Transfer sonrası7. Gün evde test yaptım sonuç Pozitif

elifkayak063

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
11
1
20
Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi oldum . 18 tane yumurta topladılar 12 si üçüncü gün 8 tanesi de 5 gün embriyosu oldu .bir hafta önce de 5 gün embriyosu transfer oldum . Bugün test yaptım iki defa sonuç pozitif ama karnım çok ağrıyor adet olucakmış gibi birde ayaklarım hiç ısınmıyor . Sizce hamile miyim?Lütfen başına gelen arkadaşlar cevap verebilir mi.
6CBB3E29-5C0E-472F-9E6F-39CF0448C332.jpeg

Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi oldum . 18 tane yumurta topladılar 12 si üçüncü gün 8 tanesi de 5 gün embriyosu oldu .bir hafta önce de 5 gün embriyosu transfer oldum . Bugün test yaptım iki defa sonuç pozitif ama karnım çok ağrıyor adet olucakmış gibi birde ayaklarım hiç ısınmıyor . Sizce hamile miyim?Lütfen başına gelen arkadaşlar cevap verebilir mi.Eki Görüntüle 3489735
Olumlu gibş gözüküyor hayırlı olsun inşallah kan da da pozitif çıkar benimde 3.günüm bugun guzel haberler alalım ınsallah🤲🏻

Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi oldum . 18 tane yumurta topladılar 12 si üçüncü gün 8 tanesi de 5 gün embriyosu oldu .bir hafta önce de 5 gün embriyosu transfer oldum . Bugün test yaptım iki defa sonuç pozitif ama karnım çok ağrıyor adet olucakmış gibi birde ayaklarım hiç ısınmıyor . Sizce hamile miyim?Lütfen başına gelen arkadaşlar cevap verebilir mi.Eki Görüntüle 3489735
Maşallah öncelikle baya embriyonuz olmuş. Taze transfermiydi. Benim de altıncı günüm ve aynı belirtiler ben de yaşıyorum fakat test gününü bekleyeceğim. İdrar testinde ilaç pozitif çıkarabiliyormuş taze transfer benim çünkü. Güzel sonuçlar alırız inşallah

Maşallah öncelikle baya embriyonuz olmuş. Taze transfermiydi. Benim de altıncı günüm ve aynı belirtiler ben de yaşıyorum fakat test gününü bekleyeceğim. İdrar testinde ilaç pozitif çıkarabiliyormuş taze transfer benim çünkü. Güzel sonuçlar alırız inşallah
Öncelikle mesajınız için teşekkür ederim evet taze transferdi beşinci gün transferi .salı günü zaten kan testim o günü bekliyorum.

Hayırlı olsun 🙏🏻 Benimde öyleydi adet olacakmış gibiydi karnım ama pozitif oldu :)

Çatlama iğnesinin etkisiyle pozitif çıkabiliyor testler. Taze transferlerde o yüzden mutlaka kan testi vermeniz gerekir kesin sonuc icin. Ancak gerçekten hamile olsanız bile tıpkı dediğiniz gibi sanki her an adet olacakmisiniz gibi hissediyorsunuz . Sürekli tuvalete gidip heh şimdi geldi galiba diye bakıyordum :) ustelik şakır şakır kanamam da olmuştu 8.haftaya kadar. Şuan bebeğim 8 aylik. Umarım güzel sonuçlar alırsınız. Sakin kalıp test gününüzü bekleyin. Bol bol su içip kendinizi DINLEMEDEN vakit geçirmeye çalışın.

Evet testiniz pozitif sağlıkla ilerlesin benimde oluyordu adet olucam diye ağlardım hep😅

X