Transferden sonra 6. Gün idrar testi

Eklentiler

• 5A91C261-4C0F-4ACA-B913-7BC023908894.jpeg
    5A91C261-4C0F-4ACA-B913-7BC023908894.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 77
A aypee Merhaba. Bugün kaç günlüksünüz acaba? Ben 4 Eylül'de transfer oldum ve çok şükür pozitif. Son adet tarihine göre 6+0 görünüyorum. Kese ve kalp atışı gördünüz mü?

A aypee Merhaba. Bugün kaç günlüksünüz acaba? Ben 4 Eylül'de transfer oldum ve çok şükür pozitif. Son adet tarihine göre 6+0 görünüyorum. Kese ve kalp atışı gördünüz mü?
Merhaba benimde 3 eylülde transferim oldu 6+2 oluyorum herhalde kese göründü doktorum haftaya salı kalp atışını duyarız dedi sizde gözüktümü

Prector pembe olan anlamadım yani durumu yarın kan vericem
Öncelikle idrar testini sabah ilk idrarla yapın öğlen yapılan test doğru sonuç vermez çünkü bişeyler yiyip içiyorsunuz idrarı etkileyebilir. Sabah ilk idrarla yapılan test daha doğru olur

Hayırlı akşamlar. Bende 19 eylülde transfer oldum. Sadece hafif kasık ağrısı var o kadar. Bugün zaten test yaptım silik çizgi çıktı. 🤗
Merhaba sizle aynı gün transfer olmuşuz bende silik çizgiyle öğrendim kanda da çıktı çok şükür siz ne durumdasınız kan verdiniz mi

Merhaba sizle aynı gün transfer olmuşuz bende silik çizgiyle öğrendim kanda da çıktı çok şükür siz ne durumdasınız kan verdiniz mi
Merhaba canım. Bugün 8.günüm tekrar idrar testi yaptım şükür koyulaşma olmuş. Mavi 6.günün testi pembe olan 8.gün yani bugünün testi. Test günüm salı günü. Kan için o günü beklicem. İnşaallah sağlıcakla bebeklerimize kavuşuruz. 🤲

Eklentiler

• IMG20240927081044.jpg
    IMG20240927081044.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba canım. Bugün 8.günüm tekrar idrar testi yaptım şükür koyulaşma olmuş. Mavi 6.günün testi pembe olan 8.gün yani bugünün testi. Test günüm salı günü. Kan için o günü beklicem. İnşaallah sağlıcakla bebeklerimize kavuşuruz. 🤲
Maşallah çok koyulaşmış benim daha az koyulaşıyordu korkuyordum ama çok şükür kanda güzel ilerledi inşallah böylede devam eder.Sizde kan verseniz şuan çok rahat çıkar eğer gönlünüzü rahatlamak isterseniz verin ben 5. Gün vermiştim 17 ile öğrendim şükür 7. Gün 72 oldu inş böyle devam eder 🥹

Kan testi yaptık tutmamıs dr değiştircez bursada bildiğiniz iyi bir tüp bebek dr var mı
Ben istanbulda yaşıyorum ve benim doktorum gerçekten çok iyi şehir dışından gelen çok kişi var mutlaka öneririm doktor Bülent kars kartal dragos tıp merkezi pişman olmazsınız en azından 1 kerede olsa görüşün bu doktorla

Kan verdiniz mi bugün test günüm sonucu bekliyorum çok heyecanlı 🥰

X