Transferden sonra 6. Gün idrar testi

Sen sanırım test yaptın silik mi çıktı
Evet böyle cıktı ama ilaçlardan dolayı ne ümitlenip çok sevindim ne olumsuz düşündüm her şey yolunda Allah nasip ederse diyorum ki sağlıklıysa tutunsun🥹🧿❤️

Eklentiler

• IMG_7929.jpeg
    IMG_7929.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 54
Sonuç ne olursa olsun üzülmeyeceksen/sevinmeyeceksen yapabilirsin canım önemli olan doğru zamandaki kan testi🙏🏼
Evet haklısın ama insan merak ediyo. Beklemek çok zor. Benim için her süreç o kadar hızlı ilerledi ki ama şuan ki bekle sürem hiç ilerlemiyo. Yarın testte pozitifi görsem bile önemli olan test günündeki değerlerim olduğunu biliyorum. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasib etsin.🤲

Yarın erken gebelik testi mi yapim kaset test mi?😃
Ben riske alıp kaset yaptım ama ilk 3-4 dakika cok zor geçti pişman oldum keşke tek hakkımla kaset yapmasaydım diye 🥹🤣 bol bol dua et olacağına inann baştaaa o seninlee göbüşünü sev iyi beslen su iç

Ben riske alıp kaset yaptım ama ilk 3-4 dakika cok zor geçti pişman oldum keşke tek hakkımla kaset yapmasaydım diye 🥹🤣 bol bol dua et olacağına inann baştaaa o seninlee göbüşünü sev iyi beslen su iç
Rabbime çok dua ediyorum. Hemşire çok su içmem gerektiğini söylemişti. Bol bol içiyorum. Hatta şimdi yine içiyim. 😃İlk denemede inşallah olur. Erken gebelik testim var. O zaman onu yapim. Yarın sonucu buraya atarım. İnşaallah hamileyizdir. 🤲

Rabbime çok dua ediyorum. Hemşire çok su içmem gerektiğini söylemişti. Bol bol içiyorum. Hatta şimdi yine içiyim. 😃İlk denemede inşallah olur. Erken gebelik testim var. O zaman onu yapim. Yarın sonucu buraya atarım. İnşaallah hamileyizdir. 🤲
İnşallaah canım ben normalde 3-4 lt içiyordum şimdi 5.5+ üstüne çıkardım inşallaaah hamileyizdir❤️🙏🏼 sen çatlatma iğnesi vuruldunmuydu

11-18 eylülde ovitrelle , 22 eylülde gonopeptyl vurdum siz ne yaptınız
Ben 12 Eylül gecesi ovitrelle vurulmuştum daha önce yaptırdığımda on güne etkisi geçmişti bende bugün transferin 6. Günü transfer gününü saymazsak 5 17 ile pozitifi gördüm ama henüz sevinemiyorum inşallah benimledir 🥹 inşallah sıkı sıkı tutunur yavrularımız bize

Ben 12 Eylül gecesi ovitrelle vurulmuştum daha önce yaptırdığımda on güne etkisi geçmişti bende bugün transferin 6. Günü transfer gününü saymazsak 5 17 ile pozitifi gördüm ama henüz sevinemiyorum inşallah benimledir 🥹 inşallah sıkı sıkı tutunur yavrularımız bize
Aaa kan testi mi verdiniz acaba inşallaaah bizimledir🥹❤️🙏🏼🧿

Aaa kan testi mi verdiniz acaba inşallaaah bizimledir🥹❤️🙏🏼🧿
Evet aslında hiç niyetim yoktu cumaya kadar sabredecektim ama burada 6. Gün verenleri görünce bende gittim test aldım ilk defa öyle belirgin çizgi görünce hemen gidip kan verdim ama sevinemedim de inşallah 2 gün sonra artar sağlıkla ilerlerim

Evet aslında hiç niyetim yoktu cumaya kadar sabredecektim ama burada 6. Gün verenleri görünce bende gittim test aldım ilk defa öyle belirgin çizgi görünce hemen gidip kan verdim ama sevinemedim de inşallah 2 gün sonra artar sağlıkla ilerlerim
Bende cuma sabahtan erken gebelik testi yapacağım zaten pazartesi günü kan testi vereceğim, bu 2 çizgiye cok güvenemiyorum dua etmeye devam 🙏🏼🧿🐣🥹

Eklentiler

• IMG20240925081754.jpg
    IMG20240925081754.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 46
X