TRANSFER YAPILDIII 🌸💅

İyi olsun. Peki sende de arada yumurtalığına giren bir kaç saniyelik kasılmalar oluyor mu? Karın ağrım kasık ağrım hep geçti ama bu oluyor arada. 5 Ağustos test günün değil mi?
Ayyy oluyo o evet ama çok saymıyorum biseyden bilemedim. Keske tecrubeli biri olsa da yazsa bize. Ben transfer gününü saymadım 6 ağustos oluyo 12.gun ben o gün yaptıracağım testi

Bana da yaz olur mu 😍 şimdiden hayırlı olsun diyelim güzel düşünelim ikimiz için de
Elbette. Hatta iletişim halinde kalalım ya süreç çok yavaş ilerliyo ne yapacagimi şaşırıyorum 😂
Bu arada bu ağrıların ilaçlardan dolayı olduğunu yazan çok kişi var. Ben öyle düşünmüyorum ama, transferden önce de kullanıyordum hiç böyle olmuyodu

Elbette. Hatta iletişim halinde kalalım ya süreç çok yavaş ilerliyo ne yapacagimi şaşırıyorum 😂
Bu arada bu ağrıların ilaçlardan dolayı olduğunu yazan çok kişi var. Ben öyle düşünmüyorum ama, transferden önce de kullanıyordum hiç böyle olmuyodu
Tabi canım bende de öyle. Biz bu ilaçlara dün başlamadık yani. 😂 tutunuyor ya çok inanıyorum

Kızlar merhaba.Herkese hayırlı sonuçlar diliyorum Allah isteyen herkese versin.Bende de çikolata kisti vardı 2 senedir denedik olmadı hoca tüp bebek dedi geçen sene amh değerim 1.5 falandı.Tam karar vermişken vücutta enfeksiyon çıktı çikolata kistim ve böbrekte üstüne sağda da adet sonrası kist olmuş.Dünyanın antibiyotiğini kullandım enfeksiyon düştü çok şükür.Adet sonrası bakılacak tüplerim zarar gördü mü diye sonrasında ben de başlayacağım.İstanbuldayım önerisi olan var mı hem iyi doktor hem fiyat fayda olarak.İnşallah hepimiz olumlu sonuçlar alırız 🙏

Transfer sonrası iştahı açılan var mı? Ya da ilaçlardan iğnelerden ödem kilo alan? Ben 55 kiloydum çok da kontrollüydüm; ama şu transferden sonra boğazımı tutamıyorum. Test gününü beklediğimden midir nedir boğazım boş durmuyor.

Transfer sonrası iştahı açılan var mı? Ya da ilaçlardan iğnelerden ödem kilo alan? Ben 55 kiloydum çok da kontrollüydüm; ama şu transferden sonra boğazımı tutamıyorum. Test gününü beklediğimden midir nedir boğazım boş durmuyor.
Aynen öyle herşeyi yemek istiyorum kendini tut ben öyle yapıyorum 10 günde 2 kilo aldım artkk çok dikkat ediyorum bol bol su iç 🫣

Hmmm acaba bu ağrıların olması mı iyiye işaret olmaması mı iyiye işaret hiç bilmiyorum gerçekten.
Kaybiniza çok üzüldüm, ondaki belirtileriniz nasıldı
Teşekkür ederim bu sefer yüzümüz gülcek inşallah
Diğerinde bir belirtim olmadı kalbi durmuş kontrole gittiğimizde anladık maalesef
Nasip bundan sonra sağlıklı gebeliğimiz olur da verişlerimiz gelir Allahın izniyle

Teşekkür ederim bu sefer yüzümüz gülcek inşallah
Diğerinde bir belirtim olmadı kalbi durmuş kontrole gittiğimizde anladık maalesef
Nasip bundan sonra sağlıklı gebeliğimiz olur da verişlerimiz gelir Allahın izniyle
Anladım, o halde şu an olan ağrılar negatife mı işaret ediyor ☹ 5.gün kafayi sıyırmak üzereyim 😂

X