarım oluyordu. İlk defa böyle çıktı
Hayırlı olsun benimde ekimde ikinci transferim olucak tutunma şansını arttırmak için ekstra bir yöntem uygulandı mı 2.transferinizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…