TRANSFER YAPILDIII 🌸💅

Kızlar benim olan bütün ağrım batmalarim falan kayboldu doluluk ve sıkışıklık hissi de gitti bekar kız gibiyim hiçbi şey yok. Canım sıkıldı biraz. Varken kaybolması olumsuz bir şey ki acaba

Arkadaşlar 5.gün embriyosu transferi yaptık ve kadar ümitsizdim ki hiç yoktu içimde hiçbirşey tuttuğuna dair 10. Gün gidip kan verdim 250 değerle pozitif olduğunu öğrendim 2 gün sonra tekrarladım 708 olmuştu değerim ve kaç gün önce gidip keseyi gördüm hayırlısıyla da kaç gün sonra kalp atışlarını dinleyecem rabbim kısmet ederse ve size demek istediğim hemen ümitsizliğe kapılmayın benim gibi Allah ol der olur her zmn olumlu düşünün rabbim yardımcınız olsun hepimizin kucağını doldursun

Arkadaşlar 5.gün embriyosu transferi yaptık ve kadar ümitsizdim ki hiç yoktu içimde hiçbirşey tuttuğuna dair 10. Gün gidip kan verdim 250 değerle pozitif olduğunu öğrendim 2 gün sonra tekrarladım 708 olmuştu değerim ve kaç gün önce gidip keseyi gördüm hayırlısıyla da kaç gün sonra kalp atışlarını dinleyecem rabbim kısmet ederse ve size demek istediğim hemen ümitsizliğe kapılmayın benim gibi Allah ol der olur her zmn olumlu düşünün rabbim yardımcınız olsun hepimizin kucağını doldursun
Maşallah sağlıkla kucağına al inşallah Amin

Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin canım. Bizlere de hepimize bu duyguyu tatmak nasip olsun 🤲🤲💚

Ya kızlar benim beta hcg yüksek başladı ve 3 katından fazla artarak gitti. Hormon yüksek ama belirtim , aa evet hamileyim diyebileceğim hicbir şey yok vücudumda ve ruhsal durumumda. Sizin de öyle miiii? 5+3 teyim bugün

X