TRANSFER YAPILDIII 🌸💅

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin bende cumartesi test vericem erkenden idrara baksam mı bilemiyorum
Bizede dua edin 🌸
canım herkese dua ediyorum rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin . Cumartesi günü kaçıncı günün canım benim 10. günde kanda çıktı bende direk kan tahlili ver derim

canım herkese dua ediyorum rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin . Cumartesi günü kaçıncı günün canım benim 10. günde kanda çıktı bende direk kan tahlili ver derim
Cumartesi 10. Günü olcak ama bugün bel ağrım çok fazla adet olacakmışım gibi kasıkalrım da ağrıyo ümidim azaldı gibi 😞

Cumartesi 10. Günü olcak ama bugün bel ağrım çok fazla adet olacakmışım gibi kasıkalrım da ağrıyo ümidim azaldı gibi 😞
Umut vermek istemem ama benim de hafif bel ağrım ve sol kasık ağrım vardı bende tahmin etmiyordum ama allahın izniyle oldu sen cumartesi günü kan testini ver inşşalah güzel sonuç alırsın

Sende durumlar ne😂 5. Gün bugün vakit geçmiyor 🥲
Iyiyim çok şükür, ilk 3 gün adetten 2 gün önceki hafif hafif ağrıların aynısı gibi ufak sancılar vardı. 4.gün hicbiseyim yoktu sanki adetim yeni bitmiş duş almışım da kuş gibiydim 😂 dün ve bugün coook hafif bel agrım bi de idrara sıkışmışım gibi hissim var. Ilaclarin etkisi sayılan şeyler yani. Transferden sonra 6.gün bugün bekliyorum bakalım

Ben memlekete geldim ailemin yanına, düğün vardı yakınımın. Burda kalabalık telaşeden unuttum 2 gündür. Burdan da eşimin memlekete geçicez sonucu orda öğrenmiş olucaz hayırlısıyla
Senin iş daha iyi. Ordan oraya git derken gündeminden çıkar vallahi harika. Ne belirti saydıysan aynısı bende de var. İlaçların etkisi demek ki 😭 4. Gün benim de belirtisizdi pufff oldu gitti sandım. Şimdi var ama bel ağrısı vs. Vücudumuz kendini hamile sanıyor herhalde

Senin iş daha iyi. Ordan oraya git derken gündeminden çıkar vallahi harika. Ne belirti saydıysan aynısı bende de var. İlaçların etkisi demek ki 😭 4. Gün benim de belirtisizdi pufff oldu gitti sandım. Şimdi var ama bel ağrısı vs. Vücudumuz kendini hamile sanıyor herhalde
Ya bi de ek olarak bugün akıntım çok arttı kuru kalamıyorum resmen. Opudan sonra hep vardı ama bugün iyice arttı sende de var mı

Umut vermek istemem ama benim de hafif bel ağrım ve sol kasık ağrım vardı bende tahmin etmiyordum ama allahın izniyle oldu sen cumartesi günü kan testini ver inşşalah güzel sonuç alırsın
İnşallah teşekkür ederim
Karnımda hep bi kıpırtı gibi hareket var ama bel ağrım arttı yarın 9. Günüm olcak

X