TRANSFER YAPILDIII 🌸💅

Belirtin var mı hangi ilaçları kullanıyorsun
Duphaston, progestan fitil , coraspin, estrofem ve folik asit kullanıyorum. Belirti bilmiyorum ilaçların etkisi mi yoksa gercekten belirti mi ama şimdiye kadar hafif tatlı tatlı sancılarım vardı. Dün akıntım arttı bugün kasık ve bel agrım arttı açıkçası adetin ilk günü kıvrandıran ağrıya dönüştü, korkutmaya başladı bu beni

Tesekkur ederim , 2 senedir çocuk icin bekliyorum 4 kez test yaptım hayatımda. Çünkü reglim 2 yılda sadece 4 kez gecikti 😂 sabırliyimdir bu konularda
Görür müyüz pozitifi ya.. Pozitifi görürsek yakınsak bi kutlama yaparız 😂 Insallah nasip olsun. Bugün hiçbir şey görememek çok üzdü beni. Çok iradesizim keşke bakmasaydım merakıma yenik düştüm

Duphaston, progestan fitil , coraspin, estrofem ve folik asit kullanıyorum. Belirti bilmiyorum ilaçların etkisi mi yoksa gercekten belirti mi ama şimdiye kadar hafif tatlı tatlı sancılarım vardı. Dün akıntım arttı bugün kasık ve bel agrım arttı açıkçası adetin ilk günü kıvrandıran ağrıya dönüştü, korkutmaya başladı bu beni
Bende aynı ilaçları kullanıyorum benim sadece hafif bel ağrım var fakat akıntıyı hiç farketmiyorum günde 3 kez fitil yaptığım için sürekli ilaç oluyor çünkü

X